Tekst wpisywany w niektórych okienkach na stronach www nie wyświetla się

  • 4 Odpowiedzi
  • 19608 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline zowik05

  • 39
  • Sprzęt: hd2-->Note II
Witam mam dość nie typowy problem Gdy wchodzę na główną stronę allegro w okienku szukaj bez problemu mogę wpisać nazwę przedmiotu jaki chcę wyszukać, problem występuje gdy wchodzę w jakąś kategorie albo w dana aukcję wtedy juz nie mogę wpisać nic w okienku szukaj gdy coś wpisuje czy to rysikiem czy z palca na klawiaturze nic się nie wyświetla w okienku i to by nie był wielki problem bo zawsze mogę wrócić do głównej strony i tam cos wyszukać ale dziś coś kupowałem na allegro i nie mogłem wypełnić okienek formularza wysyłki gdy klikam na okienko wyskakuje klawiatura ale gdy coś wpisuje to nic sie nie pokazuje. Czy u was tez tak jest dodam ze przez Chrome wszystko działa

*

Offline JohnyS

  • ***
  • 257
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HD2, Note2
Ja przeglądarki systemowej używam tylko gdy potrzebuję zobaczyć coś w sieci we flashu.
Do pozostałych stron używam Operę (przyzwyczajenie jeszcze z WM), a na Operze nigdy nic podobnego mi się nie przytrafiło.

*

Offline zowik05

  • 39
  • Sprzęt: hd2-->Note II
a możesz zobaczyć czy w Twojej systemowej przeglądarce tez sie tak dzieje?

*

Offline JohnyS

  • ***
  • 257
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HD2, Note2
To chyba Cię pocieszę - u mnie też nie można nic wpisać w okienka wyszukiwarki na allegro.
Płakał nad tym nie będę, bo i tak głównie używam Opery w której wszystko pięknie działa oprócz flasha na niektórych stronach, ale denerwujące jest, że wychodzi aktualizacja do 4.1.2 i okazuje się że takie "boby" szajsung przepuszcza, a dodaje jakieś bzdety typu "kleksik" na ekranie blokady.

*

Offline Martin

  • 37
  • Płeć: Mężczyzna
witam
tak jest w sgs2 i tablecie  Galaxy Note 10.1 (N80xx) od softu 4...,
jak kolega wspomnial w odpowiedzi na Operze bangla :ok:
....sa strony też nie przystosowane do mobilnych rozwiązań i tam
pojawia sięiwięcej problemów jw. i nakladanie treści na siebie,
strony na których wideo nie startuje przyklad; tu
na systemowej lipa na Operze dziala jak zawodzą dwie zostaje PC :wink: