F.A.Q by Mikkuss - tu znajdziesz odpowiedz!!

  • 14 Odpowiedzi
  • 12926 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline mikkuss

  • ****
  • 807
  • Płeć: Mężczyzna
  • ...
  • Sprzęt: XT610 CM7, HD2 NexusHD2 KK, n900
F.A.Q by Mikkuss - tu znajdziesz odpowiedz!!
« dnia: Styczeń 30, 2010, 15:34:38 »
Wstęp

Witam wszystkich nowych uzytkowników. Ten temat powstał po to, aby ułatwić wam znalezienie rozwiązań waszyn problemów oraz uniknięcia naruszenia zasad regulaminu przez pisanie w kółko tych samych tematów.

Słowem wstępu podforum "G900" to kopalnia złota, jednak trzeba wiedzieć gdzie kopać, więc zamierzam podzielić się moim doświadczeniem oraz zebrać tu najważniejsze informacje oraz najczęstsze zapytania.
Oczywiście nie bedzie to łatwe i na początku ten FAQ będzie skromny, ale solennie przyrzekam, że ten temat będzie aktualizowany jak najczęściej.



Najczęściej zadawane pytania.

- Co to jest HR(Hard Reset)? Jak i po co to się robi?
- Czemu na WM 6.0/oryginalnym romie nie działa mi GPRS?
- Jaki rom mam wybrać? Który lepszy Windows Mobile 6.5 czy 6.1? Jakie sa różnice?
- Jak poprawnie flashować ROM? - Tutorial
- Dlaczego nie umiem wgrać nowego systemu na Windows Vista/Seven?
- Dlaczego pomimo wgrania innego romu został stary?
- Co to znaczy gotowanie? Jak mam ugotować ROM?
- Co to jest OEMpack, EXT OEMpack, po co to i jak przerobić?
- Full DoC Format - do czego to jest? po co mi to?
- Jak się wgrywa rom z karty pamięci?
- Co to jest GAPI, GoForce 5500 - do czego to służy, po co to komu? Podczas gry mam ucięty kawałek ekranu, czemu?
- Musze wysłać telefon do naprawy, ale nie wiem jak się za to zabrać, pomoże ktoś?
- Bardzo szybko bateria mi się rozładowywuje. Dlaczego?
- Nie mogę otworzyc filmu/tnie mi się film, pomocy!
- Nie działa mi sprzęt podłączony przez HOST USB, dlaczego?
- Nie mam instrukcji obsługi Toshiby, mogę znaleźć taką w internecie? gdzie?
- Może ktoś wrzucić zdjęcia rozebranej toshiby?








Hard Reset.
Jest to przywrócenie wartości fabrycznych systemu, po których system zostaje taki, jaki był na początku (czysty) A wykonuje się go tak:

- wysuń klawiaturę
- jednocześnie naciśnij zielona kropkę i przycisk BS/Delete (patrz zdjęcie poniżej) i trzymaj
- naciśnij dziurke soft-reset (lub jeżeli masz wyłaczoną Toshibe przytrzymaj przycisk power)
- pojawi się napis (czerwony na czernym tle): "Clean Boot?"
- Naciskamy Y na klawiaturze i HR zrobiony!

HR jest inicjowany przez bootloadera (gdy zapala się zielona lampka po włączeniu/resecie toshiby), dlatego najważniejszym momentem w którym musimy trzymać te klawisze to moment, w którym pali się lampka, a swobodnie możemy puścić gdy pojawi się w/w napis.
Jeśli nie pojawi Ci się ten napis a system jest taki jaki był to oznacza że HR się nie udał, i popełniłeś gdzieś błąd.









