Jest już oficjalny ICS 4.0.3 dla Note'a - pierwsze wrażenia

  • 194 Odpowiedzi
  • 40553 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline mabus

  • **
  • 115
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: ASUS p750 > HTC HD2 > Samsung Galaxy Note
Odp: Jest już oficjalny ICS 4.0.3 dla Note'a - pierwsze wrażenia
« Odpowiedź #30 dnia: Maj 31, 2012, 22:11:44 »
Prawda prawda...
Piszę raz jeszcze to samo bo chyba gdzieś po drodze mój post zaginął.
Otóż u mnie na niemieckim ICSie i kernelu CF-Root-SGN_XX_OXA_LPY-v5.3-CWM5 bateria znikała w ciągu maksymalnie 12 godzin. Później zmieniłem kernel na CF-Root-SGN_DX_OLB_LP9-v5.5-CWM5 i wynik zdecydowanie się poprawił. Telefon intensywnie używany wytrzymuje nawet 2 dni ;).
Jednak gdzieś przeczytałem też wtedy poradę, że po naładowaniu naszego Note należy przed odłączeniem wtyczki KONIECZNIE wybudzić telefon. W przeciwnym  wypadku telefon nigdy do końca w pełni się nie "usypia". I dlatego tak drąży baterię. Od tego czasu stosuje się do tej porady więc może dlatego tak długo trzyma. Sprawdźcie sami.

*

Offline slawrumia

  • ******
  • 3932
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best Game UT3
    • filmiki
  • Sprzęt: Galaxy s4 96GB
Odp: Jest już oficjalny ICS 4.0.3 dla Note'a - pierwsze wrażenia
« Odpowiedź #31 dnia: Maj 31, 2012, 22:29:38 »
zainstaluj cpu spy , pokazuje czy telefon jest w uśpieniu deep sleep bedziesz wiedział czy to prawda
Mda II --> Mda Pro --> Toshiba G910 --> HTC Diamond --> SE Xperia X1 --> Asus P565 --> OmniaHD i8910 24GB --> IPhone 3G  --> Nokia N810 --> i780 --> Galaxy s --> IPhone 4 32GB --> Galaxy Note 80GB exFAT -- Galaxy s4 96GB

*

Offline mabus

  • **
  • 115
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: ASUS p750 > HTC HD2 > Samsung Galaxy Note
Odp: Jest już oficjalny ICS 4.0.3 dla Note'a - pierwsze wrażenia
« Odpowiedź #32 dnia: Czerwiec 01, 2012, 18:50:31 »
zainstaluj cpu spy , pokazuje czy telefon jest w uśpieniu deep sleep bedziesz wiedział czy to prawda
Dzieki za podpowiedz. Zainstalowalem cpu spy i rzeczywiscie po odlaczeniu wtyczki  w uspieniu tel nie zchodzil ponizej 200mhz natomiast po odlaczeniu wybudzonego wchodzi pieknie w deep sleep. Jesli odlaczyles uspiony telefon to musisz go wylaczyc i najlepiej wyciagnac baterie na chwile i dopiero wlaczyc i pamietac o prawidlowym odlaczaniu!
Ponadto potwierdzam blad polskiego romu i oryginalnego zestawu samochodowego.. Po  nadejsciu polaczenia aplikacja telefon wywala sie.
Ogolnie to jakies nieporozumienie z tym romem. Najpierw jest pozniej go wycofuja. Ci co uaktualnili cierpia z powodujego niedopracowania. Esz...

*

Offline ererce

  • **
  • 175
Odp: Jest już oficjalny ICS 4.0.3 dla Note'a - pierwsze wrażenia
« Odpowiedź #33 dnia: Czerwiec 01, 2012, 19:30:55 »
Dodatkowo jeszcze dodam, ze jest gdzies memory leak, bo po calym dniu mam wykorzystane 90% pamieci na pokladzie.
Ponadto nagle rumakowanie na WiFi sie skonczylo i czesto mam problemy z przelaczeniem z H+/3G na siec WiFi. Dziala z opoznieniem lub wcale albo bardzo niechetnie: connection retry, no connection etc.

