Fujitsu Siemens Pocket Loox T830 - problem z wideo polaczeniem.

  • 7 Odpowiedzi
  • 2222 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Zatem jestem posiadaczem wyzej wymienionego modelu i skonfigurowalem sobie go tak zeby smigaly mi standardowe sprawy mms,sms itd.
No ale mam problem z polaczeniem wideo...
Na orange napisane jest ze nalezy uzywac WAP Orange GPRS. Ok zaznaczylem w polaczeniach ta opcje. No ale nie dziala mi nadal :(
HELP!!! Czy ktos moglby napisac jak pod Windows CE mozna to poprawnie skonfigurowac by to dzialalo?

*

Offline OleYek

  • [Pyrlandia] [GMzP]
  • *****
  • 18336
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Poznań
    • http://www.oleyek.com
  • Sprzęt: iPhone 13 Pro, iPad Pro, Apple Watch
Odp: Fujitsu Siemens Pocket Loox T830 - problem z wideo polaczeniem.
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 24, 2007, 18:05:13 »
WAP Orange GPRS po pierwsze uniemozliwoi ci korzystanie z internetu poza www... o GG mozesz wtedy zapomniec dlatego musisz skonfigurowac Internet po GPRS a nie WAP po GPRS to po pierwsze (jak to zrobic masz na http://ustaw.orange.pl i instrukcja dla spv m3000) a co do rozmow video to powinny chodzic bez problemu.
Linux is like a wigwam. No gates, no windows and apache inside.

Odp: Fujitsu Siemens Pocket Loox T830 - problem z wideo polaczeniem.
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 25, 2007, 08:44:33 »
Hmm internet chodzi mi nawet ok. Niestety mam problemy z wideo rozmowami. Mam cos takiego "Video call failed - start voice call lub try video call again" jak zaznaczam ta druga opcje niestety bez efektu...
Zastanawiam sie tez czy osoba do ktorej dzwonie czasem nie musi sobie w orangu jakiejs uslugi uaktywnic? tzn ma telefon z umts ale nie wiem czy moze korzystac z tej opcji...

*

Offline romulus

  • ******
  • 2929
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mam to gdzieś
  • Sprzęt: LG OPTIMUS 4X HD P880
Odp: Fujitsu Siemens Pocket Loox T830 - problem z wideo polaczeniem.
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 25, 2007, 08:59:31 »
druga osoba jak i ty musicie miec uruchomiona usluge video i kazde z was musi byc w zasiegu oraz ta druga osoba, poza odpaleniem uslugi musi miec sima ktory obsluguje video rozmowy
Po co pytać człowieka, gdzie idzie. Jak ktoś idzie, to gdzieś idzie, sam wie najlepiej, gdzie idzie, nie muszą zaraz wszyscy wiedzieć, gdzie idzie.

Odp: Fujitsu Siemens Pocket Loox T830 - problem z wideo polaczeniem.
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 25, 2007, 09:09:39 »
czyli to wszystko wyjasnia. Dzieki za pomoc.

Odp: Fujitsu Siemens Pocket Loox T830 - problem z wideo polaczeniem.
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 28, 2007, 12:46:21 »
Problem lezy chyba jednak w Orange. Otoz bedac w W-wie na luzie moge prowadzic wideo konferencje a np bedac w Lodzi automatycznie przelacza mi sie chyba na 2G i wtedy nie ma takiej mozliwosci... Dodatkowo jesli probuje na sile przelaczyc na 3G to nie widzi mi wogole sieci...
Hmmm

*

Offline OleYek

  • [Pyrlandia] [GMzP]
  • *****
  • 18336
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Poznań
    • http://www.oleyek.com
  • Sprzęt: iPhone 13 Pro, iPad Pro, Apple Watch
Odp: Fujitsu Siemens Pocket Loox T830 - problem z wideo polaczeniem.
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 28, 2007, 13:24:48 »
Po prostu w miejscu gdzie jestes nie maja nadajnikow 3G a UMTS jest wymagany do połączeń video.

Tutaj masz zasięg umts w orange
Linux is like a wigwam. No gates, no windows and apache inside.

Odp: Fujitsu Siemens Pocket Loox T830 - problem z wideo polaczeniem.
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 28, 2007, 13:32:13 »
Na to wyglada...
Dzieki za link