GPRS w Windows Mobile 6.0

Otoż sprawa jest taka, że niektórym użytkownikom po zmianie systemu na WM6.1 i wróceniu spowrotem na 6.0 nie działał GPRS. Dokładna przyczyna nie jest znana, jednak wiadomo, iż systemy tworzone wcześniej przez pewnego użytkownika zmieniały coś czego nie powinny zmieniać.Jednakże teraz nowe systemy tworzą ludzie z głową i naprawdę nie ma się czego obawiać. Gdyby jednak coś takiego miało miejsce przychodzi nam z pomocą Full DoC format o którym będę pisał poniżej.









Idealny ROM dla Ciebie? - brak takowego.

Pisze tak, ponieważ nie ma idealnego systemu. Ogólnie rzecz biorąc najlepsze systemy wychodzą spod skrzydeł polskich twórców (o czym sam się przekonałem), ale to też nie jest tak do końca, bo jedni stawiają na szybkośc, inni na funkcjonalność a jeszcze inni na wygląd.
Więc drogi użytkowniku jedyną metodą na znalezienie odpowiedniego systemu sa testy. Ściągasz, wgrywasz, oceniasz i ew. zmieniasz na inny. :)
Jednak ze swojej strony mogę podsunąć Ci kilka dobrych ROMów:
Clean & Clear 1.35
Fresh & Clean 1.32
WM 6.5.5 by Pavlach
WM 6.5.3 by Virusoton
WM 6.5 by Gothic

Pamiętajcie również o tym, że gdy wychodzi nowa wersja systemu ZAWSZE jest ona w pierwszym poście tematu. Zwróćcie uwagę na to zdjęcie:

Na czarno zaznaczona jest data napisania, ale na czerwono jest data modyfikacji, więc łatwo możemy poznać kiedy ostatni raz ten system był aktualizowany.







Różnice pomiędzy 6.1 a 6.5

Głównie te dwa systemy róznią się wyglądem. WM 6.5 został stworzony z myślą obsługi palcem, stąd wszystkie menu, okna, przyciski zostały powiększone tak, aby łatwo dało się je obsługiwać palcem. Nowy system to nowy system - a więc tak jak w przypadku zwykłych PC (pomiędzy xp a vistą) występują pewne niezgodności programów. Niektórym programom trudno się dostosować do nowego stylu, więc działają nieprawidłowo lub nie działają wogóle. Jednak liczba takich aplikacji jest znikoma, ponieważ programiści Microsoftu zadbali o zgodność aplikacji a poza tym, programiści wydają nowe wersje przystosowane do nowego systemu, więc o to nie powinniśmy się martwić.
Warto również wspomnieć że do 6.5 zostało wprowadzonych kilka bajerów, co niestety zmniejsza wydajność pocketa.

Zdjęcia WM6.1





Zdjęcia WM6.5













Jak poprawnie flashować ROM pod Windowsem XP?


Instrukcja:
http://pdaclub.pl/forum/index.php?topic=156842.0




Flashowanie systemu na Windowsie Vista/Seven

Instrukcja:
http://pdaclub.pl/forum/g900/(tutorial)-wgrywanie-nowego-romu-na-windows-vistaseven-przez-kabel-usb/




Pomimo flashu został stary system.

Dzieje się tak, ponieważ program do flashowania (SuperRUU) zapamiętuje ostatni katalog, z którego był flashowany plik, dlatego aby zapobiec takim zdarzeniom należy zawsze w oknie wyboru pliku rom:

Wrócić sobie do pulpitu i powoli i spokojnie wybrać ten plik z romem który chcemy flashować.








Gotowanie.

Gotowanie jest to modyfikacja programów, które znajdują się w ROMie. Gotowanie nie jest możliwe, gdy mamy udostepniony gotowy ROM. Do gotowania musimy miec kuchnię - rozłożony ROM(jak sama nazwa wskazuje xD) udostępniana przez Kucharzy czyli osoby tworzące ROM. Kuchenka jest to "prawie" gotowy ROM, jednak jeszcze rozłożony na poszczególne sekcje. Gotowanie polega na wyborze OEMpacków (w skrócie są to programy które będą w ROMie) oraz złożenia poszczególnych części ROM do jednego, gotowego pliku.