Aplikacja AllShare nie widzi, ze jest polaczona przez WiFi i komunikuje, ze musze sie polaczyc, a telefon jest w WiFi. Vplayer nie widzi urzadzen DLNA z drugiego AP.

Tutaj Samsung poszedl po krawedzi i wprowadzil bubla. Podniecaja sie tym Galaxy S3, a nie ogarniaja kuwety z modelami na rynku :(
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 02, 2012, 09:35:36 wysłana przez ererce »

*

Offline morg1975

  • **
  • 198
  • Płeć: Mężczyzna
  • moc i potęga
    • alternatywa
  • Sprzęt: Galaxy Note 1, Galaxy Note 2
Odp: Jest już oficjalny ICS 4.0.3 dla Note'a - pierwsze wrażenia
« Odpowiedź #34 dnia: Czerwiec 02, 2012, 08:56:06 »
czyli nadal kupa z romem 4.0.3 :( szkoda
omnia I 8 GB, HTC HD 2 Leo, Htc Shift X9500, Galaxy Note 1, Galaxy Note 2

*

Offline Marek.S

  • ***
  • 278
  • Płeć: Mężczyzna
  • Volvo. for life
    • Album
  • Sprzęt: Galaxy Note
Odp: Jest już oficjalny ICS 4.0.3 dla Note'a - pierwsze wrażenia
« Odpowiedź #35 dnia: Czerwiec 02, 2012, 11:13:59 »
Witam,
zaktualizowałem przez KIES-a wczoraj wieczorem. Już po informacji o zawieszeniu aktualizacji, więc zapewne została wznowiona. Wiele doświadczeń jeszcze nie zebrałem, ale z baterią problemu nie widzę i co istotne w oryginalnym uchwycie samochodowym Samsunga telefon (rozmowy) działa normalnie. Czyli może wkleili jakąś łatę do ROMu.

Pytanko - podpowie ktoś, jak na szybko zrootować grata, bo nie bardzo mam czas przegrzebywać XDA...

Aha i Automapa Beta 2 też ruszyła bez problemu.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 02, 2012, 11:48:29 wysłana przez Marek.S »
Długa historia: (2004) Asus A730 > HP hx4700 > HP hw6910 > Mio A701 > HTC Touch Dual > HTC HD > HTC HD2 > Samsung Galaxy S II > Samsung Galaxy Note (2012)

*

Offline mabus

  • **
  • 115
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: ASUS p750 > HTC HD2 > Samsung Galaxy Note
Odp: Jest już oficjalny ICS 4.0.3 dla Note'a - pierwsze wrażenia
« Odpowiedź #36 dnia: Czerwiec 02, 2012, 13:02:41 »
Orientujecie sie czy jesli mialem Notke z plusa ale teraz mam kompletnie nie zmieniony rom ics niebrandowany (ten ktory wycofano), nawet teraz roota nie mam to czy przez kiesa powinien mi wykryc ewentualne aktualizacje, lub przez menu ustawienia w telefonie? Bo obecnie nic nie wykrywa, a mam nadzieje ze wypuszcza jakas poprawke. Dzisiaj czytalem ze w UK wypuscili juz kolejny rom po LP9.

*

Offline MarioWRC

  • 12
  • Sprzęt: Galaxy NOTE ICS LQ3, i8000 WM6.5.3 JJ1 SENS
Odp: Jest już oficjalny ICS 4.0.3 dla Note'a - pierwsze wrażenia
« Odpowiedź #37 dnia: Czerwiec 02, 2012, 19:51:53 »
Witam. U mnie wogole nie chce sie zaktualizowac, zadna opcja ani z kiec na kompie anie w fonie:/ dodaje screeny moze ktos mial cos podobnego i wie o co chodzi.

