T830@WM6.1 --> kontakty z karty sim jak ?

  • 5 Odpowiedzi
  • 4412 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline tranzystor

  • ****
  • 500
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Blackberry 9000, PlayBook 16GB OS2
T830@WM6.1 --> kontakty z karty sim jak ?
« dnia: Grudzień 30, 2008, 11:39:58 »
Witam 

Prosba  do forumowiczow.

Jak zmusic WM6.1 by  pokazywal kontakty z karty sim   niby  gdzies cos o tym szumi ale niestety  "niedobitnie "wersje  softu   -->  Build CE OS 5.2.1908 Build 19209.2.3.0  oraz  pochodne .

==========================================================================================================

Oto rozwiazanie na to  pytanie   "pomocna" stala sie aplikacja  z mojego smartphona  :) heheh  "OS RegTweaker"  ten programik rozwiazauje probelm 

Na pierwszej stronie po  uruchomieniu programu  (3 pozycja od dolu ) jest opcja  Show SIM  ( wystarczy zmienic  OFF  na ON ) i z menu  wybrac opcje -> "Apply Tweaks" i  pojawa sie od razu w kontaktach   wszystkie nasze wpisy SIM   zakladek  (page 2, page 3, page 4  nie testowalem   wiec lepiej tam nie grzebac  poniewaz pamietajcie ze jest to program dla smartphonow"

zalaczam aplikacje 
« Ostatnia zmiana: Grudzień 30, 2008, 16:01:08 wysłana przez tranzystor »

*

Offline toska

  • 10
Odp: T830@WM6.1 --> kontakty z karty sim jak ?
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 20, 2009, 19:36:25 »
Jeżeli jesteśmy już przy kontaktach to chciałbym zapytać jak uruchomić w ogóle zapisywanie kontaktów na WM6.1 ??
Okienko od kontaktów pokazuję się zaledwie na kilka setnych sekundy i znika. Nie można nawet zapisać nowego kontaktu gdziekolwiek bo wyskakuje błąd MSSIMREADER cannot open czy coś takiego...

Jestem nowy na forum a także nowym posiadaczem T830 i proszę o wyrozumiałość. Pozdrawiam

*

Offline BOX47

  • *
  • 84
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: T 830
Odp: T830@WM6.1 --> kontakty z karty sim jak ?
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 20, 2009, 22:53:05 »
nie powinno być problemów z zapisaniem nr kontaktów
jak ktoś dzwoni do ciebie to po rozłączeniu możesz z menu wybrać od razu save to contacts idalej i zapisujesz podpis i ok w rogu i jest
chyba że masz nowy nr od siebie to go najpierw wybierz, "zacznij rozmowę" i odrazu przerwij bo to chodzi o to by był widoczny start dzwonienia i wtedy tak samo zapisuj
a jak co za szybko znika okno z kontaktami to nie mam pojęcia co jest tego przyczyną bo trwa zawsze kilka sekund bo z okna rozmów  (klawiszy) wyszedł program do początku

*

Offline tranzystor

  • ****
  • 500
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Blackberry 9000, PlayBook 16GB OS2
Odp: T830@WM6.1 --> kontakty z karty sim jak ?
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 21, 2009, 06:15:38 »
Jeżeli jesteśmy już przy kontaktach to chciałbym zapytać jak uruchomić w ogóle zapisywanie kontaktów na WM6.1 ??
Okienko od kontaktów pokazuję się zaledwie na kilka setnych sekundy i znika. Nie można nawet zapisać nowego kontaktu gdziekolwiek bo wyskakuje błąd MSSIMREADER cannot open czy coś takiego...

Jestem nowy na forum a także nowym posiadaczem T830 i proszę o wyrozumiałość. Pozdrawiam

witam  

Polecam  firmware upgrade
http://cid-b3681f73a1295f37.skydrive.live.com/browse.aspx/Publiczny/t830%7C_rom  
Sciągnąć  to i wgrać ==> T8xx WM 6.1 Firmware 2009 Version Beta X_MDOC.DIO
Jesli nie wiesz jak wgrać ściągnij ten manual --> Windows Mobile 6 on Pocket Loox T830.pdf  ( wszystko jest w linku  powyzej)
Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Lipiec 21, 2009, 06:17:19 wysłana przez tranzystor »

*

Offline toska

  • 10
Odp: T830@WM6.1 --> kontakty z karty sim jak ?
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 25, 2009, 18:21:52 »
jestem zaskoczony, ten najnowszy ROM próbowałem wgrywać przez kartę SD i zawsze kończyło się to niepowodzeniem. ale metoda przez updater zadziałała prawidłowo. Wszystko chodzi jak na leży. Dobra robota ;-)
Pozdrawiam

*

Offline BOX47

  • *
  • 84
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: T 830
Odp: T830@WM6.1 --> kontakty z karty sim jak ?
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 20, 2009, 23:33:44 »
kontakty
od ostatniej instalacji najnowszej wersji dostępnej na forum a już trochę temu to było, po kilku razach resetowania ale takich standardowych to w kontaktach mam nr-y i z karty sim i z pamięci telefonu przesłanych przez blututch - a
dlaczego tak się stało ???
resetowałem kiedyś częściej jak w nim grzebałem sobie ale od jakiegoś czasu kończę tylko na graniu w kulki i dzwonieniu