Urlopy, zwolnienia = wgląd w czas pracy pracowników

  • 7 Odpowiedzi
  • 3133 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline Tomko

  • ***
  • 330
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: XdaExec, Omnia, BB Bold.
Urlopy, zwolnienia = wgląd w czas pracy pracowników
« dnia: Marzec 22, 2006, 12:52:13 »
Szukam takiego programu który pozwala szybko zorientowac sie np. wtym ile dany pracownik wykorzystał urlopu, ile mu jeszcze pozostało itp.
Broń - To prawo wolnego człowieka, nie przywilej nadany przez urzędnika.

Urlopy, zwolnienia = wgląd w czas pracy pracowników
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 22, 2006, 16:45:02 »
Najprosciej to chyba jakis arkusz w xls sobie zrob. Pracy na pare minut a spelniac swoje funkcje bedzie.

*

Offline andy_bez_wandy

  • ******
  • 4056
  • Płeć: Mężczyzna
Re: Urlopy, zwolnienia = wgląd w czas pracy pracowników
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 27, 2006, 00:29:22 »
Cytat: "Tomko"
Szukam takiego programu który pozwala szybko zorientowac sie np. wtym ile dany pracownik wykorzystał urlopu, ile mu jeszcze pozostało itp.



czy to dziala juz w jakiejs formie na serwerze lub innej aplikacji w firmie gdzie jest siec, gdzie Pani Marysia wprowadza a Pan Marek ma tez wglad, plus jego szef (wtedy - kopiowanie, query) czy tez mowa jest o tworzeniu czegos od nowa gdzie Pan Marek idac na spotkanie, chce miec to pod reka, druga kopia i jedyna to jest rozpiska w formie tabelli w zeszycie (wtedy-tworzenie od zera), czy docelowo ma to dzialac jedno czy wielostanowiskowo (wielopalmtopowo, heh)

dopiero znajac to mozna cos wiecej odp ....

*

Offline Tomko

  • ***
  • 330
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: XdaExec, Omnia, BB Bold.
Urlopy, zwolnienia = wgląd w czas pracy pracowników
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 29, 2006, 12:51:58 »
Znalazłem coś takiego Days Off PPC  :lol:
Broń - To prawo wolnego człowieka, nie przywilej nadany przez urzędnika.

*

Offline andy_bez_wandy

  • ******
  • 4056
  • Płeć: Mężczyzna
Urlopy, zwolnienia = wgląd w czas pracy pracowników
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 29, 2006, 21:25:23 »
Cytat: "Tomko"
Znalazłem coś takiego Days Off PPC  :lol:


daj jakiegos linka do tego to chetnie sam zerkne co to za "zwierz"

*

Offline Moi (Adam Kubicki)

  • ******
  • 6498
  • Płeć: Mężczyzna
    • Moje linki do stron o GPS (i nie tylko)
  • Sprzęt: SGS2, iP3GS, Lumia 800, Note 3
Urlopy, zwolnienia = wgląd w czas pracy pracowników
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 29, 2006, 23:14:06 »
Andy, pierwszy wynik w Google, jak skopiujesz całą nazwę (z PPC).

Całkiem fajna aplikacja. Tylko faktycznie problem polega na tym, że trzeba ją nakarmić na wejściu, a potem dożywiać skrupulatnie danymi.
A jeśli jest problem z ogarnięciem kwestii urlopów, to znaczy, że organizacja jest duża. To automatycznie oznacza dużo dodatkowej pracy.
Jeśli w firmie jest jakikolwiek system kadrowy(-płacowy), to zwykle ma on eksport większości dokumentów/tabel do Excela.

*

Offline andy_bez_wandy

  • ******
  • 4056
  • Płeć: Mężczyzna
Urlopy, zwolnienia = wgląd w czas pracy pracowników
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 30, 2006, 04:57:00 »
Cytat: "Moi"
Andy, pierwszy wynik w Google, jak skopiujesz całą nazwę (z PPC).

Całkiem fajna aplikacja. Tylko faktycznie problem polega na tym, że trzeba ją nakarmić na wejściu, a potem dożywiać skrupulatnie danymi.
A jeśli jest problem z ogarnięciem kwestii urlopów, to znaczy, że organizacja jest duża. To automatycznie oznacza dużo dodatkowej pracy.
Jeśli w firmie jest jakikolwiek system kadrowy(-płacowy), to zwykle ma on eksport większości dokumentów/tabel do Excela.


bylem tylko ciekaw skali przedsiewziecia ..... mnie tam sprawy kadrowe nie bardzo interesuja, no chyba ze moje wlasne ... wtedy nawet bardzo ;-)))

Urlopy, zwolnienia = wgląd w czas pracy pracowników
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 07, 2006, 19:29:35 »
Swego czasu na PalmOSie miałem rewelacyjny programik Holiday Planner v1.9 © Tedsoft 2003  Można w nim było zaznaczyć urlopy dowolnej liczby osób i było toto przenoszone automatycznie do kalendarza. Czegoś podobnego nie sposób znaleźć na PPC. Przynajmniej mi się nie udało.