WM6.1 oraz WM6 dla Fujitsu Siemens N560 oraz C550!!!

  • 826 Odpowiedzi
  • 305168 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline Powhatan

  • ****
  • 771
  • Płeć: Mężczyzna
    • http://www.powhatan.republika.pl
  • Sprzęt: Mio P350, Loox n560 wyposażone w AM 3 i 5 oraz Garminy eTrex i GPSmap60CSx z GPMapą 2007.2
Odp: WM6 dla Fujitsu Siemens N560 !!!
« Odpowiedź #360 dnia: Grudzień 27, 2007, 18:23:58 »
musisz wyedytować rejestr np za pomcą programu regedit
Czyli jest jakąś korzyść z przejścia na MW6. :ok:

Jak mi ostatnio serwis wymienił płytę główną,
a przy okazji przywrócił system do fabrycznego,
to coraz częściej myślę że ta sprawna nowa płyta główna
była mniej ważna od oryginalnego systemu.

*

Offline marcus

  • ****
  • 761
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Diamond
Odp: WM6 dla Fujitsu Siemens N560 !!!
« Odpowiedź #361 dnia: Grudzień 27, 2007, 18:29:09 »
WM6 ma napewno swoje plusy i już nieraz była o tym mowa

jedyna można ubolewać, że nie ma oficjalnego WM6 dla Looxa N5xx  :(
ale i tak uważam, że warto przejść na nowy system  :D
----------------------------
the born to be wild

*

Offline carolef

  • 15
  • Sprzęt: loox n560
Odp: WM6 dla Fujitsu Siemens N560 !!!
« Odpowiedź #362 dnia: Grudzień 28, 2007, 00:13:05 »
wgralem to najnowsze WM6 do mojego n560 i martwi mnie to ze nie dziala office. ktos tu pisal zeby zapodac upgrade office6 ale sciagnalem ze strony microsoftu i pisze ze nowsza wersja jest juz zainstalowana na palmie. czy ktos rozwiazal problem offica na wm6??

*

Offline marcus

  • ****
  • 761
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Diamond
Odp: WM6 dla Fujitsu Siemens N560 !!!
« Odpowiedź #363 dnia: Grudzień 28, 2007, 08:44:05 »
w ostatniejwersji WM6 - 004, office działa prawidłowo :)
----------------------------
the born to be wild

Odp: WM6 dla Fujitsu Siemens N560 !!!
« Odpowiedź #364 dnia: Grudzień 28, 2007, 15:27:40 »
Witam,

Na początku pozwolę sobie napisać, że jestem nowym czytelnikiem Waszego forum i przyznam się bardzo ciekawe tematy tu poruszacie. Ponieważ od kilku dni jestem szczęśliwym posiadaczem karty SDHC SunDisk Extrime III 8GB, próbowałem zaaplikować ją do swojego N560 gdzie odpaliłem już WM6.

Wnioski:
po zainstalowaniu sterowników najczęściej występujących w sieci w postaci plików:
1. SDHC.cab
2. SDHC_WM6.zip
3. SDHC.777.cab
WIFI nie działa, ale o tym już wspominaliście, natomiast zauważyłem także, że bardzo wolno działa sama karta do tego stopnia, że odtwarzane filmy się tną, podobnie z muzyką i automapą 3.9.7
Powróciłem więc do sprawdzonej karty SunDisk Ultra II 2 GB - tu miło byłem zaskoczony bo WM6 zdecydowanie szybciej działa niż WM5, filmy, muzyka, automapa WIFI chodzi jak przecinak.
Tyle mogę powiedzieć na temat moich testów, dodam tylko, że nie używam Marchevki i innych spolszczeń

Jeżeli udało się komuś powyższe problemy przejść to chętnie poznam receptę.

Mam także inne pytanie ale to raczej nie do tego wątku więc o odpowiedź proszę na maila - czy ktoś z Was synchronizuje dane pomiędzy WM6 a aplikacja Lotus Organizer 6.0 na PC?

