Aparat w t830

  • 3 Odpowiedzi
  • 1662 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Aparat w t830
« dnia: Czerwiec 03, 2009, 19:25:34 »
Hej wszystkim forumowiczom mam problem z Fs t830 , ponieważ nie dawno go kupiłem i nie patrzyłem jak działa aparat w telefonie, wczoraj go włączyłem z początku nie chciał się uruchomić pozniej zrobiłem twarde uruchomienie i wtedy dało się niby uruchomić tzn uruchomił się czarny ekran aparatu i się zawiesił co to może być czy to coś powaznego proszę o pomoc z góry dziękuje:)

*

Offline jurasa4

  • ***
  • 302
  • Sprzęt: TP2, HD2
Odp: Aparat w t830
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 03, 2009, 22:52:38 »
Witaj
Ile razy próbowałeś? Za każdym razem tak bylo?
Ogólnie aparat działa w tym sprzęcie. Jak dla  mnie zdjęcia są beznadziejne jakieś takie wyprane.

Jeśli masz problem za każdym razem i nie pomaga Hard reset to wyjścia są trzy oddać do naprawy na gwarancji, oddać do naprawy odpłatnie albo pogodzić się z tym i robić fotki normalnym aparatem.

Pewnie nie bardzo będziesz zadowolony z tej odpowiedzi ale za mało szczegółów.
Looxy tak mają że coś je boli akurat w Twoim padło na aparat, lepeij sprawdź wszystkie inne funkcje  :P

Odp: Aparat w t830
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 04, 2009, 07:25:43 »
nie no wczesniej wcale się nie chcial właczyc ale po tym twardym restarcie właczył sie i w miare  zaczął działać tzn się uruchomił ale z czarnym ekranem aparatu i dalej nic wciskam enter i słychać migawke jakby zrobiła zdjęcie ale nic dalej nie ma i się zawiesza nie wiem co to moźe być gwarancji na niego nie mam więc nie wiem co mam zrobić orintujecie się może ile taka napraw kosztuje??? z góry thx za zainteresowanie

*

Offline BOX47

  • *
  • 84
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: T 830
Odp: Aparat w t830
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 07, 2009, 09:34:23 »
witam
możliwe że problemy z aparatem wynikają z wcześniej niewłaściwego sposobu użytkowania i jest trochę "zasyfiały" czy podwilgocony
ale jak miałbyś robić z niego zdjęcia jak np noki czy SE to daruj sobie
jak pisze juras zdjęcia wychodzą takie jakieś "przeprane" czy lekko rozmazane ale z bliska jak masz coś do pstryknięcia to wychodzi w miarę dobrze ale nie wymagajmy za wiele nawet jak na swoją roździelczość, tak ten aparat ma
lecz nie odstawiaj tego sprzętu do lamusa bo jest jeszcze mnóstwo innych ciekawych funkcji gdzie inne modele pocketów mogą pozazdrościć
więc jak chcesz robić dobre zdjęcia to niestety ale zostaje prawdziwy aparat fotograficzny