Android wrogiem a Windows Phone Przyjacielem

  • 9 Odpowiedzi
  • 4459 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline Bronicz

  • 30
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC  HD2 Leoś
Android wrogiem a Windows Phone Przyjacielem
« dnia: Lipiec 25, 2012, 18:35:25 »
Tak.Android jest moim wrogiem.
Po 3 latach używania HD2 z Windows Mobile, póżniej flashowania Windows Phone7,w międzyczasie flashowania romów z Androidem , rozstałem się z poczciwym Leonem. Podobno na Youtubie jest film że komuś udało się na NOTE wgrać właśnie windowsa phone7.Póki co na XDA nic w tym temacie nie słychać. Note jest zaje....ym telefonem, i gdyby tak z nim było jak z Leonem ?
Marzenia. Kafelki metro cholernie mnie się podobają, może niektórym z Was też ?
Przydałby się wątek o konkretach w tym temacie.
Jakby co, to proszę przymknąć oko na ten post.

*

Offline slawrumia

  • ******
  • 3932
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best Game UT3
    • filmiki
  • Sprzęt: Galaxy s4 96GB
Odp: Android wrogiem a Windows Phone Przyjacielem
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 25, 2012, 19:22:19 »
Są launchery z wp7 Launcher 7 Android App Review by AndroidTapp.com
Jak dla mnie bez sensu.
Romu z wp7 nie będzie bo na to nie pozwala licencja , a jak sie pojawi to na pewno nie na xda
Mda II --> Mda Pro --> Toshiba G910 --> HTC Diamond --> SE Xperia X1 --> Asus P565 --> OmniaHD i8910 24GB --> IPhone 3G  --> Nokia N810 --> i780 --> Galaxy s --> IPhone 4 32GB --> Galaxy Note 80GB exFAT -- Galaxy s4 96GB

*

Offline WiateR

  • *****
  • 1526
  • Płeć: Mężczyzna
  • BBM PIN: 2AE2AB13
    • Inaczej o technologii!
  • Sprzęt: BlackBerry Q10 + iPad mini 2 + MSI GE40
Odp: Android wrogiem a Windows Phone Przyjacielem
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 25, 2012, 21:15:47 »
Ta. Poza tym już widzę jak WP7 obsługuje rysik z Note'a...
Wysłane z mojego Q10 za pomocą Tapatalk 4. :E

Odp: Android wrogiem a Windows Phone Przyjacielem
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 25, 2012, 21:38:26 »
Jak już chcesz laucher z wp7 to użyj laucher7 donate. Sam oczywiście aktualnie z niego korzystam. A na dodatek Zplayer + Go SMS z blue theme - to jest coś  :cool:
n 5110-> n 3310 -> n 3410 -> n 3510 -> n 3510i -> se t230 -> n 6020 -> se k750i-> sagem my 411x -> se w200i ->lg cookie -> Se k610 -> Htc Tytn II ->n 5800 XM ->S Wave s8500->HTC Magic->HTC Touch Pro 2 -> S avila -> Se xperia x8-> Se x10 -> k550i-> SGS

*

Offline Bronicz

  • 30
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC  HD2 Leoś
Odp: Android wrogiem a Windows Phone Przyjacielem
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 11, 2012, 19:01:52 »
No cóż...niektórzy powątpiewają w sens portu Windowsa Phone 7 lub 8,ale na XDA forum jest wątek o emulatorze  windowsa na Androidzie, na telefonie HTC evo3D.Jest strona gdzie narzędzia do emulacji jak np:Bochs oraz Quemu są rozwijane.Z mojej strony podziw dla programistów którzy podejmują się takich "niepoważnych" wyzwań ,jak emulacja windowsa na androidzie. Jeżeli chodzi o fakty to z samej ciekawości zainstalowałem  quemu i SDL ,i  rzeczywiście pokazał się ekran windowsa 95. Oczywiście przy pomocy rysika da się operować ale sprawia to kłopot. Temat można rozwinąć szerzej ale  brak tu na  forum zainteresowania.  Co prawda nie chodzi mnie o emulację windowsa bo tego nie da się używać na co dzień,ale o port i magldr przystosowany do Notki.
Sceptykom powiedziałbym że na pewno doczekamy czasów ,gdzie będzie możliwe flashowanie dwóch systemów jak w Leonie. Chciałbym mieć taki wybór.

*

Offline malylysy

  • *****
  • 2924
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Xiaomi Mi9T Pro
Odp: Android wrogiem a Windows Phone Przyjacielem
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 11, 2012, 21:38:56 »
Tak.Android jest moim wrogiem.
Po 3 latach używania HD2 z Windows Mobile, póżniej flashowania Windows Phone7,w międzyczasie flashowania romów z Androidem , rozstałem się z poczciwym Leonem. Podobno na Youtubie jest film że komuś udało się na NOTE wgrać właśnie windowsa phone7.Póki co na XDA nic w tym temacie nie słychać. Note jest zaje....ym telefonem, i gdyby tak z nim było jak z Leonem ?
Marzenia. Kafelki metro cholernie mnie się podobają, może niektórym z Was też ?
Przydałby się wątek o konkretach w tym temacie.
Jakby co, to proszę przymknąć oko na ten post.
Może po prostu zmień temat i nie trzeba będzie przymykać. Ten temat nie bardzo opisuje zawartość postu.
Kto wie, jak się sprawy potoczą za jakiś czas. Może i da się wingrozę na Notce postawić ( jeśli nie ma technicznych przeszkód ).
If you want to ma­ke God laugh, tell him about your plans.

