Blokada n560 / FSC Password / Info o PL, GER, UK

  • 129 Odpowiedzi
  • 60523 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline Adamerso

  • :)
  • ******
  • 4139
  • Płeć: Mężczyzna
  • abonent czasowo niedostępny
  • Sprzęt: Oneplus 9 pro + Teclast T50 PRO + Jornada 680 :))
Odp: Blokada n560 / FSC Password / Info o PL, GER, UK
« Odpowiedź #120 dnia: Czerwiec 11, 2007, 23:17:47 »
jeśli wyłączyli tego thief guarda to HR powinien odblokować pocketa...

*

Offline antonib

  • ***
  • 423
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: N560 N95 OMNIA... to juz historia Teraz IPHONE 3GS 16
Odp: Blokada n560 / FSC Password / Info o PL, GER, UK
« Odpowiedź #121 dnia: Czerwiec 12, 2007, 00:03:24 »
Aree
Spróbuj chłopcom z FS Polska uświadomić, że pieniędzy za naprawę mogą żądać tylko w jednym przypadku - gdy awaria wystąpiła z Twojej winy. Ty zastosowałeś się do instrukcji i ustawiłeś funkcję standardowo dostępną w Twoim Pockecie. Hasła nie zapomniałeś. Nie ma zatem Twojej winy (i to pojmowanej zarówno jako niedbalstwo, jaki lekkomyślność), a zablokowanie pocketa wynika z nieprawidłowo działającego systemu operacyjnego.
Bezpłatna "przywrócenie do stanu pierwotnego" należy Ci się jak "psu micha".

Powodzenia

W zeszlym roku kupilem Looxa N560 z "drugiej reki", byl nowy i nieuzywany, wszystko bylo ok, ale nie dostalem z nim faktury zakupu, a jedynie karte gwarancyjna. Sprzedajacy powiedzial mi, ze jest przedstawicielem handlowym i dostal go w nagrode za wyniki sprzedarzy... To bylo moje pierwsze uwrzadzenie typu Pocket, wiec bylem calkiem zielony, ale z pomoca tego Forum stawialem pierwsze kroki, w zestawie dostalem tez Marchevke, nowa niezarejstrowana, wiec zainstalowalem, no i zalozylem haslo FSC i jak poczytalem troche Forum to strach mnie oblecial co bedzie jak trzeba bedzie zrobic HR, ale jakos sie udawalo...dostalem szybko i sprawnie poprawki z Marchevki i wszystko bylo ok do czasu jak padla mi karta. Wiec z bole i wielkim strachem, bo strasznie sie przyzwyczailem do Looxa zrobilem HR....i pytanie o haslo - wprowadzam i...jest ok - poszlo za pierwszym razem. I zastanawiam sie dlaczego jednym wchodzi, a w innych przypadkach nie. Teraz wywalilem, to znaczy nie instalowalem Marchevki i dziala jeszcze lepiej. 
Osobna sprawa jest kasowanie za odblokowanie, mysle, ze ostre postawienie sprawy i skarga wyslana do centrali w Niemczech spowoduje zaprzestania tych niecnych praktyk, przeciez prawo w UE obowiazuje i ma byc jednakowe dla wszystkich czlonkow UE !!!
Pozdrowienia

*

Offline kamel

  • 18
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Loox n560,
Odp: Blokada n560 / FSC Password / Info o PL, GER, UK
« Odpowiedź #122 dnia: Luty 19, 2008, 21:42:50 »
Witam koledzy, mnie dziś zaskoczyła ta niemiła niespodzianka z Loox'em n560 po HR (planowałem zrobić porządki z pocketem). Zadzwoniłem dziś do serwisu FSC, kazali wysłać klucz, skan dokumentów stwierdzających że loox jest moją własnością. Mam nie wyłączać go żeby nie zmienił się klucz, jutro mają odesłać klucz odblokowujący, nie wspominali nic  o opłatach, co mnie miło zaskoczyło, czyżby coś się zmieniło w tej kwestii od tamtego czasu? W końcu minęło trochę czasu. Dam znać jak przebiegła cała operacja.
POZDRAWIAM

