T830 + Simplus-Problem z internetem przez GPRS

  • 7 Odpowiedzi
  • 2544 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

T830 + Simplus-Problem z internetem przez GPRS
« dnia: Grudzień 26, 2006, 05:03:39 »
elo:)
Właśnie kupiłem FSC T830 i nie mogę się doszukać jakiejś wady, może mały ekran 240x240 - ale nadrabia resztą wbudowanych możliwości, jest wygodny w użyciu i nie wiesza sie.
Mam tylko problem z przeglądaniem stron i pocztą używając karty i konfiguracji WAP simplusa. Z kartą i konfiguracją wap Heyah wszystko działa a w plusie niby jest połączenie ale przy otwieraniu jakiejkolwiek strony czy logowaniu do POP3, nie może znaleźć serwera. Pewnie coś nie tak ustwiłem ale nie udało mi się nic znaleźć na sieci na ten temat. (z innymi telefonami ta konfiguracja plusWAP działa, jest podana na stronie simplusa w konfiguracji ręcznej GPRS)

Może ktoś używa takiego zestawu i mógł by sie podzielić poprawną konfiguracją. Screeny swoich ustawień dałem na http://www.republika.pl/crops/simplus.html

z gory dzieki za pomoc

*

Offline skoku

  • 26
T830 + Simplus-Problem z internetem przez GPRS
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 27, 2006, 09:29:52 »
probowales skasowac adres ip z pola domeny?

T830 + Simplus-Problem z internetem przez GPRS
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 29, 2006, 04:51:54 »
Spróbowałem i nie pomogło.
Ciekawe gdzie mogłem się pomylić w 3ch ustawieniach:\

Jest tam kilka błędów..
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 29, 2006, 22:48:14 »
Szczerze to nie są to dobre ustawienia.Zapomnij o wapowskich punktach dostępowych w tego typu urzadzeniach-jest mozliwość przeglądania formatów xml,wml,xhtml,i-mode,i t.p.,ale tylko przez protokół http.Poniżej zamieszczam twoje screenshoty z poprawionymi danymi dla simplusa:

T830 + Simplus-Problem z internetem przez GPRS
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 30, 2006, 13:30:06 »
ah ooto chodzi:)
nie pomyślałem żeby tak zrobić chociaż na stronie simplusa podają te ustawienia. Za mało się zanam na tym i traktowałem to urządzenie jak komórke a nie pda.
Dzięki Ci wielkie za pomoc, teraz działa.

Spox!
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 30, 2006, 13:42:54 »
No,to się cieszę,że ty też się cieszysz.. ;) Plus 'promował' kiedyś Qteka S110(HTC Magiciana)(a ostatnio może jakieś nowsze,inne wynalazki-nie interesuje mnie to zbytnio)-i ustawienia do niego mogą posłużyć jako wzór do prawie wszystkich palmtopofonów..

T830 + Simplus-Problem z internetem przez GPRS
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 31, 2006, 00:27:08 »
no i linka do tych ustawien pewnie nie pamiętasz.
tez sie ciesze ze ty sie cieszysz ze ja sie ciesze :alien:

A poszukaj sobie!..
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 04, 2007, 21:16:11 »
Link..hmm-strona Plusa!! :]