Praca T830 z klawiaturą poprzez Host-USB

  • 3 Odpowiedzi
  • 2735 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Praca T830 z klawiaturą poprzez Host-USB
« dnia: Listopad 09, 2009, 22:37:29 »
Witam przymierzam sie do kupna T830, jednak kupuje go ze względu na Host-USB, dzięki niemu będe mógł podpiąć klawiature, czy palmtop wyrobi z szybkim wklepywaniem tekstu, podczas wykładów? czy nie będzie zjadał literek? wieszał się?   Nigdy nie miałem do czynienia ze sprzętem PDA, i nie chce kupować w ciemno sprzętu, który mógłby mi sie nie przydać, chodzi mi o sprawne pisanie tekstu na większej klawiaturce i zapisywanie w plikach na PDA,  Będe wdzięczny za podpowiedzi :)

*

Offline tranzystor

  • ****
  • 500
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Blackberry 9000, PlayBook 16GB OS2
Odp: Praca T830 z klawiaturą poprzez Host-USB
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 10, 2009, 08:11:53 »
Witam 

Klawiatura działa po podłączeniu do Hosta z myszką może być gorzej   ale  ... klawiatura śmiga  - trzeba  sie liczyć z szybszym padnięciem baterii  ponieważ  klawiatura zasilana jest z akku urządzenia
pozdrawaim

*

Offline jurasa4

  • ***
  • 302
  • Sprzęt: TP2, HD2
Odp: Praca T830 z klawiaturą poprzez Host-USB
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 12, 2009, 07:43:35 »
PDA na wykłady? Nie jest to dobre rozwiązanie moim zdaniem.
Nie lepiej dołożyć kilka stówek i kupić choćby używany EEE 901?

Osobiście próbowałem rozwiązania  z looxem i klawiaturą. Co do pisania OK, ale jak napiszesz np objętość tekstu odpowiadającej jednej stronie A4, zapomnij o płynnym działaniu. Ma takie momenty w których myśli nad przesuwaniem strony. A jeśli chcesz to otworzyć i czytać to lepiej od razu się pochlastaj po co się masz wcześniej denerwować.

Pewnie myślisz o przewalaniu tych plików do kompa. Po co Ci notatki z dala od Ciebie? Jak pamiętam z moich studiów, korzystałem z wcześniejszych materiałów, czasami też i na wykładach.

Pomyśl też jak będziesz paradował z taką klawiaturą. Pełnowymiarowa -za duża, mniejsza =klawiatura notebooka.

Odp: Praca T830 z klawiaturą poprzez Host-USB
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 12, 2009, 13:53:45 »
o taką odpowiedź mi chodziło :) Dzięki serdeczne za rade, postanowiłem jednak już kupić sobie laptopa na raty :) Dzięki jeszcze raz