Tutorial gotowania pokażę na przykładzie kuchenki Globalbusa (old style):

1. Ściągamy kuchenkę:
Cytuj
Kuchnia
Download:
http://www.4shared.com/dir/9915611/cea59a7f/G900.html
Pobieramy:
-OEM
-ROM
-TOOLS
-SYS
aby uzyskać pełną kuchnię rozpakuj paczki w jednym folderze.

2.Po rozpakowaniu powinno wyglądać tak:


3. Uruchamiamy plik BuildNB.bat
4. Pojawia się nam po chwili takie okno:

Wybieramy w nim aplikacje, które chcemy zobaczyć w ROMie.
5. Klikamy na przycisk czerwony:

gdy zobaczymy taką informację:

Zamykamy ten program, teraz zaczyna działać CMD i gdy zobaczymy taką informację musimy wybrać kompresję:

Polecam LZX

6.Teraz będziemy widziec serię informacji "processing" w cmd. Cały czas cierpliwie czekamy aż pojawi się nam okno SuperRUU.

7. Flashujemy :)



Proste prawda? Jeszcze prostsza jest kuchenka Pavlach'a, w której poprostu wybieramy build, język i kompresje, zaznaczamy paczki i samo się wszystko robi. Są to tzw. kuchnie "new style", i nie możemy wrzucić sobie oempacków z tych starych kuchni.

Dlatego pokażę również tutorial jak można przerobić zwykłego OEMpacka na tego do nowej kuchni - na EXT OEMpacka:


1. Bierzemy OEMpacka (w tym przypadku BT Explorer)


Plik z rozszerzeniem DSM kasujemy (czerwony)
Plik z rozszerzeniem RGU (niebieski) zmieniamy nazwę na app.reg
Plik initflashfiles.txt (różowy) zmieniamy nazwę na app.dat
Plik option.xml (zielony) usuwamy

Po tych zmianach ten sam folder powinien wygladać tak:



2. Następnie tworzymu nowy katalog "Files" (czerwony) i wrzucamy do niego wszystko oprócz tych dwóch plików app.dat i app.reg (niebieski i różowy)



Po zabiegach folder powinien wyglądać tak:



Taki gotowy EXT OEM przerzucamy do kuchni do folderu EXT.

UWAGA Kuchnię new style wygląda tak:







Full DoC Format - WTF?

Jest to bardzo przydatna operacja gdy nasza Toshiba jest w pół uceglona - BootLoader startuje ale nie da się wgrać romu, system nie bootuje itp. Wykonuje ona:
Cytuj
formatuje i wgrywa od nowa wszystkie elementy DoC'a
Wgrywa
1. Firmware mdoc -> xldr_mdoc4.nb0
2. eboot -> eboot_m3m4.nb0
3. IPL -> IPLMDOC.nb0
4. ROM -> FLASH.DIO
5. Ext_ROM -> FLASH_RESERVE.DIO
6. ROM po raz kolejny (inaczej procedura nie ruszy) -> TF__ORCA.xld

Miałem uwalony flash (ext_rom wyparował), procedura pomogła. Pliki wziąłem od ruskich.

Czyli taki zaawansowany HardReset.

Tego formata nie możemy przeprowadzić przez kabel USB, tylko przez kartę pamięci dlatego jest niebezpieczna dla naszych urządzeń, dlatego należy pamiętać aby wykonywać wszystkie czynności dokładnie, bez wszelkich pominięć i ignorancji dla któregokolwiek punktu.

Full DoC Format nie zawiera oryginalnego ROMu, tylko jakis 6.1.
Nalezy posiadać kartę pamięci SD (nie SDHC) min 256MB, oraz (najlepiej czytnik kart)
Należy pamietać aby przeprowadzać procedurę z baterią naładowaną maksymalnie oraz podłączoną do ładowarki
Gdy przerwiemy procedurę uszkodzenie toshiby jest pewne

Procedura wygląda następująco:

0. Gdy nie mamy czytnika wkładamy karte do Toshiby, wchodzimy w ustawienia> połączenia> pamięć masowa USB (USB mass storage), zaznaczamy ptoka, dajemy OK i podłaczamy Toshibe do komputera kablem USB, następnie przechodzimy do punktu 1.