Pozdrawiam

*

Offline robneo

  • 11
  • Sprzęt: FS Loox N560 -> O2 XDA Flame
Odp: WM6 dla Fujitsu Siemens N560 !!!
« Odpowiedź #365 dnia: Grudzień 28, 2007, 15:40:42 »
Zgadza się Office w wersji 004 działa bez zarzutu.
Nawiązując do ustawień połączeń dodam jeszcze:
dla tak-tak: AT+CGDCONT=1,"IP","erainternettt"<cr>
dzięki za pomoc marcus  :ok:. Mam jeszcze pytanie: dość często (ale nie zawsze) przy restarcie looxa w WM6 (soft reset) przy ponownym uruchomieniu system zawiesza się już na starcie (na Today'u zostają wczytane tylko godzina/data, Owner i Taski). WM6 przestaje wówczas reagować nawet na klawisz resetu, a pomaga dopiero wyjęcie i włożenie baterii i zbootowanie systemu z podłączonym kabelkiem do synchronizacji AS (wtedy wszystko ładnie sie ładuje a system wyświetla wszystkie pluginy na Today'u - no i można normanie pracować). Co może powodować taki stan rzeczy? Mam wgrany np. plugin Resco Explorera 2007 (najnowsza wersja 6.17) - czy to może być przyczyną?

*

Offline michanek1

  • 14
  • Sprzęt: Loox N560, HTC HD, HTC Leo
Odp: WM6 dla Fujitsu Siemens N560 !!!
« Odpowiedź #366 dnia: Grudzień 28, 2007, 18:36:57 »
A może miał ktoś podobne do mnie problemy że nie mógł flascha odblokować?
Może coś źle robię?

*

Offline marcus

  • ****
  • 761
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Diamond
Odp: WM6 dla Fujitsu Siemens N560 !!!
« Odpowiedź #367 dnia: Grudzień 28, 2007, 18:47:35 »
michanek1
rozumiem, że masz problemy z SecurityManager
i nie możesz odblokować looxa ??

robneo
musiałbyś sprawdzić, czy to samo się dzieje bez Resco Explorera i czy wogóle nie masz zainstalowanego innego softu
« Ostatnia zmiana: Grudzień 28, 2007, 19:03:00 wysłana przez marcus »
----------------------------
the born to be wild

*

Offline sponsor

  • **
  • 198
    • Download from RapidShare Without Waiting
  • Sprzęt: LOOX n560 WM6.1 SDHC6 8GB, AM6, Nokia N95, HTC Touch Pro, HTC Touch Pro2
Odp: WM6 dla Fujitsu Siemens N560 !!!
« Odpowiedź #368 dnia: Grudzień 29, 2007, 07:39:56 »
A może miał ktoś podobne do mnie problemy że nie mógł flascha odblokować?
Może coś źle robię?

Przed urochomieniem Security Manager'a HR, a po usunięciu zabezpieczeń przed flashowaniem SoftReset.
Chodzi oczywiście o orginalną WM5??
http://fixrapid.com/?premium=sponsor79 - Download from RapidShare Without Waiting

Odp: WM6 dla Fujitsu Siemens N560 !!!
« Odpowiedź #369 dnia: Grudzień 29, 2007, 12:47:45 »
Mam jeszcze pytanie: dość często (ale nie zawsze) przy restarcie looxa w WM6 (soft reset) przy ponownym uruchomieniu system zawiesza się już na starcie (na Today'u zostają wczytane tylko godzina/data, Owner i Taski). WM6 przestaje wówczas reagować nawet na klawisz resetu, a pomaga dopiero wyjęcie i włożenie baterii i zbootowanie systemu z podłączonym kabelkiem do synchronizacji AS (wtedy wszystko ładnie sie ładuje a system wyświetla wszystkie pluginy na Today'u - no i można normanie pracować). Co może powodować taki stan rzeczy? Mam wgrany np. plugin Resco Explorera 2007 (najnowsza wersja 6.17) - czy to może być przyczyną?

E... A masz moze SPB pocket plus? Ja mam najnowszego (W sumie gdzie jest "about" w nim?) i to samo sie dzieje, raz na kilka wlaczen, ale u mnie rysik w dziurke zalatwia sprawe, nei trzeba wyjmowac akumulatorka.

