Szukam lub zlecę zrobienie programu do raportowania wizyt w sklepie

  • 3 Odpowiedzi
  • 18156 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline Radkowski

  • 34
  • Sprzęt: Nokia 8800 arte, MDA Vario V
Witam,
Jak w tytule, chodzi mi o soft dla przedstawiciela handlowego dzięki któremu za pomocą PDA będzie można na miejscu w sklepie wypełnić ankietę (mam już gotową, zawiera kilkanaście pytań z odpowiedziami do wyboru), zrobić kilka fotek oraz sporządzić krótką notatkę. Następnie wszystko to wysłać do bazy danych, gdzie wszystkie dane będzie można analizować. Poradźcie coś.
Pozdrawiam, Radek

Odp: Szukam lub zlecę zrobienie programu do raportowania wizyt w sklepie
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 15, 2010, 22:33:03 »
Witam,
Jak w tytule, chodzi mi o soft dla przedstawiciela handlowego dzięki któremu za pomocą PDA będzie można na miejscu w sklepie wypełnić ankietę (mam już gotową, zawiera kilkanaście pytań z odpowiedziami do wyboru), zrobić kilka fotek oraz sporządzić krótką notatkę. Następnie wszystko to wysłać do bazy danych, gdzie wszystkie dane będzie można analizować. Poradźcie coś.
Pozdrawiam, Radek

podaj jakis kontakt do siebie najlepiej telefon

*

Offline qwe

  • 31
  • Sprzęt: g900
Odp: Szukam lub zlecę zrobienie programu do raportowania wizyt w sklepie
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 15, 2010, 22:40:44 »
Witam,
Jak w tytule, chodzi mi o soft dla przedstawiciela handlowego dzięki któremu za pomocą PDA będzie można na miejscu w sklepie wypełnić ankietę (mam już gotową, zawiera kilkanaście pytań z odpowiedziami do wyboru), zrobić kilka fotek oraz sporządzić krótką notatkę. Następnie wszystko to wysłać do bazy danych, gdzie wszystkie dane będzie można analizować. Poradźcie coś.
Pozdrawiam, Radek
Wszystko co Ci potrzebne to dostęp do neta i konto google (żeby korzystać z google documents). Żadnego programu tu nie trzeba. Jak będzie trzeba to mogę pomóc stworzyć coś takiego. 

*

Offline andy_bez_wandy

  • ******
  • 4056
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Szukam lub zlecę zrobienie programu do raportowania wizyt w sklepie
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 20, 2010, 13:02:35 »
Witam,
Jak w tytule, chodzi mi o soft dla przedstawiciela handlowego dzięki któremu za pomocą PDA będzie można na miejscu w sklepie wypełnić ankietę (mam już gotową, zawiera kilkanaście pytań z odpowiedziami do wyboru), zrobić kilka fotek oraz sporządzić krótką notatkę. Następnie wszystko to wysłać do bazy danych, gdzie wszystkie dane będzie można analizować. Poradźcie coś.
Pozdrawiam, Radek
Wszystko co Ci potrzebne to dostęp do neta i konto google (żeby korzystać z google documents). Żadnego programu tu nie trzeba. Jak będzie trzeba to mogę pomóc stworzyć coś takiego.

no tak, prawa reka za lewe ucho ......

moze lepiej zamiast tego googla skorzystac ze .... Microsoft Office OneNote 2007 jest gratis do desktopowej wersji office 2007 - robi fotki, notatki pisane / glosowe / video, organizuje i kataloguje to wszystko
dobrze integruje sie z reszta pakietu office a kwestie formularza mozna rozwiazac na kilka sposobow IMHO

http://office.microsoft.com/pl-pl/onenote/HA101956221045.aspx
http://jkontherun.com/2009/07/15/onenote-gets-more-mobile-in-office-2010/