1. Formatujemy kartę pamięci na format FAT16:


Nalezy pamietać aby wybrać ten zaznaczony na czarno (czerwony)(FAT=FAT16 w systemie Windows XP)
I żeby nie zaznaczać tego pola (niebieski)




2. Ściągamy Recovery.7z lub Recovery.7z (inny serwer)

3. Wrzucamy wszystkie pliki na kartę pamięci:


4. Wyłączamy Toshibę (podłączona do ładowania? bateria pełna?)

5. Wkładamy kartę pamięci uprzednio przygotowaną

6. Właczamy Toshibę trzymając prawy SoftKey (najważniejszy moment gdy pali się zielona lampka)


7. Rozpoczyna się proces, który może trwać do 15 minut w tym czasie nawet nie dotykamy Toshiby!

8. Gdy format się skończy pojawi się napis "press any key", naciskamy klawisz, następuje reset i ładowanie systemu.







Wgrywanie ROMu z karty pamięci


Jest osobny tutorial, bardzo ładnie zrobiony
http://pdaclub.pl/forum/index.php?topic=156011.0







GAPI - nVidia GoForce 5500


Jest to chipset graficzny G900, który obsługuje ekran. Niestety programiści Toshiby, Microsoftu i nVidii to cholerni ignoranci i niestety nie możemy wykorzystać w pełni tego, co daje GoForce. A gdyby programiści się postarali, to mielibyśmy większą wydajność pocketa - odciążenie procesora, płynniejsze video, grywalne gry, emulatory - ogółem Toshiba byłaby bardzo multimedialnym sprzętem.

No ale skoro nie ma,to często bywa tak, że sami próbujemy zrobic coś na własną rękę. I w tym przypadku jest to samo.
Przy pomocy bardziej doświadczonych ludzi udało się stworzyć taką namiastkę sterownika, ale jest ona wykorzystywana tylko w niektórych aplikacjach (grach).

Tutaj jest spis gier, które wykorzystują ten zmodyfikowany sterownik

A TU mamy instrukcję jak poprawnie wykonać modyfikację i garść informacji od bardziej zaawansowanego użytkownika.










Wysyłamy Toshibę do serwisu!

Piękny poradnik jest tutaj:
http://pdaclub.pl/forum/index.php?topic=144466.0









Bateria w toshibie G900

Tutaj mamy bardzo wielki minus w stronę G900. Ustawienia zasilania są okropnie dobrane względem parametrów, więc standardowa bateria w G900 wytrzymuje 1-2 dni po roku. Czasami nawet, gdy występuje jakiś pożeracz baterii w systemie, bateria nie wytrzymuje nawet 10h.
Prawdopodobne przyczyny bardzo szybkiego zużycia baterii:
-Powerdrain (coś w systemie pożera baterię)
-Starość
-Zła ekploatacja
-Złe ustawienia systemu

Na powerdraina mamy tylko jedno lekarstwo - zmienić ROM

Na starość również - kupić nową (tutaj pomoc)

Zła eksploatacja - tutaj głównie chodzi o to kiedy i jak ładujemy baterię. Najlepszym wyjściem jest ładowanie baterii cykliczne - co określoną jednostkę czasu np co dwa dni. Również nalezy pamiętać, żeby rozładować baterię do końca przed ponownym ładowaniem.

Złe ustawienia systemu - tutaj głownie chodzi mi o opcje zasilania i podświetlenia. Nalezy ustawić zawsze auto-usypianie po określonej jednostce czasu na wypadek, gdybyśmy poprostu zapomnieli ręcznie wyłączyć. Jeżeli chodzi o podświetlenie, to zgodnie z ludzkim rozumowaniem powinniśmy ustawiać jak najmniejszy stopień podświetlenia.