*

Offline morg1975

  • **
  • 198
  • Płeć: Mężczyzna
  • moc i potęga
    • alternatywa
  • Sprzęt: Galaxy Note 1, Galaxy Note 2
Odp: Jest już oficjalny ICS 4.0.3 dla Note'a - pierwsze wrażenia
« Odpowiedź #38 dnia: Czerwiec 03, 2012, 14:24:28 »
N7000XXLPY_N7000OXXLP5_XEO.zip

pliczek zapodany w tym wątku - warto podmienić 4.0.3 z mojego 2.3.6 starego KKA ?- czy czekać nadal ?
omnia I 8 GB, HTC HD 2 Leo, Htc Shift X9500, Galaxy Note 1, Galaxy Note 2

*

Offline slawrumia

  • ******
  • 3932
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best Game UT3
    • filmiki
  • Sprzęt: Galaxy s4 96GB
Odp: Jest już oficjalny ICS 4.0.3 dla Note'a - pierwsze wrażenia
« Odpowiedź #39 dnia: Czerwiec 03, 2012, 15:25:41 »
Jak nie używasz flasha do filmów,tv, kamer on-line to nie ma co się zastanawiać
Mda II --> Mda Pro --> Toshiba G910 --> HTC Diamond --> SE Xperia X1 --> Asus P565 --> OmniaHD i8910 24GB --> IPhone 3G  --> Nokia N810 --> i780 --> Galaxy s --> IPhone 4 32GB --> Galaxy Note 80GB exFAT -- Galaxy s4 96GB

*

Offline morg1975

  • **
  • 198
  • Płeć: Mężczyzna
  • moc i potęga
    • alternatywa
  • Sprzęt: Galaxy Note 1, Galaxy Note 2
Odp: Jest już oficjalny ICS 4.0.3 dla Note'a - pierwsze wrażenia
« Odpowiedź #40 dnia: Czerwiec 03, 2012, 16:17:45 »
Mojego Galaxy Note używam do :

- dzwonienie - :)
- sms, mms
- internet - pakiet nolimit 3G
- internet - wifi
- zdjęcia
- filmy ( robię czasami notką nie oglądam DIVX !! )
- nawigacja
- poczta - oj bez tego to kiszka by była :(
- żadnych gier i DIVX ( filmów )
- czasem radio na słuchawkach
- bluetooth, wifi


Powiedzcie mi czy w razie jak by co to ODYNEM z 4.0.3 na 2.3.6 KKA wrócę, jak mi się ten nowy rom nie spodoba ? Czy trzeba coś tworzyć ?
omnia I 8 GB, HTC HD 2 Leo, Htc Shift X9500, Galaxy Note 1, Galaxy Note 2

*

Offline ererce

  • **
  • 175
Odp: Jest już oficjalny ICS 4.0.3 dla Note'a - pierwsze wrażenia
« Odpowiedź #41 dnia: Czerwiec 03, 2012, 16:20:06 »
Moze moderator rootowanie tej wersji wyrzuci do odrebnego watku?
Ten watek jest o pierwszych wrazeniach z 4.0.3, a moje sa coraz gorsze:
- kompletne jaja z WiFi. Czesto przestaje dzialac, nie widzi DNS, roaming miedzy AP dziala niechetnie lub wcale.
- AllShare nie widzi WiFi, a VPlayer widzi urzadzenie DLNA, ale jedno z 5 w domu.
- przestal dzialac GPS :), jest wlaczony, ale aplikacje pokazuja wlacz GPS.
- proces android.phone wykrzacza sie co rusz jesli telefon laduje sie w zestawie samochodowym, lub tylko po kablu i trwa rozmowa
- w trybie landscape telefon nie daje sobie wpisac pinu, bo widac tylko 2 pierwsze rzedy znakow i nie mozna przejsc w dol do OK.
Powoli dojrzewam do wipe i odtworzenia z backupu. W poniedzialek skonczy sie zapewne na powrocie do 2.3.6 jesli serwis Samsunga, powie, ze nie ma poprawionego Romu.

