N560 samoistne włączanie się/wyłączanie

  • 5 Odpowiedzi
  • 17130 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline tube

  • *
  • 51
N560 samoistne włączanie się/wyłączanie
« dnia: Marzec 23, 2012, 23:42:20 »
Witam -
Panowie, doradźcie, co zrobić - od pewnego czasu mój N560 b. często sam się wyłącza lub, co gorsza, sam się włącza, przez co nie mam kontroli naładowania baterii. Daje się odczuć reagowanie urządzenia na jego lekkie nawet wyginanie, uciskanie. Zapewne fachowcy z forum wiedzą, do czego powinienem się dobrać, jakieś styki, kontakty, złącza wewnątrz przemyć? Co za cholera wdała się w zabaweczkę?
Serdeczne TIA za wszelką pomoc/sugestie.

*

Offline sqr

  • 7
Odp: N560 samoistne włączanie się/wyłączanie
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 03, 2012, 11:03:52 »
hmmm. Mam podobny problem i może się podepnę. Mój N560 też się wyłącza (nie tak całkiem a gasi ekran że trzeba nacisnąć przycisk power). Poza tym bardzo się nagrzewa (to normalne?). To wyłączanie się jest irytujące bo np. nie mogę słuchać muzyki bo ciągle program wyłącza odtwarzanie. Czego może to być wina? Chyba nie softu bo na 5.0 miałem ten sam problem a zmieniłem na 6.1.
Pozdrawiam

Edit:
Ok po kilku dniach szukania okazało się że przycisk pod klapką baterii szwankował i "myślał" że klapka nie jest zamknieta.
Podłożenie papierka pomogło.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 03, 2012, 22:17:30 wysłana przez sqr »

Odp: N560 samoistne włączanie się/wyłączanie
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 04, 2012, 13:46:37 »
Miałem podobnie, szczególnie to wyłączanie było wkurzające w czasie używania nawigacji.  Wyjąłem baterię na jakieś 15min i mam wrażenie, że teraz jest lepiej.

Pozdrawiam,   

*

Offline m@k

  • 8
Odp: N560 samoistne włączanie się/wyłączanie
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 22, 2012, 16:10:25 »
Miałem dokładnie taki sam problem. Oddałem do serwisu i już jest dobrze. Winowajcą okazał się przełącznik pod klapką.
Poprosiłem, aby w serwisie mi skoroswali, abym już niegdy nie miał z nim problemu. Swoją drogą - po co ten wyłącznik. Czy wyciąganie baterii jest tak niebezpieczne?

*

Offline Tolek81

  • *
  • 69
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: FS Loox n560
Odp: N560 samoistne włączanie się/wyłączanie
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 11, 2012, 22:21:41 »
ja to rozwiazalem tak:

*

Offline Powhatan

  • ****
  • 771
  • Płeć: Mężczyzna
    • http://www.powhatan.republika.pl
  • Sprzęt: Mio P350, Loox n560 wyposażone w AM 3 i 5 oraz Garminy eTrex i GPSmap60CSx z GPMapą 2007.2
Odp: N560 samoistne włączanie się/wyłączanie
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 12, 2012, 08:21:44 »
Miałem dokładnie taki sam problem. Oddałem do serwisu i już jest dobrze. Winowajcą okazał się przełącznik pod klapką.
Poprosiłem, aby w serwisie mi skoroswali, ....

wystarczył ułamany kawałek zapałki i obeszło się bez serwisu.