Moze to SPB najnowszy ma buga??? WM 5.0 (oryginalne od FS)

*

Offline sponsor

  • **
  • 198
    • Download from RapidShare Without Waiting
  • Sprzęt: LOOX n560 WM6.1 SDHC6 8GB, AM6, Nokia N95, HTC Touch Pro, HTC Touch Pro2
Odp: WM6 dla Fujitsu Siemens N560 !!!
« Odpowiedź #370 dnia: Grudzień 29, 2007, 12:58:35 »
Używam wm6 w wersji 004 od kilku tygodni. Nie miałem z nim żadnych problemów, aż nagle dziś nie mogę w outlooku ani dod ać ani edytować ustawień żadnego konta e-mail. Wyjątkiem jest konto synchronizacji z MS Exchange... Po prostu przestały się otwierać okienka służące do konfiguracji kont.

Czy ktoś się już z tym spotkał? Może jakieś pomysły co z tym zrobić?
http://fixrapid.com/?premium=sponsor79 - Download from RapidShare Without Waiting

*

Offline michanek1

  • 14
  • Sprzęt: Loox N560, HTC HD, HTC Leo
Odp: WM6 dla Fujitsu Siemens N560 !!!
« Odpowiedź #371 dnia: Grudzień 29, 2007, 21:25:13 »
sponsor
dzięki wielkie, po zastosowaniu się do Twoich wskazówek poszło :ok:

pozdrowionka i do siego roku
« Ostatnia zmiana: Grudzień 30, 2007, 00:31:49 wysłana przez michanek1 »

Odp: WM6 dla Fujitsu Siemens N560 !!!
« Odpowiedź #372 dnia: Styczeń 03, 2008, 10:48:25 »
Czy moglbym prosic kogos o wystawienie mi gdzies tych pliczkow? Niestety z rapidshita nie daje rady :(
Z gory dziekuje.

*

Offline sprey

  • *
  • 50
Odp: WM6 dla Fujitsu Siemens N560 !!!
« Odpowiedź #373 dnia: Styczeń 03, 2008, 13:36:33 »
Moze byc w eMule?

ed2k://|file|Loox_N560_WM6_ROM_Upgrade_Packet.zip|65271689|A1937323DF8D4BFF122884117A525BD8|/

Wszystkie pliki spakowane razem

Pozdr.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 08, 2008, 23:49:31 wysłana przez sprey »

Odp: WM6 dla Fujitsu Siemens N560 !!!
« Odpowiedź #374 dnia: Styczeń 03, 2008, 21:19:44 »
Wielkie dzieki.
Mam teraz kolejny problemik: nie odpala mi sie ten programik pierwszy - security manager :(
Windows (XP Home) pisze, ze program nie zostal prawidlowo zainicjowany :(

---
Jak sie jednak okazalo, nie byl on najwyrazniej potrzebny, bo cala procedura powiodla sie bez niego.
WM6 zainstalowane. Wszystko smiga teraz duzo szybciej.
Jedyny problem jaki narazie zauwazylem - brak mozliwosci sciagniecia poczty gdy loox podlaczony jest do kompa. Zapewne da sie to gdzies ustawic.
Nie sprawdzalem takze jeszcze czy dziala polaczenie gprs przez telefon.
Ogolnie jestem zadowolony z przesiadki na nowy system. Moj looxik jakby odmlodnial po ponad roku pracy :)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 05, 2008, 14:17:40 wysłana przez wrzood »

Odp: WM6 dla Fujitsu Siemens N560 !!!
« Odpowiedź #375 dnia: Styczeń 17, 2008, 23:01:28 »
Witam,

i ja dziś sie skusiłem w końcu na przesiadkę na WM6 i ogólnie wszystko poszło ok. Potwierdzam ze przydaje sie HR przed odblokowaniem. Dodatkowo z flashowaniem pod Vista chyba jest jakaś lipa jednak na XP idzie.

Jednak mam taki problem ze po flashowaniu gdy podlącze kabel pod USB do kompa komp laduje looxa z USB ale go nie wykrywa.

Czy ktoś wiec co wtedy mam zrobić tak sie dzieje pod XP pod Vista jeszcze nie sprawdzałem.

