przenoszenie aplikacji na kartę sd

  • 2 Odpowiedzi
  • 19012 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

przenoszenie aplikacji na kartę sd
« dnia: Listopad 11, 2013, 18:08:50 »
witam! od kilku dni jestem posiadaczem note 2 i jestem w szoku, że nie ma możliwosci instalowania aplikacji na dodatkowej karcie pamieci...po instalacji kilku gier i aplikacji pamięć wyparowała...z tego co widze jedynym wyjsciem jest odblokowany root.czy jest na tym forum instrukcja po polsku jak tego konkretnie w tym telefonie dokonac?czy jest duze ryzyko uwalenia fona?z tego co mi wiadomo odblokowanie roota wiąże sie z utrata gwarancji?

*

Offline JohnyS

  • ***
  • 257
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HD2, Note2
Odp: przenoszenie aplikacji na kartę sd
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 11, 2013, 18:27:32 »
To raczej wina samego Androida, a nie telefonu.
Podobno przenoszenie aplikacji na SD pojawi się w Andku 4.3, który też podobno ma się pojawić dla Note 2 jeszcze w tym roku.

*

Offline genius88

  • ***
  • 402
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: TyTn II, Touch Pro (8GB microSDHC)
Odp: przenoszenie aplikacji na kartę sd
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 11, 2013, 20:09:21 »
To raczej wina samego Androida, a nie telefonu.
Podobno przenoszenie aplikacji na SD pojawi się w Andku 4.3, który też podobno ma się pojawić dla Note 2 jeszcze w tym roku.
Właśnie przeczytałem o tym, że faktycznie ma być opcja przenoszenia na kartę pamięci w Andku 4.3 oraz że wymieniony ma się pojawić na dniach, bo już go ma serwis Samsunga (tylko nie wiem czy mowa o polskim serwisie także). Więc,  troszkę cierpliwości.  Szczegolnie, że to był dobry moment na zakup urządzenia, bo wcześniej nie było aktualizacji wersji systemu.
R: 1.71.09.01 emo  HSPL: 3.29   ROM: Makus 7  -K | TP-  R: 1.17.25.09   HSPL: 1.90 Unsigned   ROM: AMIGAnTOMEK 6.5.3.28244 sense2.5