Note 2 - root - problem z rozmowami

  • 3 Odpowiedzi
  • 18311 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Note 2 - root - problem z rozmowami
« dnia: Styczeń 29, 2013, 19:56:17 »
Witam, po zrobieniu roota w Note 2 i włączeniu programu do nagrywania (próbowałem kilku) pojawia się następujący problem - jedna na kilka rozmów trzeszczy (prawie nie słyszalna) albo jak dzwonię to następuje nawiązanie połączenia - ale nic nie słychać. Niestety po wyłączeniu programu do nagrywania problem się utrzymuje. Czy ktoś z Was spotkał się z czymś takim? może jakiś pomysł na rozwiązanie problemu? Niestety nie znalazłem nic na ten temat na forum i w googlu.
Pozdrawiam

*

Offline darek.sko

  • *
  • 87
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Galaxy Note 4 + Google Maps
Odp: Note 2 - root - problem z rozmowami
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 29, 2013, 23:16:27 »
Jedno pytanie mi "cisnie sie na usta" : czy przed zrobieniem root wszystko bylo w porzadku? Nie wiem czy po zrobieniu root mozna przywrocic aparat do stanu "jak z fabryki" ale moze jesli mozna sprawdz co sie dzieje jak masz fabryczne "ustawienia".

Pozdrawiam.

*

Offline albano

  • 28
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC tytn -> HTC HD2 -> NOTE2
Odp: Note 2 - root - problem z rozmowami
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 31, 2013, 17:14:53 »
hej

u mnie (nie robilem roota) ostatnio też pojawił się taki problem, że raz na jakiś czas jak dzwonię to u mnie w słuchawce głucha cisza (pomimo nawiązanego połączenia), a mnie 2 osoba słyszy jak należy. pomaga rozłączenie się i ponowne wybranie numeru. Nie ukrywam zaczyna mnie to drażnić i chętnie temu problemowi bym jakoś zaradził...
4.1.1

*

Offline papcio

  • *
  • 97
  • HTC Leo HTC Magic HTC Diamond
Odp: Note 2 - root - problem z rozmowami
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 31, 2013, 18:57:24 »
Niestety tez tak miewam, nie jest to szczególnie kłopotliwe, ale raz na kilka dni mam taki sam objaw. Miałem przed rootem, mam i po.
--

Papcio
SG Note II, HTC Leo NAND,  HTC Magic, HTC Diamond, HX 4700, p990i, p910i, Palm m500 itd...