Pozdrawiam torzba

EDIT:

OK restart i jakaś zabawa z ustawieniami w conections pomogła. No zobaczymy na ile ten nowy WM6 jest lepszy :D
« Ostatnia zmiana: Styczeń 17, 2008, 23:55:55 wysłana przez torzba »

Odp: WM6 dla Fujitsu Siemens N560 !!!
« Odpowiedź #376 dnia: Luty 09, 2008, 12:13:00 »
Pomocy
Robię wszystko jak opisane jednak przy flashowaniu wyskakuje za każdym razem błąd
(ACTIVESYNC 4,5) Co ciekawe przy flashowaniu ACTIVESYNC przestaje być aktywny. Na ACTIVESYNC 4,0 pokazywało inny błąd (flash is protected)

Error during transfer

Error when opening the USB port.
Please check the ActiveSync connection.Close all other programs that may use the USB connection to the Pocket LOOX, in example OneBridge-Desktop Connect.

Może ktoś ma jakiś pomysł :(

Odp: WM6 dla Fujitsu Siemens N560 !!!
« Odpowiedź #377 dnia: Luty 09, 2008, 13:16:14 »
Połączenie usb już ok ale powraca stary błąd

The device is provided with a Flash update protection.
The update process cannot be carried out as long as the Flash protection is active.

Please contact your administrator or the Help Desk to remove the Flash protection!

Update unsuccessful.
 :(

*

Offline Omega90

  • ****
  • 736
  • Sprzęt: loox n560,HTC Blue Angel,Dell Axim x50v,HP ipa3870
Odp: WM6 dla Fujitsu Siemens N560 !!!
« Odpowiedź #378 dnia: Luty 09, 2008, 13:39:12 »
Mam pytanie, czy w nowym systemie jest szyfrowanie WPA2-psk ?
fsc pocket loox n560, HTC Blue Angel

*

Offline rrudas

  • **
  • 210
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Xiaomi Mi6, Modecom SX 7.1
Odp: WM6 dla Fujitsu Siemens N560 !!!
« Odpowiedź #379 dnia: Luty 18, 2008, 07:20:53 »
Mam pytanie, czy w nowym systemie jest szyfrowanie WPA2-psk ?

Niestety tylko Shared, WPA i WPA-PSK.

[UPDATE]
Po przeczytaniu postu poniżej, spróbowałem. Udało mi się połączyć z siecią firmową, z którą wcześniej nie współpracował. Czyli WPA-PSK obsługije też WPA2-PSK.  :ok:
« Ostatnia zmiana: Luty 20, 2008, 10:38:11 wysłana przez rrudas »
"Nie wystarczy mieć sprawny umysł, trzeba go jeszcze dobrze używać." - Kartezjusz (1596-1650)

Uczcie się języków - curva dei pedali

Odp. GPRS,EDGE, UMTS Bluetooth WM6
« Odpowiedź #380 dnia: Luty 18, 2008, 18:47:18 »
Mam pytanie, czy w nowym systemie jest szyfrowanie WPA2-psk ?


Niby nie ma - ale ....
Uzywam Biznesowy Linksys Router wifi i ustawione na nim mam szyfrowanie WPA2 -PSK .  I odziwo pomimo iz WM6.0 na looxie niby nie wspiera tego rodzaju enkrypcji to dziala !! :)  Wpisalem klucz szyfrujacy w loox w pozycje WPA-PSK  i bangla ze az milo !!! :) .  Jako ze Linksys to teraz Cisco to nie sadze ze moga pozwolic sobie na az taka wtope i oszukiwac klintow ze WPA2 szyfruje sie jako WPA (1) z preshared key.  Ponad to w oryginalnym firmware do Linskysa mam tez opcje szyfrowania WPA(1) - wiec sa obie wyboru, wiec musza dzaialac dwie opcje.  A ze firmware  do loox od naszysz sasiadow jest nie  jest oficialny w przeciwienstwie do Linksys  to sadze ze ma malego buga, ktory charakteryzuje sie tylko nie wyswietlaniem opisu wszytkich rodzajow szyfrowania w tym WPA2-PSK.  Ale kto by sie tym przejmowal  - najwazniesze ze dziala :)
Napisane: Luty 18, 2008, 18:11:34
w WM6 nie ma ustawień zaawansowanych, tak jak to było w WM5
dlatego musisz wyedytować rejestr np za pomcą programu regedit
ścieżka: HKEY_LOCAL_MACHINE\Drivers\Unimodem\Init
i dopisujemy 3 linijkę /string value/: w nazwie /name/ wpisujemy 3, oraz wpisujemy dane /string/:

dla ery: AT+CGDCONT=1,"IP","erainternet"<cr>
dla plusa: AT+CGDCONT=1,"IP","www.plusgsm.pl"<cr>
dla orange: AT+CGDCONT=1,"IP","ointernet"<cr>