*

Offline unperson

  • **
  • 193
  • Płeć: Mężczyzna
  • Confidence this not product - This a process
  • Sprzęt: Galaxy S4 + zawsze fajny romik ;-)
Odp: Android wrogiem a Windows Phone Przyjacielem
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 20, 2012, 19:37:39 »
Tak.Android jest moim wrogiem.
Po 3 latach używania HD2 z Windows Mobile, póżniej flashowania Windows Phone7,w międzyczasie flashowania romów z Androidem , rozstałem się z poczciwym Leonem. Podobno na Youtubie jest film że komuś udało się na NOTE wgrać właśnie windowsa phone7.Póki co na XDA nic w tym temacie nie słychać. Note jest zaje....ym telefonem, i gdyby tak z nim było jak z Leonem ?
Marzenia. Kafelki metro cholernie mnie się podobają, może niektórym z Was też ?
Przydałby się wątek o konkretach w tym temacie.
Jakby co, to proszę przymknąć oko na ten post.


że  tak spytam kolegię ... i aby nie pomyślał, że po złości ...
po co brnąć w coś,  co umiera samoistnie ?? Naprawdę nie kumam ??
Android to jedyny sensowny phonesystem, bynajmniej się nie wysypuje jak WM, nie wspomnę o niezrozumiałym dla mnie wymyśle pt "kafellki" ... ale to tylko moje subiektywne odczucie, wiec bez urazy - kazdy ma prawo lubić co mu sie podoba.
... Nothing is stronger from destination ...

*

Offline Bronicz

  • 30
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC  HD2 Leoś
Odp: Android wrogiem a Windows Phone Przyjacielem
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 24, 2012, 23:24:44 »
Tak jak wyżej,preferencje użytkowników są różne, są zwolennicy windowsa phone i androida.
I wydaje się ,że najważniejsza jest możliwość wyboru. Póki co na XDA jest multum powielających się romów androida, ilościowo jest ich więcej niż romów z wp7. Ale ilość nie przechodzi w jakość.
Nie jest moim zamiarem krytykanctwo romów androidowych ,ma prawo on się rozwijać,aby system na telefonie działał sprawnie i obsługa była przyjemna.Od kiedy posiadam Galaxy Note z androidem przecież ,chciałbym jednak mieć wybór.
A od forumowiczów przeglądających  różne strony internetowe ,oczekiwałbym raczej  co kto gdzieś znajdzie i tu się podzieli.
Pozdrawiam Życzliwych i Nieżyczliwych.

*

Offline Paniki

  • ***
  • 337
  • Płeć: Mężczyzna
  • [...] Jestem Ja i nie ma lepszych [...]
    • Audio SPA
  • Sprzęt: Chwilowo Spica :)... już po uff ;)
Odp: Android wrogiem a Windows Phone Przyjacielem
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 25, 2012, 00:03:55 »
Cytuj
bynajmniej się nie wysypuje jak WM,
Przeczysz samemu sobie ;)
I ilość też nie pasuję do reszty.

Ja bym wrócił sobie na WM, wolę jego.
Typhon > G500 > Wizard > Trinity > 5300 XM (Przejściowo) > Blue Angel > G900 > TyTN II > Diamond > Hero > Diamond 2 > Wildfire S > Milestone > Desire > Desire Z > HD2 > Desire HD > V970 > Evo 3D > Evo 3D > Galaxy S II > Galaxy Spica :E > Galaxy S II >

*

Offline HTC-HD-2

  • *
  • 78
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy NOTE II
Odp: Android wrogiem a Windows Phone Przyjacielem
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 21, 2012, 10:11:09 »
że  tak spytam kolegię ... i aby nie pomyślał, że po złości ...
po co brnąć w coś,  co umiera samoistnie ?? Naprawdę nie kumam ??
Android to jedyny sensowny phonesystem, bynajmniej się nie wysypuje jak WM, nie wspomnę o niezrozumiałym dla mnie wymyśle pt "kafellki" ... ale to tylko moje subiektywne odczucie, wiec bez urazy - kazdy ma prawo lubić co mu sie podoba.
Może troszkę za późno ale chciałem odpowiedzieć na Twój post. Przerobiłem już mnóstwo wersji Win Mobile 6 i Win Mobile 7 oraz wszelkiej maści androidów. Z całą pewnością androida stabilnym systemem nazwać nie można niestety. Win Mobile jest stanowczo bardziej stabilny. A co do kafelek, myślę że nawet małapa w zoo umiała by naciskać kafelki, a Ty sobie z tym nie radzisz? :)
N3310 -> Siemens MT50 -> Siemens SX1 -> N E50 -> SE k800i -> N E63 -> HTC HD2 -> NOTE II  :O~