T830 sam wstawia password w ustawieniach

  • 4 Odpowiedzi
  • 1807 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

T830 sam wstawia password w ustawieniach
« dnia: Luty 14, 2007, 10:32:26 »
Witam
Mam problem z ustawieniem połączenia w T830 przez gprs, niestety mieszkam w Rosji. W ustawieniach polaczenia powinno byc wstawione  user name: mts Password: mts . A ta gadzina zmienia za kazdym razem haslo na:**************** i nie wyglada mi to na: mts Ni jak nie mogę się połączyć. :wkurzony:  Nie wiem także jak ustawic połączenie przez stacje dokujaca i kompa z szybkim laczem, wywala mi blad 0x80072f78, wiem ze istnieje Google ale sprawdzam i sprawdzam i nic mi nie wychodzi, macie jakieś pomysły?
z gory dziekuje

*

Offline lazik_s

  • ***
  • 386
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Cruise, FS N560
T830 sam wstawia password w ustawieniach
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 14, 2007, 17:11:33 »
Wpisz w windowsieXP hasło w połączeniu modemowym i później wróć do niego. Będzie gwiazdek więcej niż rzeczywiście wpisanych znaków w haśle. To takie "zabezpieczenie". Ważne że połączenie jest OK. W twoim przypadku zapewne brak połączenia to inne błędy w ustawieniach.

Drugi problem:
ActiveSync musi być zainstalowany i działać. Dodatkowo połączenie internetowe musi być współdzielone/udostępnione w samym Windowsie.
brak podpisu i kropka

T830 sam wstawia password w ustawieniach
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 14, 2007, 18:09:40 »
active sync dziala i jest podlaczony ok, a polaczenia z netem jak nie bylo tak nadal nie ma  :(

*

Offline lazik_s

  • ***
  • 386
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Cruise, FS N560
T830 sam wstawia password w ustawieniach
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 14, 2007, 18:42:48 »
Cytat: "Zydol1"
active sync dziala i jest podlaczony ok, a polaczenia z netem jak nie bylo tak nadal nie ma  :(

A udostępniłeś te połączenie?
brak podpisu i kropka

T830 sam wstawia password w ustawieniach
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 15, 2007, 13:16:54 »
i tu jest ciekawostka, w momencie kiedy udostepniam polaczenia, zrywa mi natychmiast polaczenie z PDA, i active nie pracuje. Nie ma mozliwosci polaczenia. Zastanawiam sie czy to nie jest wina dostawcy internetu ( aby bez jego zgody nie poszerzac sieci) gdybam tylko, nie znam sie za bardzo na tym.