po nacisnieciu power, ekran pozostaje czarny

  • 3 Odpowiedzi
  • 16546 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline dav000

  • **
  • 243
  • Sprzęt: htc TP2
po nacisnieciu power, ekran pozostaje czarny
« dnia: Grudzień 28, 2013, 19:07:10 »
     Witam, mam taki problem od paru dni, po naciśnięciu przycisku power, lub środkowego systemowego na dole, ekran pozostaje czarny. Normalnie widać wtedy podświetlony ekran z blokadą, u mnie pozostaje czarny. Dolne boczne przyciski podświetlają się, i telefon jest aktywny bo mogłem na niego zadzwonić, ale ekran pozostaje czarny. Czasem się wybudza normalnie, ale po kilku godzinach powraca to samo. Raz przy wybudzeniu przyłapałem go na migotaniu poprzecznym całego ekranu (jak w starych telewizorach)

Telefon odebrałem niedawno z gwarancji, poszło mi wejście microusb, wymienili mi płytę główną (spodziewałem się że tel będzie jak nowy) . Z programów które ost instalowałem był voltage control, ale w sumie nie wprowadziłem żadnych zmian, i dziś go odinstalowałem. ROM jest stockowy , wgrałem tylko rota.

I tak z innej beczki, tel oddałem na gwarancji około dwóch tygodni przed ukończeniem 24 -miesięcznego okresu gwarancji, wie ktoś może czy od momentu uznania przez serwis zobowiązania gwarancyjnego, mam nowy dwuletni okres gwarancji, czy w moim przypadku już on przepadł?

Pozdrawiam forumowiczów

*

Offline malylysy

  • *****
  • 2923
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Xiaomi Mi9T Pro
Odp: po nacisnieciu power, ekran pozostaje czarny
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 28, 2013, 19:34:14 »
Ja bym oddał jeszcze raz do naprawy.
Czas oddania do serwisu nie wchodzi do czasu gwarancji.
Pewnie coś nie do końca dobrze złożyli podczas ostatniej naprawy. Możesz na to się powoływać.
If you want to ma­ke God laugh, tell him about your plans.

*

Offline dav000

  • **
  • 243
  • Sprzęt: htc TP2
Odp: po nacisnieciu power, ekran pozostaje czarny
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 28, 2013, 19:40:18 »
Nie wpadłem by dotykać ekran, jak się raz jeszcze zepsuje to sprawdzę, ale stawiam na to że będzie się zachowywał jak na tym filmie

Galaxy Note Black Screen

*

Offline lola

  • *****
  • 1240
  • Sprzęt: S7, Axim x51v
Odp: po nacisnieciu power, ekran pozostaje czarny
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 28, 2013, 21:15:12 »
Czas oddania do serwisu nie wchodzi do czasu gwarancji.
Tylko, że różnie ten czas wpisują w karcie gwarancyjnej - u mnie nie raz wpisywali ten sam dzień przyjęcia i wydania.


Pozdrawiam,
Ł.O.