LOOX T830 + kamerka

  • 4 Odpowiedzi
  • 2203 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline BOX47

  • *
  • 84
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: T 830
LOOX T830 + kamerka
« dnia: Maj 03, 2009, 12:04:53 »
witam koleżanki i kolegów
mam pytanie może trochę dziwne
jadąc a samochodzie wielu z nas widzi poczynania co niektórych "rasowych" kierowców
poczynania ich są tak znamienite że nadają się na youtube czy nawet do śmiechu warte i się okaże że wygra się coś jeszcze z tego
czy ktoś próbował podpinać kamerkę internetową i jaką
czy potrzebujemy jeszcze jakiś dodatkowy soft i jaki duży plik wyjdzie z nagrywania w jakimś tam czasie
nasuwa się tu wiele pytań czy warto i czy po co ale chyba nieraz żeśmy sobie w duchu powiedzieli szkoda że nie mam kamery :D
przerobienie kabla chyba nie powinno nastręczać problemów
tylko czy jest możliwość uruchomienia takiego zestawu i jak to się będzie miało do tego jak ktoś np zadzwoni itd
i czy uda się nam uruchomić bez zakłóceń inny program np nawigacyjny
pozdrawiam

*

Offline jurasa4

  • ***
  • 302
  • Sprzęt: TP2, HD2
Odp: LOOX T830 + kamerka
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 03, 2009, 22:39:03 »
znaczy chciałbyś podpiąć kamerę do T830? Teoretycznie możliwe po USB ale trzeba by mieć jakiś soft żeby pocket obsłużył. Wydajność tych procków nie będzie chyba umożliwiała przetwarzania obrazu i jeszcze jego zapis (kompresja).

Mogę się mylić bo funkcję kamery mamy więc jednak procesor jakoś sobie radzi ale to kamera wbudowana.
Najwięcej problemu to jednak soft do obsługi po USB.  Nie prościej kupić za kilkaset zeta kamerki do you tube?

W zastosowaniu o jakim myślisz to raczej trzeba mieć kamerę włączoną na stałe bo jak zobaczysz cudeńka na drodze, zanim byś włączył zapis to już byłoby po a na drodze zmienia się sytuacja szybciej niż zdążysz pomyśleć.

*

Offline BOX47

  • *
  • 84
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: T 830
Odp: LOOX T830 + kamerka
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 07, 2009, 09:48:41 »
własnie juras
chyba by wystarczyło bo chciał LOOX obsłużyć podpiętą kamerę nawet systemowym programem do nagrywania


W zastosowaniu o jakim myślisz to raczej trzeba mieć kamerę włączoną na stałe bo jak zobaczysz cudeńka na drodze, zanim byś włączył zapis to już byłoby po a na drodze zmienia się sytuacja szybciej niż zdążysz pomyśleć.

ale wiesz to chodzi głównie o czas np drogi z domu do pracy czy na odwrót i to trwa jakieś max 20-30 min
więc chyba w największej rozdzielczości starczy miejsca na karcie
a u nas w poznaniu (zresztą nie tylko) znajdzie się zawsze jakiś as na skrzyżowaniu czy podczas wyprzedzania itd że potrafi zmrozić krew
a kamera wyglądać będzie jak w radiowozie a taką internetową to można dyskretnie umocować :D

Odp: LOOX T830 + kamerka
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 18, 2009, 00:36:47 »
teoretycznie z pomocą sterownikow z rozszerzonego pakietu hosta mozna podpiac dowolna kamere usb http://www.freewarepocketpc.net/ppc-download-zeno-usb-host-drivers.html

*

Offline mardar

  • 30
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: FSC T830 + WM6.1+ SD Kingston 2GB
Odp: LOOX T830 + kamerka
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 19, 2009, 19:29:57 »
Zgadza się, tylko teoretycznie bo zainstalowałem ten pakiet i podpiąłem swoją kamerkę to nadal woła o nazwę sterownika dla tego urządzenia... kamerka to HAMA z kauflandu