Toshiba jako kino domowe - Filmy w G900

Jeżeli masz jakiś problem z filmem - nie działa lub się tnie spróbuj tego:TCPMP GoForce5500 Edition v5.
Jest to odtwarzacz, który obsługuje większość filmów i rozszerzeń, natomiast wersja GoForce ma wbudowany sterownik GAPI tak, aby rozciągnąć film na cały ekran, oraz ma za zadanie przyspieszyć prędkość odtwarzania.

Nalezy również pamiętać że jest wielki problem z plikami ON2 VP6 FlashVideo (FLV) i film wogóle nie startuje lub szybkość odtwarzania jest bardzo kiepska.




Host USB


Więc tak. Na początku warto upewnić się czy mamy zainstalowane sterowniki do hosta, który jest specyficzny - nie wszystko działa między innymi dlatego, że jest ograniczenie poboru mocy 100mA i jeżeli twój sprzęt pobiera więcej - nie zadziała.
Kolejną sprawą jest to, że część osób wyobraża sobie instalacje sterowników po podłączeniu. Otóż nie - nic się nie pojawi (oprócz myszki - pojawia się kursor) poprostu musicie sprawdzić czy działa. w przypadku klawiatury na przykład nacisnąć jakiś klawisz i sprawdzić reakcję na tośce.

TUTAJ jest dyskusja na temat co działa na Hoście w G900 a co nie.
TUTAJ jest ogólny temat co działa na Host USB.

Sterowniki do hosta
http://www.speedyshare.com/files/20649496/_Zeno_USB_Host_Drivers_v6.0a.rar



Instrukcja obsługi i goła G900

LINK DO STRONY



Na czerwono - link do zdjęć rozebranej Toshiby
Na niebiesko - link do instrukcji obsługi


NIE ZEZWALAM NA KOPIOWANIE!
« Ostatnia zmiana: Grudzień 23, 2010, 16:28:49 wysłana przez mikkuss »
N900 - najlepszy sposób na nudę... Boxboxbox...
https://www.youtube.com/watch?v=MRil6iP4GXw

*

Offline bomberr

  • **
  • 141
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC DREAM ;)
Odp: F.A.Q by Mikkuss
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 30, 2010, 16:45:11 »
Wkońcu ktoś do zrobił :D
Gratuluje! Naprawdę dobra robota.  :ok:
Everything happens for a reason..
Po kliknięciu na zdjęcie otwiera się strona www a bez zgody nie może ->Regulamin

*

Offline virusotron

  • Ekspert Toshiba g900
  • *****
  • 1408
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: g900 -> złomnia 2 ;)
Odp: F.A.Q by Mikkuss
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 30, 2010, 16:59:12 »
no niezle ;] mozesz jeszcze dodac ze jest tak zwany old style kitchen (ten co opisałes) i nowy z ext paczkami zoesz dopisac co nieco z mojego watku romie jak przerabiacz paczki oem na ext
NIE pomagam na PW, GG od tego jest forum!

*

Offline mikkuss

  • ****
  • 807
  • Płeć: Mężczyzna
  • ...
  • Sprzęt: XT610 CM7, HD2 NexusHD2 KK, n900
Odp: F.A.Q by Mikkuss
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 30, 2010, 17:15:58 »
Lol... nawet o tym nie wiedziałem xD
W takim razie zaraz idzie kolejny tutek...

Cytuj
Taki gotowy EXT OEM przerzucamy do kuchni do folderu EXT.

Prawda to?
« Ostatnia zmiana: Styczeń 30, 2010, 18:04:16 wysłana przez mikkuss »
N900 - najlepszy sposób na nudę... Boxboxbox...
https://www.youtube.com/watch?v=MRil6iP4GXw

*

Offline Szyms

  • *
  • 60
Odp: F.A.Q by Mikkuss
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 30, 2010, 18:57:12 »
Cytuj
Taki gotowy EXT OEM przerzucamy do kuchni do folderu EXT.