Potwierdzam ze działa na orange. Zrobilem jak jest napisane i zadzialalo . Dziekuje tez  za pomoc kolegom na spotkaniu klubowym gdyz po czesci oni tez przyczynili sie do sukcesu. Dla orange - Jest tylko jeden maly zonk - nalezy do rejetru wpisac wpis bez litery "o" na poczatku slowa internet czyli ... <cr>
dla orange: AT+CGDCONT=1,"IP","internet"

A co do samego konfigurowania polaczenia. Proponuje wyslac sobie darmowego sms konfiguracego telefon dla danej sieci dla odpowiedniego modelu aparatu
A w Looxie w zaleznosci z ilu polaczen i u jakich operatorow korzystamy z internetu po UMTS, EDGE badz GPRS  nalezy:


- Wpisac nazwe polaczenia

- Wybrac Blootooth Dialup Modem

-  Wpisac numer pod ktory dzownimy wraz z odpowiednim CID ( connection ID ) po dialup string`u np ( *99***CID#) gdzie cid 1,2 ..3 - w zaleznoci ktore 
    polaczenie chcemy wykorzystwac i w jakiej kolejnosci sa w telefonie.

- Nie wpisywac zadnych "user name" i "password" - wszytko jest w telefonie ustawione przez sms konfiguracy

- W zakladce Advanced  w pozycji TCP/IP i Servers nie musimy zmieniac nic.


I tak powinno dzialac wszytko...

Pozdrawiam
Rafreg
 

Odp: WM6 dla Fujitsu Siemens N560 !!!
« Odpowiedź #381 dnia: Luty 20, 2008, 18:18:47 »
Witam
Ja właśnie też testuje nowe możliwości WM6 i jestem ogólnie zadowolony
Może poza jedną rzeczą Znikły mi ikonki BT i WiFi z Tray'a Bt Powruciło jak zainstalowałem BroadComN560.cab
ogólnie polecam ten menager BT Dzięki niemu nie miałem żadnych problemów w połączneniu się do internetu za pomocą ery i mojej 6320i ale wifi ikonki jak nie było tak nie ma
Wifi da się jedynie włączyć za pomocą ustawień zasilania WiFi w Ustawieniach Ale to dość uciążliwe
Dodam jeszcze że sama sieć działa poza aplikacją WiFifoFum?
Fofum w ogule nie łapie mi AP

Czy ktoś pomoże, może ktoś miał podobny problem z WiFi i ikonką w Trayu Może istnieje alternatywny lepszy menager WiFi

Pozdrawiam Ziemus

*

Offline 4ever

  • ***
  • 378
    • http://dione.cc/~forever
  • Sprzęt: SF N560
Odp: WM6 dla Fujitsu Siemens N560 !!!
« Odpowiedź #382 dnia: Luty 21, 2008, 10:40:32 »
Może zrób HR ?

Odp: WM6 dla Fujitsu Siemens N560 !!!
« Odpowiedź #383 dnia: Luty 21, 2008, 12:33:35 »
To nie jest rozwiazanie na wszytstko
Przypomina mi się serwis komputerowy który zawsze robił formata niewazne co by sie nie zepsuło


Ja podejżewam że moja sytuacja jes spowodowana którąś z aplikacji jakiej używam
Zrobienie HR wiec tu może nie pomoże A pozatym zawsze to strasznie dużo czasu jak dopasujesz wygląd i cały soft twojego Fujii po HR

Szukam przyczyny i rozwiązania A nie Półśrodków

*

Offline Omega90

  • ****
  • 736
  • Sprzęt: loox n560,HTC Blue Angel,Dell Axim x50v,HP ipa3870
Odp: WM6 dla Fujitsu Siemens N560 !!!
« Odpowiedź #384 dnia: Luty 21, 2008, 12:41:11 »
Mam pytanie, czy w nowym systemie jest szyfrowanie WPA2-psk ?

Niestety tylko Shared, WPA i WPA-PSK.

