T830-Wojna z fujitsu

  • 9 Odpowiedzi
  • 3363 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

T830-Wojna z fujitsu
« dnia: Listopad 17, 2006, 14:55:30 »
Panowie posiadam takie dwa aparaty już od miesiąca i co ciekawe, od razu mi się rzuciło  to to iż owe aparaty nie posiadają INSTRUKCJI OBSŁUGI W JĘZYKU POLSKIM!!! Nic by się nie stało znam angielski ale no właśnie jeden posiada moja żona!!! i tu robią się schody ( ja bym chciała aby on miał język polski albo daj mi instrukcję chociażby do nawigacji!!! Chcił niechciał musiałem pójść po rozum do głowy. I oto co wymyśliłem. W myśl przepisów prawa polskiego każdy towar sprzedawany na terenie polski powinien posiadać instrukcję obsługi w języku polskim! Co dziwniejsze na stronie fujitsu są i to nawet w języku rosyjskim! ale nie w polskim. Dzwoniłem do fujitsu na infolinię i pan powiedział iż mam instrukcję bezpieczeństwa i to mi powinno wystarczyć! Po telefonie do federacji konsumenckiej pani poinformowała mnie iż taka musi być a jak nie ma to muszą mi ją dostarczyć a jak nie to produkt mogę zwrócić! Ale dla pewności żebym jeszcze zadzwonił do państwowej inspekcji handlowej. Po telefonie miła pani powiedziała iż taka INSTRUKCJA MUSI BYĆ I TO W JĘZYKU P O L S K I M ! ! ! a jak nie ma to muszą ją natychmiast uzupełnić , lub mogę zwrócić towar a jak nie chcą mi go przyjąć to zaprasza do siebie i ona wszystko wyjaśni. Po telefonie już bezpośrednio do fujitsu miła pani aczkolwiek stanowcza ( jakby dzwonił do niej upirdliwy klient ) powiedziała że owszem niema instrukcji i tyle i nie wie kiedy będzie ale po naciskach kazała wysłać mail do pana Roberta Grosiaka. No i wysłałam i zobaczymy co dalej z tym fantem zrobi fujitsu-siemens

T830-Wojna z fujitsu
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 17, 2006, 15:23:06 »
E tam zaraz wojna. Zaniedbali sprawę i już.
Tłumaczenie, redakcja, korekta, skład — kilkaset złotych, parę dni i po krzyku. Jeśli dbają o PR, to zrobią to migusiem.

T830-Wojna z fujitsu
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 17, 2006, 16:13:10 »
No nie tak do końca. Chyba że robią zlewkę od momentu wprowadzenie tego modelu na rynek. Zaraz po kupnie dzwoniłem i się już dopytywalem ( miesiąc temu ) i co, nic. Ciekawe jak wprowadzili ten produkt do sprzedaży? A swoją drogą jak ktoś jest nie zadowolony z t8XX może go śmiało zwracać, no chyba że już jest instrukcja na stronie ale nie sądze.

*

Offline xpablo

  • *****
  • 1294
T830-Wojna z fujitsu
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 17, 2006, 16:19:11 »
FS nie pierwszy raz zawalił sprawę z instrukcją w języku PL, walka idzie ale cieżko. Ja walcze w podobnej sprawie z Karen Noteoook i liczę na to ze wygram :D Szerzej o tym w innym poście.

*

Offline lazik_s

  • ***
  • 386
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Cruise, FS N560
T830-Wojna z fujitsu
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 04, 2006, 12:28:01 »
Pocieszę was. T830 na Szwajcarię nie ma dołączonej instrukcji obsługi tylko instrukcję bezpieczeństwa.
brak podpisu i kropka

*

Offline FNW

  • **
  • 196
  • Sprzęt: NavRoad NR750F + SD 8GB
T830-Wojna z fujitsu
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 04, 2006, 22:17:14 »
W serii Nxxx tez nie było wiec zadna nowosc ...

Odp: T830-Wojna z fujitsu
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 25, 2007, 13:04:00 »
Panowie i jak z ta instrukcja Fujitsu Siemens POCKET Loox T830 daja juz w jezyku polskim czy jeszcze nie? zamierzam niedługo stac sie posiadaczem i chciałbym wiedzieć?

*

Offline bikekowal

  • ******
  • 13104
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: T830-Wojna z fujitsu
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 25, 2007, 13:50:47 »
przenoszę...
Bądźcie realistami, żądajcie niemożliwego...

Odp: T830-Wojna z fujitsu
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 06, 2007, 20:36:45 »
FSC nigdy nie dawało instrukcji do żadnego sprzętu!
Posiadam Looxa 720, Laptaka Amilo Pro,  i N560!

*

Offline ejek

  • **
  • 199
  • Sprzęt: Asus 636, Fujitsu-Siemens LOOX T830
Odp: T830-Wojna z fujitsu
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 06, 2007, 23:05:46 »
Instrukcja po polsku do T830 (pdf) jest  na płycie z "Marchevką"