Prpblem z czytaniem textu na Doc To Go

  • 0 Odpowiedzi
  • 18153 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Prpblem z czytaniem textu na Doc To Go
« dnia: Styczeń 28, 2012, 18:25:23 »
Witam Wszystkich:)

Mile widziana pomoc w takim dziwacznym problemie: mam samsunga galaxy pro, otwieram dokument (doc, docx) w Document to Go i chce pisać normalnie po ostatniej kropce, tam gdzie skończyłem. Tymczasem kiedy ustawiam kursor w odpowiednim miejscu i naciskam klawiaturę żeby pisać, litera wskakuje na sam początek pliku i tekst muszę pisać od góry, powyżej tego co już mam napisane. Kompletnie nie wiem o co chodzi zwłaszcza ze dotyczy to plików tworzonych na tym programie ale na innych fonach:huawei u8300 i na windowsowym HTC Touch Pro. Żeby było śmieszniej, czasem nawet na używanym teraz samsungu, pliki które tworze, zamykam a potem otwieram żeby ponownie pisać, tez robią takie jaja i ustawiają kursor na gorze ekranu. Załamka-dodam ze ani huawej ani HTC nie miało takich problemów a program byl ten sam(na huaweiu oczywiście, na HTC to był word mobile). aha i Document to Go są oczywiście nieco nielegalne, ale na huaweiu jak mówiłem nie miałem problemów. Wie ktoś o co chodzi?
i druga zajawka: jak podpinam fona do kompa i robię z niego normalny dysk to mi kasuje cały kalendarz Jorte który potem muszę instalować od nowa dlaczego? EDIT: dodam tylko ze przeinstalowanie innego Documents nic nie dało:( i zawsze jak wyłączę fona Jorte sie kasuje
Pomóżcie:)
tylko ja się na sprzęcie nie znam więc piszcie jak do debila:)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 28, 2012, 19:17:42 wysłana przez klasasasa »