Było miło ale się skończyło - ciągłe resety Note II

  • 4 Odpowiedzi
  • 6356 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline darek.sko

  • *
  • 87
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Galaxy Note 4 + Google Maps
Było miło ale się skończyło - ciągłe resety Note II
« dnia: Listopad 08, 2012, 20:19:26 »
Może ktoś ma podobny problem.

Od kilku dni sgn2 sam się resetuje (tzn wyłącza i włącza się sam). Bez przyczyny. Zrobiłem reset wszystkiego. Przywróciłem tylko kontakty. I minimalistic text żeby sprawdzić jak długo działa bez resetu. Pomogło na 45 godzin. Dziś o 16 wychodząc z pracy wziąłem telefon do ręki i zobaczyłem że właśnie się włącza. Zgodnie z radą z jakiegoś angielsko języcznego forum zrobiłem factory reset. Ciekawe na jak długo i czy w ogóle pomoże. Spotkał się ktoś z was z czymś takim? Serwis carphonewarehouse nie bawi się w ściemnianie że telefon został zalany ale zostanę bez słuchawki na co najmniej 2 tygodnie.

Jeszcze dodam że użytkownicy skarżą się na takie zachowanie sgn z android 4.0.4 a w moim fabrycznie był 4.1.1.
« Ostatnia zmiana: Listopad 08, 2012, 22:42:58 wysłana przez malylysy »

*

Offline mpxxl

  • ****
  • 596
  • Sprzęt: xda flame, e51,hx2110, hx2755, N900, 810f, es400
Odp: Było miło ale się skończyło - ciągłe resety Note II
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 08, 2012, 22:16:08 »
najpierw zmień temat wątku... bo nie wiadomo o co chodzi...
« Ostatnia zmiana: Listopad 08, 2012, 22:43:26 wysłana przez malylysy »

*

Offline KorreS

  • **
  • 189
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: SAMSUNG GT-N7100 (Note2)
Odp: Było miło ale się skończyło - ciągłe resety Note II
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 13, 2012, 08:52:45 »
Nie odpowiem może wprost bo nie mam takiego przypadku, ale doświadczenia z innymi fonami podpowiadają mi że takie zachowanie może być spowodowane uszkodzeniem płyty głównej (lub ew. niewłaściwym działaniem jakiegoś gotowanego softu)
v. 4.1.2

*

Offline darek.sko

  • *
  • 87
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Galaxy Note 4 + Google Maps
Odp: Było miło ale się skończyło - ciągłe resety Note II
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 13, 2012, 15:00:08 »
Po "factory reset" nie zresetowal sie juz. Powodem mogl byc jakis program z google play, poniewaz przywrocilem tylko kontakty i nic nie aktualizowalem. Tak wiec na chwile obecna moge stwierdzic ze problem zostal rozwiazany.

Odp: Było miło ale się skończyło - ciągłe resety Note II
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 13, 2012, 16:40:42 »
Miałem podobnie. Poza nieoczekiwanym resetem z niewiadomych przyczyn dodatkowo nagle pokazywał komunikat "brak karty SIM". Odinstalowałem dodatek do avasta - antykradzieżowy. Jeszcze ze 2 razy miałem taki komunikat i reset (wyciągałem baterię). Teraz sie uspokoiło. A że nic nie gotuję poza wodą na herbatę to z pewnością nie wina moich jakiś kombinacji - bo takich nie było. Note niebrandowany.
Teraz znowu Kies coś się krzaczy po podłączeniu do PC. Wołał że brak kartu SIM w urządzeniu a teraz ze ta wersja KIES nie obsługuje to urządzenie. Najnowszy KIES ze strony producenta po reinstalce.
Upsss... NOTE I... nie zauważyłem że to do Note II
« Ostatnia zmiana: Listopad 13, 2012, 16:42:18 wysłana przez Slavcio »