LOOX i wyswietlacz

  • 6 Odpowiedzi
  • 3145 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline ergo

  • 20
LOOX i wyswietlacz
« dnia: Październik 24, 2002, 18:40:48 »
Czy czulosc ekranu powinna byc taka sama jak w iPAQ-u? W tej chwili jest duzo mniejsza, trzeba ostro pukac i jest niedokladny, poza tym odzwierciedlenie kolorow jest tragiczne, czy to wada ekranu ? Juz raz byl wymieniany bo migal a le jest nadal bez zmian. Prosze o opinie bo nie wiem czy udac sie do serwisu.
Pozdrawiam

LOOX i wyswietlacz
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 24, 2002, 19:00:20 »
Moj (odpukać delikatnie w ekran), na razie działa ok i nie muszę ostro w niego pukać. Na kolory też nie mogę narzekać. To chyba jednak wina Twojego ekranu.

*

Offline ergo

  • 20
LOOX i wyswietlacz
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 24, 2002, 21:14:57 »
a czy podswietlenie ekranu jest tylko z lewej stronie czy z obu? ja mam ekran jasniejszy po lewej a ciemniejszy po prawej

*

Offline Dufus

  • *
  • 64
LOOX i wyswietlacz
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 24, 2002, 23:10:31 »
A propos migotania, jak sie to objawiało ?,  w moim egzemplarzu czasami w lewym dolnym rogu pojawia się coś co w przypadku zwykłego monitora wygląda jak 60 Hz. Czy już mam się martwić czy to jeszcze nie kłopoty. Będę wdzięczny z odpowiedź.
pozdrawiam.....

*

Offline MarcinW.

  • ****
  • 716
  • Płeć: Mężczyzna
LOOX i wyswietlacz
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 25, 2002, 02:42:56 »
Kilka postów wcześniej - pisał chyba Jakub Ka ńczugowski - była mowa o problemie migającego wyświetlacza w LOOX-ach. W przypadku Jakuba skończyło się chyba na serwisie....

Pozdrowienia.

*

Offline kanczug

  • *****
  • 19211
    • http://www.pdaclub.pl
LOOX i wyswietlacz
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 25, 2002, 15:24:30 »
No tak ... skonczylo sie na serwisie. Podkrecili jedna srubke wewnatrz obudowy i "dziala". Tzn kiedys migal ekran notorycznie. Teraz tylko jak sie podgrzeje (czyli np. na ladowarce) to lekko miga na dole ekranu. Ale w czasie normalnej pracy (gdy nie jest goracy) tego nie widac.

Co do ekranu to wieksze zastrzezenia mam do jego podswietlania. Oczywiscie nie chodzi o jakosc, bo nie moge narzekac by bylo ono nierowne, lecz o samo urachamianie sie "swiatelka". Czasem trzeba wlaczyc i wylaczyc PDA z 3-5 razy by podswietlanie zaskoczylo. Moj rekord to chyba z 25 razy!!!!

Ale poza tym to LOOXik sprawuje sie nienagannie. Jestem z niego zadowolony.

*

Offline Ralph_S

  • 33
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy S II
LOOX i wyswietlacz
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 25, 2002, 16:01:40 »
Prawdopodobnie za malo podkrecili "trymerek" i dlatego jeszcze czasami miga, mam Loox-a od 2 tygodni no i bezczelnie rozkrecilem go do razu zeby to migotanie wyeliminowac, zaznacze ze mieszkam za granica a Loox jest kupiony w polsce tak ze z gwarancja sie juz porzegnalem ;).
Co do wyswietlacza to zeczywiscie zarowa siedzi po lewej stronie ale jakos nie widze zeby prawa strona byla ciemniejsza, teraz szukam odpowiedniego glosniczka zeby wymienic ten bzyczek ktory siedzi standardowo, testowalem glosniczek od GSM Siemensa i dzialal rewelacyjnie niestety jest zbyt malo miejsca zeby go upchnac w obudowie ale poszukiwania trwaja.