*

Offline pimpus sadelko

  • *****
  • 5146
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: LooX n560, pda-n, iP4s, ipad 2
Odp: Blokada n560 / FSC Password / Info o PL, GER, UK
« Odpowiedź #123 dnia: Luty 19, 2008, 23:46:34 »
czyzby ktos wreszcie zmadrzal, milo by bylo  :)

*

Offline kamel

  • 18
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Loox n560,
Odp: Blokada n560 / FSC Password / Info o PL, GER, UK
« Odpowiedź #124 dnia: Luty 21, 2008, 15:02:21 »
Witam, obiecałem że podzielę się info nt. odblokowania looxa, otóż otrzymałem dziś klucz od Supportu FSC ( całkiem za darmoszkę)  :) i tu widzę że jest postęp co do obsługi klienta, ale mam jeszcze jedno pytanie czy teraz po HR może stać się to samo? po wpisaniu hasła nowego przeszedłem dalej i na prośbę ustawienia nowego hasła zrobiłem SKIP.
pozdrawiam

*

Offline pimpus sadelko

  • *****
  • 5146
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: LooX n560, pda-n, iP4s, ipad 2
Odp: Blokada n560 / FSC Password / Info o PL, GER, UK
« Odpowiedź #125 dnia: Luty 21, 2008, 16:59:18 »
teraz serwis powinien oddac pieniadze tym ktorzy placili :!:

*

Offline kamel

  • 18
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Loox n560,
Odp: Blokada n560 / FSC Password / Info o PL, GER, UK
« Odpowiedź #126 dnia: Luty 21, 2008, 17:56:25 »
teraz serwis powinien oddac pieniadze tym ktorzy placili :!:

Zgadza się i z stąd głęboki ukłon ode mnie w stronę kolegów z forum i dla tego forum, byłem farciarzem bo spotkało mnie to w czasie teraźniejszym, ale gdyby nie autorzy tego wątku pewnie musiałbym wybulić te 500 zł, szczególne podziękowania dla Aree za interwencje w supporcie FSC
pozdrawiam

Odp: Blokada n560 / FSC Password / Info o PL, GER, UK
« Odpowiedź #127 dnia: Sierpień 18, 2009, 13:20:07 »
Witam
Mam loox n560 zablokowany przez fsc password niemam paragonu co zrobic zeby go odblokowac ??

*

Offline cezzar1

  • 36
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: FS LOOX N560
Odp: Blokada n560 / FSC Password / Info o PL, GER, UK
« Odpowiedź #128 dnia: Wrzesień 23, 2013, 07:36:58 »
Przepraszam za odgrzewanego kotleta ale wczoraj po kilku miesiącach nieużywania chciałem odpalić mojego looxa N560 i okazuje się, że nie pamiętam hasła (FSC Password). Czy coś się zmieniło na lepsze jeśli chodzi o kontakt z supportem od daty ostatnich postów w tym wątku?
cezzar
FS Loox N560

Odp: Blokada n560 / FSC Password / Info o PL, GER, UK
« Odpowiedź #129 dnia: Listopad 08, 2013, 16:53:39 »
Witam serdecznie jeśli to pomoże to dziś właśnie odblokowali mi looxa :) wystarczyło wysłać na adres supprotu fujitsu  techsupport.pl@ts.fujitsu.com skan faktury zakupu skan dowodu osobistego nr seryjny urządzenia i wygenerowany kod ( pamiętać żeby nie wyłączać po wygenerowaniu kodu bo następny będzie inny) i dokładnie czekałem 45 minut i dostałem odpowiedź zwrotną z kluczem do odblokowania.

Pozdrawiam.