T830 - kilka drobnych problemików.

  • 3 Odpowiedzi
  • 2053 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

T830 - kilka drobnych problemików.
« dnia: Czerwiec 08, 2007, 09:38:12 »
Witam. Jestem szczęśliwym posiadaczem LooXa T830 ale niestety mam z nim kilka drobnych problemów. Na początek chciałbym zapytać ile satelit (mniej więcej) powinien zaleźć "GPS-Locator"??. Kolejne pytanie tyczy się dzwonków- czy można ustalić muzykę (format mp3) jako dzwonek? jeśli tak to w jaki sposób?? Czy to samo tyczy się dzwonków do budzika?? Jaki program do nawigacji jest najlepszy waszym zdaniem (interesuje mnie nawigator który pokazuje radary- czy działanie tego jest "przyzwoite"??)?? Jeżeli ktoś napisze jak je zainstalować to wcale źle nie będzie  :P Czy można na T830tce oglądać filmy?? jakie formaty i jak to zrobić?? NARAZIE to tyle :) jak mi sie coś więcej przypomni to dopisze. Z góry dziękuję oraz proszę o szybką i profesjonalną odpowiedź.

Jeszcze mi sie przypomniało!!:) Czy można uzywac radia na tym sprzecie?? Jak to zrobić?? Jak odtworzyc cały folder My Music??

JAKI JEST SYSTEM OPERACYJNY TEGO PDA?? Windows Mobile 5.0??
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 08, 2007, 09:59:21 wysłana przez bartosss1990 »

*

Offline pimpus sadelko

  • *****
  • 5146
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: LooX n560, pda-n, iP4s, ipad 2
Odp: T830 - kilka drobnych problemików.
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 08, 2007, 11:23:50 »
szukanie nie boli ! co do filmow masz przyklejony watek w dzialem pocket pc a tam wszystko co potrzebne, nie ma w instrukcji jaki masz system ? google nie wie ?

Odp: T830 - kilka drobnych problemików.
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 10, 2007, 13:18:32 »
ojej nie zeszczajs ie mistrzu ;] skoro pytam to nie umiem tego zanleźć. nie masz zamiaru odpowiedziec to stul twarz i nic nie pisz.

*

Offline pimpus sadelko

  • *****
  • 5146
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: LooX n560, pda-n, iP4s, ipad 2
Odp: T830 - kilka drobnych problemików.
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 10, 2007, 15:04:56 »
ban