Uszkodzony loox 720 ?

  • 3 Odpowiedzi
  • 742 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Uszkodzony loox 720 ?
« dnia: Grudzień 12, 2006, 19:51:47 »
Witam
Mam problemik moj loox lezal przez 3 miesiace nie ladowany ... ( wiem to byl blad ) teraz, po naladowaniu co jakis czas "gubi" baterie ... obie ...  
Wyglada to tak, ze gdy wyswietli sie stan baterii .. niby wszystko ok, ale co jakis czas gina paski ( w roznych konfiguracjach czasem jeden czasem oba )
i w polu gdzie, podana jest nazwa baterii wyskakuje unknow
Sadzilem, ze to wina glownej baterii, ale mam 2 i po wymianie problem jest taki sam , hard reset nic nie dal ..
A i jeszcze jedno oczywiscie zmiana glownej baterii skutkuje hard restem ( gdyz podtrzymujaca bateria "nie dziala"
Czy ktos spotkal sie z podobnym problemem ?
Czy istnieje szansa na wymiane podtrzymujacej baterii we wlasnym zakresie ?
Jesli tak to jak sobie poradzil ?
Jesli bede musial wyslac loox do serwisu to czy ktos zna jakis godny polecenia ?
I pytanie off topic : gdzie kupie stacjonarna oryginalna ladowarke do w/w looxa ( chodzi mi o sklep alternatywny do glownego f/s gdyz tam ceny sa lekko powalajace....

Z gory dziekuje za odpowiedzi i sory jesli malo skladnie to napisalem
--
Pozdrawiam
Crazyd

*

Offline pimpus sadelko

  • *****
  • 5146
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: LooX n560, pda-n, iP4s, ipad 2
Uszkodzony loox 720 ?
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 13, 2006, 18:04:00 »
jesli nie boisz sie rozkrecac swojego looxa to dasz rade wymienic bat podtrzymujaca, to jest bateryjka pastylkowa, jesli niechcesz go sam rozkrecac mozesz popytac w dziale serwisowanie jest tam kilka "serwisow alternatywnych" np: adzios, toman ktos napewno pomoze i taniej niz FSC

Uszkodzony loox 720 ?
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 14, 2006, 01:32:36 »
nie boje .. mam calkiem fachowa pomoc .. tylko jesli moglby ktos podeslac link z informacja albo najlpiej jakas instrukcja rozkrecania wraz ze zdjeciami ...
I czy sadzisz ze wymiana tej baterii pomoze ?
Czy napewno to tego wina ?

*

Offline Asassello

  • ****
  • 594
  • Sprzęt: LOOX 718, i600, i5700
Uszkodzony loox 720 ?
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 21, 2006, 17:09:52 »
Cytat: "crazyd"
tylko jesli moglby ktos podeslac link z informacja albo najlpiej jakas instrukcja rozkrecania wraz ze zdjeciami ...


Dokładnie taka instrukcja wraz ze zdjęciami jest na forum firstloox.org:
http://www.firstloox.org/index.php?categoryid=9&p2_articleid=175
Duże zdjęcie po kliknięciu.
Dodam jedynie, że mam podobny kłopot z baterią podtrzymującą (czyli czasem jest jej 100% a czasem "unknown"). U mnie bateria "zwykła" jest ok, więc tą podtrzymującą się zbytnio nie przejmuję, ale jakbyś rozkręcał swojego to mógłbyś opisać - jak przebiegła wymiana baterii.