*

Offline slawrumia

  • ******
  • 3932
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best Game UT3
    • filmiki
  • Sprzęt: Galaxy s4 96GB
Odp: Jest już oficjalny ICS 4.0.3 dla Note'a - pierwsze wrażenia
« Odpowiedź #42 dnia: Czerwiec 03, 2012, 17:24:26 »
Zrób wipe coś za dużo problemów .tylko nie przez cwm
Mda II --> Mda Pro --> Toshiba G910 --> HTC Diamond --> SE Xperia X1 --> Asus P565 --> OmniaHD i8910 24GB --> IPhone 3G  --> Nokia N810 --> i780 --> Galaxy s --> IPhone 4 32GB --> Galaxy Note 80GB exFAT -- Galaxy s4 96GB

*

Offline morg1975

  • **
  • 198
  • Płeć: Mężczyzna
  • moc i potęga
    • alternatywa
  • Sprzęt: Galaxy Note 1, Galaxy Note 2
Odp: Jest już oficjalny ICS 4.0.3 dla Note'a - pierwsze wrażenia
« Odpowiedź #43 dnia: Czerwiec 03, 2012, 23:16:42 »
no nic nadal czekam na poprawioną wersję Androida 4.0.x :(
omnia I 8 GB, HTC HD 2 Leo, Htc Shift X9500, Galaxy Note 1, Galaxy Note 2

*

Offline Marek.S

  • ***
  • 278
  • Płeć: Mężczyzna
  • Volvo. for life
    • Album
  • Sprzęt: Galaxy Note
Odp: Jest już oficjalny ICS 4.0.3 dla Note'a - pierwsze wrażenia
« Odpowiedź #44 dnia: Czerwiec 04, 2012, 11:02:51 »
ererce, Twoje zestawienie budzi lekki niepokój...  :)

Zaktualizowałem przez KIES-a już po zawieszeniu i wznowieniu aktualizacji przez Samsunga. Nie wiem, czy w tym czasie coś zmienili, ale mocno wątpię, bo ingerencja w tak obszerny kod w czasie kilku godzin wydaje się nieprawdopodobna (chyba, że można podmienić jedną paczkę, nie ruszając całości). Pomny bolesnych doświadczeń z przeszłości nie robiłem żadnej kopii i po wipe zainstalowałem i skonfigurowałem wszystko na piechotę. W przypadku takiej ilości softu i ustawień, jak u mnie, zajęło to cały, zafajdany dzień durnej roboty  :-|
ALE:
- WiFi działa bez problemu, powiedziałbym, że lepiej niż przedtem
- AllShare ok, DLNA nie używam, mam dwa NAS-y po 10TB i do obu mam szybki, stabilny dostęp z notka po WiFi
- GPS fixuje się w kilka sekund, Automapa Beta 2 łączy się z nim bez nikakich
- Telefon mi się jeszcze ani razu nie wywalił, ale dużo w zestawie nie gadałem
- Z PIN-em nie wiem, bo mam wyłączony, więc nie pyta
- Płynność grafiki jest po prostu nieporównywalna - powydziwiane przejścia ekranów w GoLauncher są super, a przedtem była katastrofa i stroboskop
- Czcionki czytelniejsze (moje subiektywne odczucie)
- Ergonomia ustawień i innych menu znacznie lepsza (znowu subiektywnie)
- Baterii nie żre na tyle więcej od GB, żebym to zauważył gołym okiem
- Pamięć chyba czasem faktycznie trochę wycieka, ale nie zawsze i póki co nie skumałem od czego to zależy
Zrootowałem bez trójkąta i problemów metodą zapodaną kilka postów powyżej.

Generalnie rozważając za i przeciw, uważam, że jest więcej za i aktualizacja przynajmniej u mnie zostaje. To i tyle.

