Wieszanie sie LOOXa T830

  • 4 Odpowiedzi
  • 1421 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline cinas

  • 20
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: FSC LOOX T830 + Kingston Elite 2GB + Laptop
Wieszanie sie LOOXa T830
« dnia: Kwiecień 20, 2007, 12:33:23 »
Witam serdecznie nie mogłem znalesc takiego wątku wiec postanowiłem napisać nowy. 

Niedawno kupiłem LOOXa T830 i mam problem bo urzadzenie wiesza się niemiłosiernie.  Niewiem co może być tego powodem, mam zainstalowany omega batery pack pro i plugin do today Pocket weather.  na karcie mam wolne ponad 60% a pamięć palmtopa na poziomie 30% wolnego miejsca.  Spotkał się ktoś już z czymś takim?? Mam dosyc resetów itp co z tym fantem zrobic?

*

Offline cinas

  • 20
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: FSC LOOX T830 + Kingston Elite 2GB + Laptop
Odp: Wieszanie sie LOOXa T830
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 21, 2007, 18:26:45 »
Zaktualizowałem wczoraj ROM do 1. 12 - najnowszy w tej chwili, poprawiła się jakość połączeń, i palm zaczął chodzić szybciej choc moze to jakies moje widzimisie.  Narazie całość jest testowana jak coś więcej zobacze dam znac.  W każdym razie mając 1. 09 było źle teraz jest lepiej - narazie-  zobaczymy jak to będzie w codziennym użytkowaniu. 

*

Offline cinas

  • 20
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: FSC LOOX T830 + Kingston Elite 2GB + Laptop
Odp: Wieszanie sie LOOXa T830
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 09, 2007, 16:51:48 »
Po aktualizacji ROMU dolegliwości ustały polecam aktualizacje jakby ktos mial pytania to pytac.

Odp: Wieszanie sie LOOXa T830
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 28, 2007, 10:14:05 »
Mam problem z wgranie romu 1.12 wyswietla mi cos takiego ze nie jestem podlaczony do zasilania pomimo iz usb swiadczy rowniez funkcje zasilania.
Czy ty wgrywales rom poprzez stacje dokujaca i miales ja podlaczona do gniazdka elektrycznego i do laptopa?

*

Offline cinas

  • 20
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: FSC LOOX T830 + Kingston Elite 2GB + Laptop
Odp: Wieszanie sie LOOXa T830
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 18, 2007, 22:45:45 »
schemat apgrejdu jest mniej wiecej taki:
1. podlaczaszkabel do danych do stacji dokującej
2. podlaczasz kabel do zasilania do stacji dokujacej
3. po wlozeniu pda do cradle loox sie zsynchronizuje i jest gotów do pracy
4. sciagasz rom, odpakowujesz i instalujesz

Jak znam zycie najpierw wywali Ci błąd ze nie mozna zaktualizowac softu wtedy resetujesz go i probujesz jeszcze raz pamietaj ze nie mozesz przerwac instalacji. jak juz sie zresetuje masz nowy rom i troche mniej wieszajacego sie looxa.