Loox T830 konfiguracja Internetu

  • 2 Odpowiedzi
  • 2276 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Loox T830 konfiguracja Internetu
« dnia: Marzec 01, 2007, 15:42:54 »
Witam,

Dostałem dziś w programie demo Loox T830. Chciałbym korzystać w nim z internetu oraz udostępniać z niego połoączenie internetowe do komputera. Czy ktoś mógłby powiedzieć jak to zrobić. Mam 3 karty blueconnect, i-plus i orange(Business Everywhere) pożyczyłem te karty żeby sprawdzić którą najlepiej usługę kupić niestety nie potrafię skonfigurować urządzenia. Bardzo proszę o pomoc. Dzwoniłem na infolinie FS ale tam dostałem tylko adres e-amil i nie mam pojęcia kiedy mi odpiszą a jutro muszę zwrócić i-plusa i blusconnecta.

*

Offline magii

  • **
  • 213
  • Płeć: Mężczyzna
Loox T830 konfiguracja Internetu
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 01, 2007, 20:41:07 »
W nowej wersji soft 1.12 jest phone config. Jest takze na www.fujitsu-siemens.com do sciagniecia. Zawsze pozostaje infolinia danego operatora - ustawienia dla WM5.

Loox T830 konfiguracja Internetu
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 04, 2007, 14:07:20 »
Dzięki za pomoc. Ściągnąłem nowy ROM z phoneconfig i wszystko zaczęło działać.(oczywiście bez orange) Szkoda że Fujitsu Simens nie stara sie w żaden sposób powiedzieć swój klientom jak łatwo to można zrobić mogli by też instrukcję dołączyć. Nie wspomnę tu o używaniu looxa jako modemu wystarczy wpisać numer *99# bez loginu i hasła.   :wkurzony:

Na szczęścei pod żmudnych próbach jakoś mi się to udało. Mam natomiast inny problem mój laptop nie ma bluetooth a przy biurku siła sygnału 3G jest bardzo słaba dlatego chciałbym użyć modemu przez WI FI  - czy ktoś wie czy jest to możliwe ponieważ E2C nie ma takiej opcji. Z góry dziękuję za pomoc,