LooX i WinXP

  • 5 Odpowiedzi
  • 3413 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline bastiann

  • ****
  • 919
  • Sprzęt: ERA G2
LooX i WinXP
« dnia: Styczeń 07, 2003, 13:58:16 »
Hmm...
Spróbuj odinstalować to urzadzenie i jeszcze raz zainstalować. Mój Loox chodził przed SP1 i chodził po SP1. teraz mam zainstalowane .NET 2003 RC2 wzamian za XP i też działa bez problemu.

*

Offline some0NE

  • ***
  • 359
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: iPhone 3G [16GB] / Nokia E71 / Holux GPSmile 60 (Palmax GPS)
LooX i WinXP
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 07, 2003, 15:30:56 »
Niestety... Nic to nie daje. :(
some0NE

*

Offline bastiann

  • ****
  • 919
  • Sprzęt: ERA G2
LooX i WinXP
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 07, 2003, 15:46:58 »
Zobacz czy usuniecie odinstalowanie USB i zainstalowanie spowrotem (z rebootem) nie pomoże. Zrób to bez podłączania Loox-a. Najpierw odinstaluj sterowniki do usb i zrestartuj win. Jak wstanie to sam sobie znajdzie albo podsuń mu odpowiednie sterowniki do twojej płyty głównej. Jak się z tym uporasz to podłącz looxa i dodaj sterownik do looxa. Byc może chodzi o sterowniki do usb jako takiego a nie o sterownik do looxa. Mimo wszystko warto podac windowsowi nowsze sterowniki do Twojej płyty niz te ktróe on sam ma.
Powodzenia

*

Offline some0NE

  • ***
  • 359
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: iPhone 3G [16GB] / Nokia E71 / Holux GPSmile 60 (Palmax GPS)
LooX i WinXP
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 07, 2003, 18:34:41 »
Niestety. Ani motyw ze sterownikami do USB, ani zmiana portu nic nie daly. :(

Czy te problemy moga byc spowodowane tym, ze mam USB 2.0???
Caly czas wyskakuje blad w pliku .INF. :(
Inne urzadzenia przesiadly sie z USB 1.1 na 2.0 bez problemu.
some0NE

*

Offline Dufus

  • *
  • 64
LooX i WinXP
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 07, 2003, 20:35:25 »
Witam.
Miałem ten sam problem. Występuje on niestety na skutek błednego wpisu w pliku .INF instalującego sterowniki LOOX-a. Rozwiązanie jest następujace: należy zainstalować sterowniki ręcznie z okna menadżera sprzętu, a potem ręcznie skopiować plik wceusbsh.sys z folderu w którym jest rozpakowany sterownik do folderu /system32/drivers, a potem zrestartować system. U mnie pomogło.
Pozdrawiam...

*

Offline some0NE

  • ***
  • 359
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: iPhone 3G [16GB] / Nokia E71 / Holux GPSmile 60 (Palmax GPS)
LooX i WinXP
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 07, 2003, 23:22:08 »
Dufus napisał:

Witam.
Miałem ten sam problem. Występuje on niestety na skutek błednego wpisu w pliku .INF instalującego sterowniki LOOX-a. Rozwiązanie jest następujace: należy zainstalować sterowniki ręcznie z okna menadżera sprzętu, a potem ręcznie skopiować plik wceusbsh.sys z folderu w którym jest rozpakowany sterownik do folderu /system32/drivers, a potem zrestartować system. U mnie pomogło.
Pozdrawiam...




Zadziałało!!!

Wielkie dzięki. :D


some0NE