Kilka problemów(głośność, prędkość filmów)

  • 3 Odpowiedzi
  • 478 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline k3nio

  • 39
Kilka problemów(głośność, prędkość filmów)
« dnia: Luty 10, 2009, 20:58:02 »
Jak najlepiej ustawić sobie żeby głośność jak ktoś do mnie dzwoni bo mam strasznie cicho i czy można jakoś zmienić prędkość filmów. Mam kilka teledysków lecz przy oglądaniu lekko się zacinają.
Wiem że tego typu informacje są na forum lecz w danym temacie jest po kilka stron i nie łatwo je znaleść.
Dlatego jak byście mogli napisać po prostu w kilku zdaniach co muszę zrobić i jakąś szybką instrukcję.
Z góry dzięki :)

*

Offline miba

  • *****
  • 4050
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Toshiba G900, doszedł x51v
Odp: Kilka problemów(głośność, prędkość filmów)
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 10, 2009, 21:13:47 »
Pytanie o zacinanie teledysków jest zbyt ogólne. Powiem tak - tosia nie ma dostatecznej mocy żeby odtworzyć wszystkie formaty filmów bezproblemowo. Odpal sobie np lapa z procem 1,6GHz w safe mode czyli bez dopalaczy w karcie graficznej i spróbuj oglądać filmy - też będą się ciąć. Tosia ma eksperymentalną wersję tcpmp z dopalaczem do swojej karty ale to jeszcze nie jest to.

*

Offline k3nio

  • 39
Odp: Kilka problemów(głośność, prędkość filmów)
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 10, 2009, 21:23:38 »
a co do głośności to można to zrobić edytując jakiś plik programem Mobile Registry Editor 1.1?

*

Offline b7rabbitdj

  • ****
  • 846
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Z ultra, Hazel, Smart, E61i, Q1, M300
Odp: Kilka problemów(głośność, prędkość filmów)
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 10, 2009, 21:39:20 »
Szybkosc filmow (w media playerze) jest w miare dobra, ale fakt, czasem sie zatnie (buforuje chyba), jest na to sposob - podkrecilem procek do 624mhz i filmy jeszcze mi sie nie zaciely (chyba, ze na youtube playrze, na pelnym ekranie to masakra... :/ ). CO do glosnosci, znam 2 sposoby:
- sciagnac sobie WOW HD - program, ktory "podkreca" dzwiek bezposrednio na tosce
- podglosnic dzwonek przez program na pc do obrobki i podkrecenia dzwiekow.