[ROM] Pierwszy rom Jelly Bean dla Galaxy Note

  • 2 Odpowiedzi
  • 2560 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline domann

  • ***
  • 332
  • Płeć: Mężczyzna
  • Link It, or it never happened…
  • Sprzęt: HTC One X
[ROM] Pierwszy rom Jelly Bean dla Galaxy Note
« dnia: Sierpień 08, 2012, 14:29:20 »
Witam,
na Facebooku subskrybuję fanpage XDA i dzisiaj pojawiła się na nim ciekawa informacja. Pojawił się pierwszy port romu JB dla n-7000. Chętnie bym go postawił (co i tak pewnie zrobię;)) jednak mam kilka pytań, aby znów nie zbrickować fona. Na stronie projektu (http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1813375) napisane jest: Make sure you are on a CM9 / CM10 kernel before flashing this ROM. As mentioned, please check the Kernel repository for list of safe kernels.
DO NOT FLASH FROM STOCK SAMSUNG ROM / KERNEL
. Jednakże punkt dalej autor każe: 1. Wipe Data / Factory Reset. Absolutely necessary, if coming from ICS.

I tu moje pytanie - ostatnio jak tak zrobiłem na kernelu CM9 (Paranoid Android) miałem soft-bricka. Tak więc jak to jest?
I następna wątpliwość. Autor na mawia aby skorzystać ze spisu bezpiecznych kerneli podanych na: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1789397. I tutaj znowu: WARNING: Do NOT use CM9, Asylum CM9 or AniDroid kernels as drivers on ANY CM10 based Rom - and vice-versa!
To wreszcie można używać kernela z CM9 (jak jest napisane w wątku) czy nie (tak jak jest napisane w spisie bezpiecznych kerneli podanym przez autora wątku)?
Mam nadzieję, że jest rozumiecie o co mi chodzi;)
HTC One X - Android Revolution HD x21

*

Offline b-29

  • *
  • 91
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samung Galaxy Note
Odp: [ROM] Pierwszy rom Jelly Bean dla Galaxy Note
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 10, 2012, 21:02:18 »
poczekaj spokojnie te około dwa tygodnie i będziesz miał jelly bean ;)

*

Offline domann

  • ***
  • 332
  • Płeć: Mężczyzna
  • Link It, or it never happened…
  • Sprzęt: HTC One X
Odp: [ROM] Pierwszy rom Jelly Bean dla Galaxy Note
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 10, 2012, 21:35:38 »
już postawiłem. Powrót na stock GB, kernel Speedmod z cwm i cm10. Ale... No właśnie - wielkie ale. Wolny, dziwnie się zachowywał. Wróciłem na CM9 i zostanę na nim;)
HTC One X - Android Revolution HD x21