================

Poprawka: baterię zaczął dzisiaj faktycznie żłopać jak smok. Co ciekawe - w cholerę jej poszło na połączenie bluetooth ze słuchaweczką... Będzie jakaś łatka potrzebna, jak nic...
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 04, 2012, 17:13:50 wysłana przez Marek.S »
Długa historia: (2004) Asus A730 > HP hx4700 > HP hw6910 > Mio A701 > HTC Touch Dual > HTC HD > HTC HD2 > Samsung Galaxy S II > Samsung Galaxy Note (2012)

*

Offline Rajmek

  • *****
  • 1224
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Galaxy S6 Edge+ (wersja 6.0.1)
Odp: Jest już oficjalny ICS 4.0.3 dla Note'a - pierwsze wrażenia
« Odpowiedź #45 dnia: Czerwiec 04, 2012, 18:12:21 »
Flash przynajmniej na stronach Tvn24 we wszystkich przegladarkach (Opera,Firefox,Chrome) bez problemów,faktycznie na poczatku  w Explorerze nie chciał, ale dzisiaj  też filmiki chodzą  ok. Niestety w aplikacji Onet News nie bangla dalej.
Największy na razie ból to wykrzaczanie się "process.phone"   w trakcie jazdy  na zestawie samochodowym (właśnie dzisiaj kupionym).Już miałem chwalić ten bajer z zestawem samochodowym.Raz nawet głosowo wybrał mi numer do zadzwonienia,ale to był pierwszy i ostatni raz.Telefony do mnie w trakcie nawigacji i....czarny ekran ,po chwili process.android.phone stop i koniec szczęścia.

4.0.3 wgrany Odinem ,zrotowany  bez trójkąta wg
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1647148

trzeba tylko pamiętać,że po wgraniu nowego CWM nie używamy przycisku Power do zatwierdzania tylko klikamy na ekranie paluchem.

*

Offline pyr77

  • ***
  • 335
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: iPhone 3GS 32GB; Galaxy Note
Odp: Jest już oficjalny ICS 4.0.3 dla Note'a - pierwsze wrażenia
« Odpowiedź #46 dnia: Czerwiec 04, 2012, 18:56:19 »
A u mnie coś za dużo się wywala. Nawigacja nie działa, system działa wolniej i pochłania wręcz baterię... :(
No i co sprawdzę task manager to mam ponad 600mb w użyciu, a telefon sobie zwyczajnie leży.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 04, 2012, 18:58:43 wysłana przez pyr77 »

*

Offline ererce

  • **
  • 175
Odp: Jest już oficjalny ICS 4.0.3 dla Note'a - pierwsze wrażenia
« Odpowiedź #47 dnia: Czerwiec 04, 2012, 21:26:10 »
No wlasnie... dzwonilem do Samsunga i mowia, ze nie ma jeszcze latki na te problemy. Nie moglem sie dodzwonic na Marynarska do Centrum Samsunga, wiec zadzwonilem do serwisu z Andersa. Tam pracuja jakies losie, ktore w ogole nie maja pojecia co i jak i nie maja doswiadczenia.
Zaproponowali reinstalacje Androida - ale na te sama wersje, wiec po co?  :shocked:
Ogolnie zauwazylem, ze telefon sie poprawia po power off/on lub restart. Zaczyna dzialac wtedy GPS i nawigacja.
Po jakims czasie ten GPS glupieje, tak samo jak WLAN i inne takie. Mam podejrzenie, ze to przez ten memory leak, bo telefon lezacy po paru godzinach ma 660 mb wykorzystane z 808 mb. Po kolejnych 10 minutach 720 mb. To juz kpina. Chyba spisze wszystko, wydrukuje i sie przejade na Marynarska...
Odnosnie DLNA:
- mam w domu NASa Synology. Ma on DLNA/Plex/SMB etc.
- Telefon widzi WiFi, bo mozna przegladac WWW, polaczyc sie do plikow SMB, AudioStation i inne
- Plex player widzi tytuly, ale nie moze odtwarzac plikow (error)
- AllShare nie widzi DLNA
- Vplayer widzi router, ktory ma DLNA (ale nie widzi Synology, 2 routera (AP), PS3 i innych)