Prawda to?
Tak :)
Przerabiałem sobie paczki w dwie strony :>. Z EXT do OEM jest mniej wygodnie ale też się da :)

*

Offline ppop

  • *
  • 63
Odp: F.A.Q by Mikkuss - tu znajdziesz odpowiedz!!
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 19, 2010, 18:23:00 »
Również nalezy pamiętać, żeby rozładować baterię do końca przed ponownym ładowaniem.

Brawo za F.A.Q. , tylko szkoda, ze powtarzasz w nim pewnego rodzaju stereotypy :/

http://pl.wikipedia.org/wiki/Akumulator_litowo-jonowy

rozładowywanie baterii do końca jest całkowicie niepolecane, ze względu na swój destrukcyjny wpływ.
Czasy akumulatorów NIMH i NiCd minęły, a razem z nimi minął tzw. "efekt pamięci" ;)

Proponuję poczytać, jeśli mi Pan nie wierzy i poprawić ;)

(A później się dziwią, że bateria słabo trzyma :/ )

Pozdrawiam ;)

Odp: F.A.Q by Mikkuss - tu znajdziesz odpowiedz!!
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 20, 2010, 00:34:45 »
Proponuję dorzucić jeszcze ładnie zebrane informacje odnośnie SDHC ;)

*

Offline miba

  • *****
  • 4050
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Toshiba G900, doszedł x51v
Odp: F.A.Q by Mikkuss - tu znajdziesz odpowiedz!!
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 21, 2010, 07:06:21 »
Również nalezy pamiętać, żeby rozładować baterię do końca przed ponownym ładowaniem.

Brawo za F.A.Q. , tylko szkoda, ze powtarzasz w nim pewnego rodzaju stereotypy :/

http://pl.wikipedia.org/wiki/Akumulator_litowo-jonowy

rozładowywanie baterii do końca jest całkowicie niepolecane, ze względu na swój destrukcyjny wpływ.
Czasy akumulatorów NIMH i NiCd minęły, a razem z nimi minął tzw. "efekt pamięci" ;)

Proponuję poczytać, jeśli mi Pan nie wierzy i poprawić ;)

(A później się dziwią, że bateria słabo trzyma :/ )

Pozdrawiam ;)
Czasy aku NiMh i NiCd wcale nie minęły -  np chyba NiCd jest najbardziej popularny w różnych narzędziach akumulatorowych. Artykuł w wiki jest nie do końca profesjonalny - skleja pojęcie baterii i ogniwa i przez to jest miejscami dwuznaczny. I tak:

- baterie Lion można warto podładowywać, jednak od czasu do czasu należy ją rozładować do końca (baterię, nie ogniwo co nie jest tożsame). Nie chodzi tu o poprawienie właściwości ogniwa baterii, tylko o danie możliwości elektronice kalibracji wskaźnika pojemności. Szczególnie ważne jest to w g900, w której sterownik wyłącza ją na ślepo przy poziomie wskaźnika 8%.

- ogniwa zasadniczo nie da się rozładować do końca, bo przeszkadza w tym elektronika baterii. Co więcej w g900 nie da się i baterii rozładować do końca w trakcie normalnego użytkowania. Zawsze trochę energii do wykorzystania zostaje. W przypadku gdy wskaźnik naładowania zacznie mocno zaniżać faktyczną pojemność ogniwa, nie ma innej rady, jak podłączyć do wyładowanej baterii żaróweczkę od latarki i rozładować ją, aż do momentu, kiedy elektronika odetnie ogniwo ( przy 2.6 czy 2,4V pod takim obciążeniem z tego co pamiętam ) i żarówka zgaśnie. Wtedy baterię należy włożyć do g900 i włączyć ładowarkę pozwalając się nieprzerwanie naładować baterii do końca. Lepiej chyba pozostawić tosię wyłączoną podczas tego ładowania.