[UPDATE]
Po przeczytaniu postu poniżej, spróbowałem. Udało mi się połączyć z siecią firmową, z którą wcześniej nie współpracował. Czyli WPA-PSK obsługije też WPA2-PSK.  :ok:


No to super, czyli wybieramy WPA-PSK i normalnie łączymy się WPA2-PSK  :ok:, kurcze, ciągle myśle nad aktualizacją do wm6, ale jednak boje sie o grarancję, mam jeszcze 1,5 roku i szkoda by było stracic....
fsc pocket loox n560, HTC Blue Angel

Odp: WM6 dla Fujitsu Siemens N560 a gwarancja
« Odpowiedź #385 dnia: Luty 21, 2008, 18:48:03 »
Sprawa byla walkowana juz kilka razy. Ja mam jescze tez z 1.5 roku gwarancji ... i nie wahalem sie bo wg mnie warto.
De facto zmiana oprogramowanie nie ma wplywu na hardware (sprzet).  Wiec gwarancji sie nie traci i tyle.!!!
To tak jak z laptopem -  absurdem by bylo stwierdzenie iz wgrywajac sobie linuxa  do laptopa traci sie gwarancje
Nigdzie nie masz prykasu  uzywania tylko widnows  :)
 

Pzdr
Rafreg
« Ostatnia zmiana: Luty 21, 2008, 18:51:41 wysłana przez rafreg »

*

Offline Dr2

  • *
  • 81
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Loox n560, mio P550
Odp: WM6 dla Fujitsu Siemens N560 !!!
« Odpowiedź #386 dnia: Luty 21, 2008, 20:00:23 »
Nie to zebym byl upierdliwy, ale z ta gwarancja to moze sie okazywac troche inaczej :(
Gwarancji udziela sprzedawca i on okresla jej warunki, to po 1.
Po 2 zwiazek WM ze sprzetem jest troche wiekszy niz systemu operacyjnego w notebooku/pcecie, wiec nie mozemy wykluczc w zadnym razie opcji, ze np. bledny jakis sterownik nie spowodowal uszkodzenia sprzetu (np zla kontrola temp. procka czy cos takiego).
No i po 3 niestety M$ ma zwyczaj licencjonowania swojego oprogramowania i to w sposob dosc scisly, wiec jak juz kiedys pisalem wg mnie wgrywanie WM pochodzacego z "niewiadomo skad" na pewno w mysl prawa autorskiego nie jest "w porzadku".
To po 3 to tylko na marginesie i nie rzecz w tym czy jestem za czy przeciw tylko w tym ze uwazam iz kazdy winien byc swiadom konsekwencji swojego dzialania. ;)

Sorki za OT ale chyba nie umie sie powstrzymac czytajac niektore wypowiedzi.

*

Offline Omega90

  • ****
  • 736
  • Sprzęt: loox n560,HTC Blue Angel,Dell Axim x50v,HP ipa3870
Odp: WM6 dla Fujitsu Siemens N560 !!!
« Odpowiedź #387 dnia: Luty 21, 2008, 20:32:16 »
To ja już totalnie nie wiem, jedni twierdzą, że się traci, drudzy nie? To jak to jest? Ja uważam, że nie powinno się tracić bo sprzęt to sprzęt( i na to dostajemy gwarancję ), a soft to soft i tyle, ale wiadomo różnie może być.....

Może by tak po prostu spytać serwisu?

fsc pocket loox n560, HTC Blue Angel

*

Offline Dr2

  • *
  • 81
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Loox n560, mio P550
Odp: WM6 dla Fujitsu Siemens N560 !!!
« Odpowiedź #388 dnia: Luty 21, 2008, 23:29:41 »
No wlasnie jesli chodzi o gwarancje to niestety sewis ma slowo decydujace ;(
Zawsze jednak pozostaje ustawa o szczegolnej ochronie praw konsumenta  :)

*

Offline Omega90

  • ****
  • 736
  • Sprzęt: loox n560,HTC Blue Angel,Dell Axim x50v,HP ipa3870
Odp: WM6 dla Fujitsu Siemens N560 !!!
« Odpowiedź #389 dnia: Luty 22, 2008, 16:26:59 »
No wlasnie jesli chodzi o gwarancje to niestety sewis ma slowo decydujace ;(
Zawsze jednak pozostaje ustawa o szczegolnej ochronie praw konsumenta  :)

No dobra, to kto pyta :E

Tylko trzeba nagrać rozmowę, żeby potem nie było( serio ) :ok:
fsc pocket loox n560, HTC Blue Angel