Identyfikacja osoby dzwoniacej PBAP, a słuchawka Bluetooth (edytowane)

  • 0 Odpowiedzi
  • 3439 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline sosna

  • *
  • 72
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: TyTn II, HD, HD2, HTC Desire HD, Note, Note 2, Not
mam ver 4,04.
Czy PBAP jest na Note? Nie potrafie go inicjowac (jesli jest). Czy wiecie jak włączyć PBAP?
Finalnie chodzi o to by w czasie gdy ktos do mnie dzwoni,sluchawka bt ktora to potrafi (jabra supreme) czytala z ksiazki kto dzwoni.

Edit:
No i jest happy end. Upgrade softa w słuchawce rozwiązał problem.
Przy okazji: polecam Wam słuchawkę Jabra Supreme. Wyposażona we własny interfejs głosowy, który świetnie współpracuje z google voice. Po wydaniu głosem odpowiedniej komendy mam dostęp do całego google voice. Czyta numer lub nazwę osoby która do mnie dzwoni. Możesz gadać jadąc np na rowerze i rozmówca nie słyszy żadnych zakłóceń. To samo przy rozmowie w tłumie ( np centrum handlowe). Słuchawka składa sie (wyłącza). Jej otwarcie powoduje połączenie z Notem w około 4 sekundy. Pełne info ze słuchawki w aplikacji Jabra supreme na telu: poziom naładowania bateri, multi połączenie Note i laptop. profile dedykowane i własne ustawienia tłumienia tła. Produkt naprawdę fajnie przemyślany i co najważniejsze: działa. To Isze urządzenie BT, które moim zdaniem jest już całkiem całkiem dopracowane.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 28, 2012, 16:31:57 wysłana przez sosna »