Uwagi:

 - Problem zaniżania pojemności ogniw zaobserwowałem na oryginalnej baterii Być może baterie batimex-u nie cierpią na tą przypadłość.

- Odcięcie przy 2,4V nie oznacza, że ogniwo zostało rozładowane poniżej 2,8V ( por. wiki - uszkodzenie ogniwa ) - to jest napięcie pod obciążeniem a nie jałowe.

*

Offline nemo1307

  • **
  • 218
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: FSLoox N500,SPV M650,Sony Xperia Z Ultra , Z2 , Z1
Odp: F.A.Q by Mikkuss - tu znajdziesz odpowiedz!!
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 21, 2010, 08:47:12 »
Witam !
Wielkie gratulacje  :ok:
Mimo tego , nie mam Tośki z ciekawością przeczytałem te informacje .
Szkoda , że nikt czegoś pododnego nie stworzył np.dla Omnii .
      Gratulacje ! Dobra robota !
                           Pozdrawiam !

*

Offline Lilim

  • **
  • 215
  • Sprzęt: Toshiba G900
Odp: F.A.Q by Mikkuss - tu znajdziesz odpowiedz!!
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 24, 2010, 10:31:01 »
Link do instrukcji flashowania pod Windows Vista/Seven prowadzi do instrukcji do XP - warto to poprawić.

*

Offline mikkuss

  • ****
  • 807
  • Płeć: Mężczyzna
  • ...
  • Sprzęt: XT610 CM7, HD2 NexusHD2 KK, n900
Odp: F.A.Q by Mikkuss - tu znajdziesz odpowiedz!!
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 27, 2010, 16:23:56 »
Czyli o baterii nic nie zmieniam a link poprawiony.
N900 - najlepszy sposób na nudę... Boxboxbox...
https://www.youtube.com/watch?v=MRil6iP4GXw

*

Offline Lilim

  • **
  • 215
  • Sprzęt: Toshiba G900
Odp: F.A.Q by Mikkuss - tu znajdziesz odpowiedz!!
« Odpowiedź #11 dnia: Kwiecień 17, 2010, 18:27:52 »
Przydałaby się aktualizacja plików graficznych, bo na razie większość wcięło.

*

Offline mikkuss

  • ****
  • 807
  • Płeć: Mężczyzna
  • ...
  • Sprzęt: XT610 CM7, HD2 NexusHD2 KK, n900
Odp: F.A.Q by Mikkuss - tu znajdziesz odpowiedz!!
« Odpowiedź #12 dnia: Kwiecień 18, 2010, 10:58:51 »
Fuck :O
Najgorsze jest to, że ja nie mam tych zdjęc na dysku...
N900 - najlepszy sposób na nudę... Boxboxbox...
https://www.youtube.com/watch?v=MRil6iP4GXw

*

Offline miba

  • *****
  • 4050
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Toshiba G900, doszedł x51v
Odp: F.A.Q by Mikkuss - tu znajdziesz odpowiedz!!
« Odpowiedź #13 dnia: Kwiecień 18, 2010, 13:24:04 »
No właśnie - trzeba chronić oryginalne dane :( Da radę to odtworzyć?

*

Offline mikkuss

  • ****
  • 807
  • Płeć: Mężczyzna
  • ...
  • Sprzęt: XT610 CM7, HD2 NexusHD2 KK, n900
Odp: F.A.Q by Mikkuss - tu znajdziesz odpowiedz!!
« Odpowiedź #14 dnia: Kwiecień 22, 2010, 15:41:46 »
Postaram się chociaż nie obiecuję niczego... i napewno nie w tym tygodniu :/
N900 - najlepszy sposób na nudę... Boxboxbox...
https://www.youtube.com/watch?v=MRil6iP4GXw