Problem z instalacją CAB files.

  • 1 Odpowiedzi
  • 1104 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Problem z instalacją CAB files.
« dnia: Październik 17, 2010, 15:49:47 »
Witam serdecznie,

jestem świeżo po upgrade windowsa do wersji najnowszej 6.1 od newplow oraz firmware GPS do wersji 3.5.
Niestety przy próbach instalacji dowolnych programów (z plików CAB) wyskakuje komunikat typu:
    "installation of ...cab was unsuccesful" - dzieje się tak przy próbie instalacji opery mobile, spb backup, spb pocket plus itd.
Co ciekawe np. Resco file explorer z wtyczką today zainstalował się poprawnie (instalowałem ten program jako pierwszy).

Maciej jakieś sugestie jak rozwiązać ww. problem (zrobiłbym hard reset ale nie mogę zrobić backupu, bo nie chce się zainstalować Spb backup;-)

EDIT: Mam kartę SDHC (8GB Sandisk) i prawdopodobnie w tym problem? Np. pliki widzi tylko w katalogu głównym karty, jak wrzucam zdjęcia na kartę w folderach, to widzi je(foldery) jako puste. Jak wrzucę zdjęcia bezpośrednio do katalogu głównego to widzi plik (ale z kolei nie potrafi go otworzyć -> jpg -> resco photo viewer).

Dziękuję. Pozdrawiam.
« Ostatnia zmiana: Październik 18, 2010, 12:57:39 wysłana przez scarabeus »

*

Offline rrudas

  • **
  • 210
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Xiaomi Mi6, Modecom SX 7.1
Odp: Problem z instalacją CAB files.
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 18, 2010, 17:04:04 »
Mam od dawna ten sam soft i chyba tą samą kartę (SanDisk Extreme III SDHC 8 GB).

Nigdy nie maiłem problemów opisywanych przez ciebie.
"Nie wystarczy mieć sprawny umysł, trzeba go jeszcze dobrze używać." - Kartezjusz (1596-1650)

Uczcie się języków - curva dei pedali