Manila2D vs ThrottleLauncher

  • 3 Odpowiedzi
  • 712 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline davey

  • 19
Manila2D vs ThrottleLauncher
« dnia: Luty 12, 2009, 14:32:08 »
Jakie macie odczucia ? Mam wgrany ROM jedynie słyszny Clean & Clear, ale potrzebuje wrzucić sobie na to jakąś nakładkę która usprawni mi obsługę. Co polecacie ? Co działa szybciej ? Jest bardziej konfigurowalne ?
A może jakieś inne rozwiązanie, działające szybko na G900.

Czy może Spb Mobile Shell ?

głównie chodzi mi o to żeby to było szybkie, mam wrażenie że Manila się strasznie ślimaczy.
z góry dzięki za pomoc.
dav.
« Ostatnia zmiana: Luty 12, 2009, 14:55:17 wysłana przez davey »

*

Offline saknis

  • ****
  • 696
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Hero
Odp: Manila2D vs ThrottleLauncher
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 12, 2009, 14:43:54 »
Mam ten rom z manilą i po wgraniu fixa shkodera śmiga aż miło, polecam zdecydowanie manilę, zawsze byłem jej zwolennikiem, lubię wodotryski (tak, wstyd się przyznać ;) )

*

Offline wikrap1

  • *****
  • 1162
  • Płeć: Mężczyzna
    • www.mtbrowery.pl.tl
  • Sprzęt: atari portfolio/wizard /g900/Nokia e51
Odp: Manila2D vs ThrottleLauncher
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 12, 2009, 14:50:08 »
Ja właśnie przebrnąłem przez kilka nakładek i najbardziej spośród manilli i kilku skinów HS++ odpowiada mi Point UI 2- wszystko intuicyjnie ładnie animowane z wodotryskami i nie zamula :P

Rozumiem przeciwstawiać się wodotryskom, jeśli egzystują one kosztem wydajności sprzętu. Ale jeśli tak nie jest, to nie jest ot powód do wstydu :P Jak coś może być ładne, to czemu nie :wink:

Point UI w stanie spoczynku nie zajmuje w ogóle procesora, za to kradnie ok. 15MB ramu :P ale na tośce g900 to nie problem :D
« Ostatnia zmiana: Luty 12, 2009, 14:53:25 wysłana przez wikrap1 »

*

Offline Gothic

  • ***
  • 381
  • Płeć: Mężczyzna
  • iPAQ h5550, iPAQ 214, Acer Liquid
  • Sprzęt: Acer Liquid A1
Odp: Manila2D vs ThrottleLauncher
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 12, 2009, 15:32:38 »
Jeśli miałbym wybierać między TL a Manilą, wybrałbym drugą opcję, nie przepadam za TL :-?