T830 pytania o funkcje :)

  • 2 Odpowiedzi
  • 1917 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

T830 pytania o funkcje :)
« dnia: Sierpień 30, 2007, 17:08:10 »
Witam

Jako ze chodzi za mna zmiana mojego mio na cos bardziej funkcjonalnego mam kilka pytań
Czy F-S t830 obsluguje profile A2DP i AVRCP ?(pewnie tak ale wole sie upewnić)
Jaka jest jakość dzwięku na wyjsciu sluchawkowym ?
jaki jest czas działania ?
Kabelek to zwykle miniUSB czy cos innego ?

i najważniejsze czy kwadratowy ekran jest naprawde taki straszny jak czytałem ?(jakie programy NIE działają?)

Z gory dziękuje za odpowiedz :)

*

Offline Evendim

  • NerD
  • ****
  • 583
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lewy brzeg warszawa
    • Polish Xbox Community
  • Sprzęt: Lumia 800 ,hx4700, itouch 2g, kindle3, Acer a100
Odp: T830 pytania o funkcje :)
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 08, 2007, 11:14:31 »
czas dzialania - jak to zwykle w ppc pe nie duzy ;)
jakos dzwieku znośna
zwykle mini usb
z kwadratowym ekranem da sie zyc ;)
Evendim na prezydenta!

*

Offline bobson4

  • 10
  • ponoć BobEr
  • Sprzęt: FSC T830 WM 6.1
Odp: T830 pytania o funkcje :)
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 09, 2007, 13:17:42 »
hello ja go mam juz 3 dni i pierwsze wrazenia:
przesiadlem sie z spv c600 wiec o okienkach juz co nieco wiedzialem gabaryty nie jest źle spokojnie sie miesci do kieszni w dzinsach
A2DP i AVRCP dzialają znakomicie na WMP i Core Player 1.1 z moimi sluchawkami (creative sl31000) jakosc bardzo dobra przez te sluchawki ale juz o wiele slabsza przez te dodane przewodowe...(ale one praktycznie sie przydają jako zestaw sluchawkowy, wiesza sie je na szyi podobna konstrukcja jak te do mp3 na allegro po 2 zł tyle ze dluzsze ale wykonanie jest przednie), czas dzialania hmmm nie wiem jade na oboz to potestuej filmy, mp3, gps
kabel zwykly miniUSB (dodawany w komplecie, niestety brak jest kabla host USB(dzieki niemu mozna podlaczyc pendriva itd ale o tym inny wątek)
Wifi dziala choc mam problem z domową siecia ale to wina komputera bo mam silnego firewalla i musze go calkowicie wylaczac zeby dzialal net ew udostepnianie plików)
aparat 2mpx ale jakos jak 1,3 moglby byc lepszy ale mi to nie wadzi bo mi nie jest potrzebny, dla jednych jeszcze wada jest ze t830 nie ma EDGE choc dla mnie to nie ma roznicy bo ma natomiast UMTS a ja raczej nie podrozuje wiec zasieg mam;)
ekran kwadratowy ... hmm wydaje sie na poczatku ze jest maly ale strony WWW programu itp wygladają dobrze oczywiscie nie jest to ETEN M700 albo TyTN ale do sprawdzenia poczty notowan gieldy dostep do konta bankowego- wystarcza
porada po zakupie od razu zainstaluj nowsza wersje softu bo szybciej chodzi;)

P.S.
ma jeszcze GPS TomTom oraz Automapa wspolpracują z t830 znakomicie rada za pierwszym uruchomieniem moze lapac dluzej fixa ale spokojnie wystarczy wyjsc na dwor poczekac chwile i bedzie wszystko ok za kolejnymi razami lapie o wiele szybciej (cold start) a w przypadku zerwania na chwile (warm boot) odzyskuje szybko polaczenie wiec bez obaw w koncu to SirfStar III ;)
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 09, 2007, 13:20:27 wysłana przez bobson4 »
Polskie znaki? uzywam w pismie mowionym;)
"I thought what I`d do was, I`d pretend I was one of those deaf-mutes "