Fujitsu Siemens Pocket Loox T830 się nie włącza

  • 2 Odpowiedzi
  • 16749 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline mca

  • 2
  • Płeć: Mężczyzna
    • mca's site
  • Sprzęt: Fujitsu Siemens Pocket Loox T830
Fujitsu Siemens Pocket Loox T830 się nie włącza
« dnia: Wrzesień 20, 2010, 15:35:35 »
urządzenie: Fujitsu Siemens Pocket Loox T830

Witam
problem pojawił się w piątek.
Chciałem odblokować telefon, naciskam czerwoną słuchawkę i nic. że tak się czasami działo no to wyciągam karte sd i wkładam ją spowrotem aby zaskoczył ale też nic. no to dzwonie na swój nr z drugiego nr i tez nic, w 2 numerze słysze sygnał ale FS nic nie pokazuje ani nie dzwoni.
Wyciągam więc baterię, wkładam spowrotem i próbuje włączyć telefon ale nie zaskakuje. podłączyłem pod ładowarkę i po diodzie pomarańczowej widze że ładuje (w tym momencie jest już całkiem naładowana).
ale nic więcej.
komp urządzenia nie widzi bo jest wyłączone.
zrobiłem hard reset - przycisk pod baterią ale nic to nie pomaga (zastanawiam się w ogóle czy przy wyłączonym urządzeniu ono dostaje info o tym że wciskam mu hard reset). robiłem hr również gdy był podłączony pod ładowarkę i też nic.
bateria na pewno była ładowana na 60%

macie jakieś pomysły jak włączyć go?
dzięki.

Odp: Fujitsu Siemens Pocket Loox T830 się nie włącza
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 01, 2010, 18:28:22 »
brak pomysłów. Miałem tak kiedyś po tym jak mi tel spadł na ziemie. Rozkręciłem go w nadziei że może tylko klawiatura nie styka. Nie znalazłem co jest nie tak, skręciłem i... działa do dzisiaj bez problemów:] Kiepska to rada, ale jak będziesz miał do wyboru oddać do serwisu gdzie Cie skasują na cenę telefonu, albo wywalić do kubła to zawsze możesz spróbować;) Zresztą T830 pięknie wygląda w środku:>

*

Offline BOX47

  • *
  • 84
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: T 830
Odp: Fujitsu Siemens Pocket Loox T830 się nie włącza
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 15, 2011, 23:04:23 »
guzikiem przy zasuwce robisz tylko reset
widzę że temat już trochę stary ale czy aktualny i czy poradziłeś sobie czy że tak powiem działamy