Czy da się podłączyć zwykłą kamerę, np. cofania?

  • 6 Odpowiedzi
  • 8605 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline jac.ek

  • **
  • 168
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Galaxy Note
Czy da się podłączyć zwykłą kamerę, np. cofania?
« dnia: Wrzesień 13, 2012, 18:51:37 »
Jak w tytule...
Do Notki oczywiście ;-)

Panowie i Panie,  naprawde żadnych pomysłów?  Zwykły sygnał video, dwa kabelki (chinch),  zasilanie kamera ma...
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 17, 2012, 17:43:36 wysłana przez jac.ek »


*

Offline jac.ek

  • **
  • 168
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Galaxy Note
Odp: Czy da się podłączyć zwykłą kamerę, np. cofania?
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 25, 2012, 01:14:28 »
Dzięki za dobre chęci, ale czy nie ma możliwości na podłączenie po kablu? Przez USB? Kamera jest trywialnie prosta: dwa kabelki zasilające (już podłączone do światła wstecznego) i dwa sygnałowe...

*

Offline Gregs

  • **
  • 135
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: SGS2, SGS3, SGS4
Odp: Czy da się podłączyć zwykłą kamerę, np. cofania?
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 25, 2012, 20:20:31 »
A nie lepiej kamerę bluetooth. Zasilanie do światła wstecznego i połączenie przez bluetooth. Nie trzeba ciągnąć kabli.

*

Offline jac.ek

  • **
  • 168
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Galaxy Note
Odp: Czy da się podłączyć zwykłą kamerę, np. cofania?
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 26, 2012, 01:15:02 »
Może i lepiej, chociaż nie mam przekonania do BT...
Kamera jest już zainstalowana. Obecnie mam stację multimedialną pracującą na WinCE i obsługującą kamerę idealnie spasowaną do samochodu, mało widoczną, z a i n s t a l o w a n ą (od dwóch lat). Chcę założyć fabryczne radio (trochę lepiej gra i ma RDS), a z kamery korzystać, gdy podłączę Note.
To mój ideał.
Jeśli nie dam rady, podłączę ją pod lusterko (są takie dostępne, które wyświetlają obraz z kamery). Ale to też gorsze rozwiązanie. Obecne lusterko automatycznie ściemnia się gdy ktoś z tyłu ma za ostre światła  :wink:
No i kwestia kosztów. Póki co, nie chcę inwestować w zbędne gadżety (mógłbym przecież kupić stację multimedialną na Andku... Ale te obecne też mają wady: np nie obsługują kamery cofania  :-| )
Myślę, że zaspokoiłem ciekawość wszystkich pytających o intencje  :ohreally:

*

Offline slawrumia

  • ******
  • 3932
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best Game UT3
    • filmiki
  • Sprzęt: Galaxy s4 96GB
Odp: Czy da się podłączyć zwykłą kamerę, np. cofania?
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 26, 2012, 12:00:19 »
Ta kamera po BT za 200$ nie ma nic za 200zł ?
Mda II --> Mda Pro --> Toshiba G910 --> HTC Diamond --> SE Xperia X1 --> Asus P565 --> OmniaHD i8910 24GB --> IPhone 3G  --> Nokia N810 --> i780 --> Galaxy s --> IPhone 4 32GB --> Galaxy Note 80GB exFAT -- Galaxy s4 96GB

*

Offline ipsx

  • 9
  • Sprzęt: Note I
Odp: Czy da się podłączyć zwykłą kamerę, np. cofania?
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 13, 2013, 11:41:49 »
Witam

I jak z tym podłączeniem kamer cofania do tej Notki ?? komuś się udało kosztem do 250 zł ?? czy na ta chwile nadal to nie realne ?

Fajnie by było mieć tą możliwość  zintegrowania kamery z tym fonem bo nie trzeba by było instalować kolejnych urządzeń w kokpicie :)