*

Offline badboy1979

  • ****
  • 886
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Galaxy S3
Odp: Jest już oficjalny ICS 4.0.3 dla Note'a - pierwsze wrażenia
« Odpowiedź #48 dnia: Czerwiec 04, 2012, 22:20:50 »
A nagrywania rozmów dalej nie ma? Bo mi się wydawało, że na XDA już było rozwiązanie...
vonski właśnie testuje zip-a gdzie proces androida nie powinno juz wywalać. Jak będzie OK. to go tu gdzieś zamieszczę. W obecnej chwili wydaje się być OK ale musze jeszcze potestować. Oczywiście zip dla ICS

*

Offline Marek.S

  • ***
  • 278
  • Płeć: Mężczyzna
  • Volvo. for life
    • Album
  • Sprzęt: Galaxy Note
Odp: Jest już oficjalny ICS 4.0.3 dla Note'a - pierwsze wrażenia
« Odpowiedź #49 dnia: Czerwiec 05, 2012, 10:54:38 »
U mnie z baterią się wyjaśniło. Przy wyłączonym bluetooth można powiedzieć, że w ogóle baterii nie używa  :) . Potestuję to jeszcze i jak mi się coś mądrego nasunie, to dam znać.
Mam zwyczaj cały dzień chodzić ze słuchaweczką w uchu i włączonym bluetooth w telefonie. Nigdy nie rodziło to żadnego problemu. Tymczasem wczoraj po południu miałem z tej okazji niemal rozładowany telefon i co ciekawe, rozładowane także ogniwo w słuchawce. Wygląda, jakby połączenie było aktywne przez cały czas, a nie tylko podczas rozmów. Tak mi się kiedyś zdarzało, kiedy słuchawka była sparowana nie tylko do telefonu, ale także do multimediów. Jednak wczoraj sparowałem tylko do telefonu. Ciekawe co poszło nie tak...

Bilans na koniec dnia: wczoraj o tej porze miałem bateryjkę na 40%, dzisiaj po całym dniu identycznego używania (tylko bez bluetooth) mam 86%. Coś jest chyba na rzeczy...
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 05, 2012, 19:51:23 wysłana przez Marek.S »
Długa historia: (2004) Asus A730 > HP hx4700 > HP hw6910 > Mio A701 > HTC Touch Dual > HTC HD > HTC HD2 > Samsung Galaxy S II > Samsung Galaxy Note (2012)

*

Offline ererce

  • **
  • 175
Odp: Jest już oficjalny ICS 4.0.3 dla Note'a - pierwsze wrażenia
« Odpowiedź #50 dnia: Czerwiec 05, 2012, 22:21:25 »
No to w ramach testow i eksperymentow przeprowadzilem na swoim Note reset do ustawien fabrycznych. Sporo osob na samsungomanii w komentarzach podawala, ze reset im pomogl.
Zmienilo sie na lepiej w obszarach:
- Note widzi juz urzadzenia DLNA zarowno w AllShare jak i w Vplayer
- Plex dziala
- Nie mam problemow z uruchomieniem GPS
Ale:
- memory leak nadal jest, bo pamiec spada
- problem z uchwytem w aucie (android phone process) nadal wystepuje
- Wifi sie gubi po jakims czasie(Task Manager i wyczyszczenie pamieci z restartem wifi przywraca polaczenie)

