MultiWindow dla wszystkich aplikacji.

  • 3 Odpowiedzi
  • 18307 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline genius88

  • ***
  • 402
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: TyTn II, Touch Pro (8GB microSDHC)
MultiWindow dla wszystkich aplikacji.
« dnia: Luty 09, 2013, 21:28:29 »
Czy bawił się już tutaj ktoś w modyfikację opcji MultiWindow by obsługiwala wszystkie zainstalowane programy? Działa komuś? Faktycznie jest do tego konieczny flash całego ROMu po modyfikacji?
R: 1.71.09.01 emo  HSPL: 3.29   ROM: Makus 7  -K | TP-  R: 1.17.25.09   HSPL: 1.90 Unsigned   ROM: AMIGAnTOMEK 6.5.3.28244 sense2.5

*

Offline malylysy

  • *****
  • 2921
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Xiaomi Mi9T Pro
Odp: MultiWindow dla wszystkich aplikacji.
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 09, 2013, 22:20:35 »
If you want to ma­ke God laugh, tell him about your plans.

*

Offline genius88

  • ***
  • 402
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: TyTn II, Touch Pro (8GB microSDHC)
Odp: MultiWindow dla wszystkich aplikacji.
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 09, 2013, 22:44:51 »
Dzięki za szybką odpowiedź. Zobaczyłem filmik, zainstalowałem też aplikację (by się upewnić) i niestety muszę powiedzieć, że obecnie w ten sam sposób korzystam z oryginalnej zakładki MultiWindow, a zależało mi na odpalaniu aplikacji w trybie "multiwindow". ;) Z tego co gdzieś wyczytałem, to część zewnętrznych appek obsługuję taką opcję. Chyba, że się mylę? Miło by było przegladać internet i mieć podgląd na vCommunicator czy oficjalnego klienta gg (tak dla przykładu).

EDIT:
Wygląda na to, że znalazłem to, co mnie interesowało. :-) https://www.youtube.com/watch?v=wUoa_mDfD1Q Ten filmik to objaśnia. Zapomniałem dodać, że mam root'a zrobionego. Wykorzystałem do tego appke ExynoseAbuse, o którym gdzieś czytałem. W dalszym ciągu tylko nie potrafię zrobić nandroid backup, by zabezpieczyć się przed nieudanymi modyfikacjami. :-/ Nowicjusz ze mnie, bo Notka jest moim pierwszym Androidem (przesiadka z WM), a jedynie okazjonalnie się bawiłem Androidowcami. Backup próbuję zrobić ROM TOOLBOX'em.
« Ostatnia zmiana: Luty 09, 2013, 23:38:19 wysłana przez genius88 »
R: 1.71.09.01 emo  HSPL: 3.29   ROM: Makus 7  -K | TP-  R: 1.17.25.09   HSPL: 1.90 Unsigned   ROM: AMIGAnTOMEK 6.5.3.28244 sense2.5

*

Offline revanmj

  • *****
  • 3203
  • Płeć: Mężczyzna
  • PW to nie support.
    • revanmj's home place
  • Sprzęt: Galaxy Nexus, Desire Z, iPad, iPod touch
Odp: MultiWindow dla wszystkich aplikacji.
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 10, 2013, 07:55:04 »
O ile wiem, żeby zrobić backup nandroid potrzebne jest custom recovery (np. CWM), którego ExynosAbuse zdaje się nie instaluje. A tego typu aplikacje (ROM Toolbox) po prostu wywołują w nim z automatu odpowiednią funkcję po restarcie. Chyba, że w opisie autor wyraźnie stwierdza, że wykonuje tak zwany backup online (czyli na działającym systemie), np. w tym wypadku. Ale w opisie twojego programu takiej informacji nie widzę.
Galaxy Nexus: Shiny ROM 4.4.4
iPad Air: iOS 7.1 | iPod touch 4: iOS 6.1 JB
Lumia 520: Windows Phone 8.1 Update 1
Google+