Loox +eryk t68

  • 2 Odpowiedzi
  • 10100 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline korrek

  • ***
  • 346
Loox +eryk t68
« dnia: Wrzesień 10, 2002, 10:55:54 »
Czy ktoś ma ten zestaw? Ja osobiście nie mogę jakoś je połączyć po bluetooth. A tak miło by ściągać pocztę po GPRS. Eryk to t68m z softem od t68i. Pomocy

*

Offline Jaremi

  • 9
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: LG Swift 7
Loox +eryk t68
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 10, 2002, 12:06:21 »
masz problem z połączeniem LOOX-T68 czy może z samym połączeniem do operatora? Mam taki "zestaw" skonfigurowany i chodzi bez problemu (internet, poczta) - w Plusie. Jeżeli chodzi o połączenie samych urządzeń to: w telefonie: Komunikacja, Bluetooth, Opcje, Tryb działania, Automatyczny oraz Komunikacja, Bluetooth, Wykrywalny  i nazwa telefonu. W LOOXie Programs, Pocket Plugfree, a po wykryciu telefonu opcja Bonded (w którymś momencie w telefonie i w LOOXie spyta się o hasło dostępu - niestety teraz nie pamiętam - robi się to jednorazowo). Konfiguracja połączenia w LOOXie: jakaś nazwa. modem 00... [DUN], numer *99# oraz dodatkowy string: +cgdcont=1,"IP","www.plusgsm.pl" (w przypadku Plusa). I to wszystko. (przynajmniej u mnie działa bez problemu)

*

Offline bastiann

  • ****
  • 919
  • Sprzęt: ERA G2
Loox +eryk t68
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 10, 2002, 13:13:34 »
Masz dokładny opis z obrazkami od samego FujitsuSiemensa. Sprawdziłem na moim T39m i działa bo konfiguracja BT na obu Erykach jest identyczna! Powodzenia!  
http://support.fujitsu-siemens.de/PDA/Pocket_LOOX_www/GB/Tricks/Bluetooth_www/Ericsson_T68/Bluetooth_www_00_Ericsson.htm