*

Offline cosby

  • *
  • 54
Odp: Jest już oficjalny ICS 4.0.3 dla Note'a - pierwsze wrażenia
« Odpowiedź #51 dnia: Czerwiec 06, 2012, 12:33:50 »
Wczoraj pokazała się u mnie poprawiona (?) aktualizacja do 4.0.3. Telefon mam niebrandowany i wszystko mi działa bardzo dobrze. Nie występują problemy opisywane przez innych. GPS, BT, FLASH, WiFi - wszystko jak należy. Nie wiem tylko o co tyle hałasu. Ani nie jest ładniej a prawdę mówiąc nic nie zauważyłem poza kosmetyką menu ustawień, pracy z rysikiem itd. Bateria na dziś nie odbiega od normy choć przez noc spadła o 7% więc to jeszcze sprawdzam a jeśli chodzi o płynność - mam wrażenie że jest tak samo a nawet ciut gorzej niż na 2.3.6 ale to subiektywne odczucie. Ogólnie aktualizację polecam ale gdybym wiedział jak niewiele on mi da - pewnie bym nie ssał tych 320MB. Nie bawię się w rootowanie itp - wszystko na sofcie samsunga. Nie robiłem też po aktualizacji WIPa ani nic z tych rzeczy - jedynie wywaliłem soft do procentowego wskazywania stanu baterii bo ten jest już w systemie. Zasięg akurat u mnie nieco się poprawił ale z tym nigdy nie miałem problemu więc mi to obojętne.

Dodam jedno - aktualka która mi wskoczyła u mnie pojawiła się dopiero wczoraj po południu. Wcześniej niczego telefon nie znalazł a KIES chciał aktualizować ale zdaje się symbole podane niżej były inne.

Modem: N7000XXLPT
Jądro: 3.0.15-N7000XXLPY-CL474507
Wersja: IML74K.XXLPY

*

Offline slawrumia

  • ******
  • 3932
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best Game UT3
    • filmiki
  • Sprzęt: Galaxy s4 96GB
Odp: Jest już oficjalny ICS 4.0.3 dla Note'a - pierwsze wrażenia
« Odpowiedź #52 dnia: Czerwiec 06, 2012, 15:01:15 »
nagrywanie rozmów nie działa wysypuje sie android.phone proces
flash tnie albo sie nie wczytuje
cwm wgrałem tym sposobem i mam zółty trojkąt
http://www.androidaddicted.com/samsung-3/how-to-root-and-install-clockworkmod-recovery-on-samsung-galaxy-note-gt-n7000-running-ics-4-0-3-n7000xxlpy-1489.html
Działa nagrywanie tylko zastosuj się do porady autora tego zip-a Trzeba z system > apps skasować dwa pliki i wszystko pięknie śmiga  :ok: I nie wywala się już proces androida. Co do romu, to powiem że jestem zadowolony, śmiga wszystko , to co jest mi potrzebne. Roocik siedzi , pełnia szczęścia  :D
skasowałem dwa pliki i faktycznie dziala
Mda II --> Mda Pro --> Toshiba G910 --> HTC Diamond --> SE Xperia X1 --> Asus P565 --> OmniaHD i8910 24GB --> IPhone 3G  --> Nokia N810 --> i780 --> Galaxy s --> IPhone 4 32GB --> Galaxy Note 80GB exFAT -- Galaxy s4 96GB

*

Offline Marek.S

  • ***
  • 278
  • Płeć: Mężczyzna
  • Volvo. for life
    • Album
  • Sprzęt: Galaxy Note
Odp: Jest już oficjalny ICS 4.0.3 dla Note'a - pierwsze wrażenia
« Odpowiedź #53 dnia: Czerwiec 06, 2012, 23:08:39 »
Przepraszam, Panowie możecie przybliżyć temat dwóch tajemniczych plików do usunięcia? Bo coś nie mogę znaleźć szczegółów. Wprawdzie nic mi na razie nie wywala, ale jak zacznie to wolę wiedzieć z góry, co konkretnie skasować....
Długa historia: (2004) Asus A730 > HP hx4700 > HP hw6910 > Mio A701 > HTC Touch Dual > HTC HD > HTC HD2 > Samsung Galaxy S II > Samsung Galaxy Note (2012)

*

Offline badboy1979

  • ****
  • 886
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Galaxy S3
Odp: Jest już oficjalny ICS 4.0.3 dla Note'a - pierwsze wrażenia
« Odpowiedź #54 dnia: Czerwiec 06, 2012, 23:19:19 »
Przepraszam, Panowie możecie przybliżyć temat dwóch tajemniczych plików do usunięcia? Bo coś nie mogę znaleźć szczegółów. Wprawdzie nic mi na razie nie wywala, ale jak zacznie to wolę wiedzieć z góry, co konkretnie skasować....
Autor na XDA wszystko opisał. Na customach działa a na stockowych, po instalacji trzeba w system>app wykasować 2 pliki. Jak nie chcesz kasować plików to zassaj zip-a z mojego wątku , wsadź przez CWM , zainstaluj program do nagrywania i gotowe.

*

Offline Marek.S

  • ***
  • 278
  • Płeć: Mężczyzna
  • Volvo. for life
    • Album
  • Sprzęt: Galaxy Note
Odp: Jest już oficjalny ICS 4.0.3 dla Note'a - pierwsze wrażenia
« Odpowiedź #55 dnia: Czerwiec 07, 2012, 23:20:37 »
Może ja mam dzisiaj zły dzień, ale dalej brakuje mi odpowiedzi na pytanie: KTÓRE KONKRETNIE dwa pliki trzeba skasować z /system/app ?

========================

Ok, zaćma mi minęła i już znalazłem. Dzięki.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 07, 2012, 23:22:30 wysłana przez Marek.S »
Długa historia: (2004) Asus A730 > HP hx4700 > HP hw6910 > Mio A701 > HTC Touch Dual > HTC HD > HTC HD2 > Samsung Galaxy S II > Samsung Galaxy Note (2012)

*

Offline Rajmek

  • *****
  • 1224
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Galaxy S6 Edge+ (wersja 6.0.1)
Odp: Jest już oficjalny ICS 4.0.3 dla Note'a - pierwsze wrażenia
« Odpowiedź #56 dnia: Czerwiec 09, 2012, 19:07:55 »
Na wersji 4.03 LPY po ściągnięciu głosów IVONA nie czyta książek w Nexto.Po zakupie Svox Eva Polish też niestety daje komunikat,że nie mam TTS, a mam.W poprzednich wersjach była możliwość zaznaczania opcji  "zastosuj moje  ustawienia" teraz tego nie ma i nie wiem jak to uaktywnić.Jest na to jakiś posób ?

*

Offline jac.ek

  • **
  • 168
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Galaxy Note
Odp: Jest już oficjalny ICS 4.0.3 dla Note'a - pierwsze wrażenia
« Odpowiedź #57 dnia: Czerwiec 12, 2012, 10:18:14 »
nagrywanie rozmów nie działa wysypuje sie android.phone proces
flash tnie albo sie nie wczytuje
cwm wgrałem tym sposobem i mam zółty trojkąt
http://www.androidaddicted.com/samsung-3/how-to-root-and-install-clockworkmod-recovery-on-samsung-galaxy-note-gt-n7000-running-ics-4-0-3-n7000xxlpy-1489.html
Działa nagrywanie tylko zastosuj się do porady autora tego zip-a Trzeba z system > apps skasować dwa pliki i wszystko pięknie śmiga  :ok: I nie wywala się już proces androida. Co do romu, to powiem że jestem zadowolony, śmiga wszystko , to co jest mi potrzebne. Roocik siedzi , pełnia szczęścia  :D
skasowałem dwa pliki i faktycznie dziala

A czym skasowałeś te pliki (jak je skasować)?

*

Offline vonski

  • a.k.a. borubar
  • *****
  • 7226
  • Płeć: Mężczyzna
  • Free bootloaders!
  • Sprzęt: OnePlus X, Galaxy S6, Xperia Z3 Tablet
Odp: Jest już oficjalny ICS 4.0.3 dla Note'a - pierwsze wrażenia
« Odpowiedź #58 dnia: Czerwiec 12, 2012, 10:23:57 »
Dowolny manager plików z prawami roota.

*

Offline jac.ek

  • **
  • 168
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Galaxy Note
Odp: Jest już oficjalny ICS 4.0.3 dla Note'a - pierwsze wrażenia
« Odpowiedź #59 dnia: Czerwiec 12, 2012, 13:42:03 »
Kolejna zagadka  :wink:
Poszukam.
Ale dzięki za odpowiedzi.