Soft do serwisowania pralki Ariston

  • 7 Odpowiedzi
  • 22058 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline MarioM74

  • ***
  • 381
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Desire S, Blow GPS35V
Soft do serwisowania pralki Ariston
« dnia: Luty 06, 2010, 17:23:01 »
Witam
Jakiś czas temu miałem montera do naprawy pralki Ariston Aqualtis. Przyszedł z Kaiserem, podłączył się do niej via bluetooth, wykasował błędy z komputera i wgrał mi nowy soft do niej. Niestety nie chciał mi powiedzieć czy gdzieś takie oprogramowanie do obsługi serwisowej pralki można nabyć. A nie powiem, że by mi się przydało :)

pozdrawiam
Mario

*

Offline andy_bez_wandy

  • ******
  • 4056
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Soft do serwisowania pralki Ariston
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 07, 2010, 01:44:41 »
Witam
Jakiś czas temu miałem montera do naprawy pralki Ariston Aqualtis. Przyszedł z Kaiserem, podłączył się do niej via bluetooth, wykasował błędy z komputera i wgrał mi nowy soft do niej. Niestety nie chciał mi powiedzieć czy gdzieś takie oprogramowanie do obsługi serwisowej pralki można nabyć. A nie powiem, że by mi się przydało :)

pozdrawiam
Mario

a z jakiej byl firmy ? bo cos pewnie zostawil z pieczatka ;-P

*

Offline MarioM74

  • ***
  • 381
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Desire S, Blow GPS35V
Odp: Soft do serwisowania pralki Ariston
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 07, 2010, 11:49:53 »
Nazwy nie pamiętam.
Serwis autoryzowany Ariston/Indesit ul.Broniewskiego 21, Warszawa

*

Offline andy_bez_wandy

  • ******
  • 4056
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Soft do serwisowania pralki Ariston
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 07, 2010, 11:58:13 »
Nazwy nie pamiętam.
Serwis autoryzowany Ariston/Indesit ul.Broniewskiego 21, Warszawa

jeszcze model pralki poprosze ...
oraz czego dotyczylo uszkodzenie
zeby nie wyszlo ze jak pojde zapytac w lokalnym biurze to mnie zalatwia "na wejsciu" bo ja na pralkach sie nie znam
a pojde bo sam jestem ciekaw tego software :-)))
« Ostatnia zmiana: Luty 07, 2010, 12:19:40 wysłana przez andy_bez_wandy »

*

Offline tplewa

  • ****
  • 688
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Touch HD
Odp: Soft do serwisowania pralki Ariston
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 09, 2010, 02:55:59 »
Witam
Jakiś czas temu miałem montera do naprawy pralki Ariston Aqualtis. Przyszedł z Kaiserem, podłączył się do niej via bluetooth, wykasował błędy z komputera i wgrał mi nowy soft do niej. Niestety nie chciał mi powiedzieć czy gdzieś takie oprogramowanie do obsługi serwisowej pralki można nabyć. A nie powiem, że by mi się przydało :)

pozdrawiam
Mario

Takie oprogramowanie ogolnie nie jest dostepne i zwykle dostarczane lub sprzedawane autoryzowanym serwisa. Dotyczy to wielu urzadzen, wiec jak nie masz jakiegos znajomego serwisanta to mozna zapomniec aby cos takiego dorwac. Nie wspominajac o tym ze soft zapewne posiada jakies zabezpieczenie :)


"Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe."

*

Offline studentk

  • ****
  • 505
  • Sprzęt: Motorola Defy, Samsung SGS, iPad
Odp: Soft do serwisowania pralki Ariston
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 09, 2010, 03:57:49 »
A ja ostatnio widziałem taki soft z serwisie firmy Indesit, po pierwsze musiał podłączyć moduł bluetooth do pralki (w standardzie pralki  go nie mają) a następnie podać swoje dane z hasłem i wszystko było realizowane przez serwis w niemczech, sam program bardzo prosty i prawie nic nie pokazywał. 

Nawet tryb usterki nie był pokazywany, sama usterka była sygnalizowana standardowymi lampkami na pralce, np druga lampka  migała w seriach po 5 razy, serwisant szukał takiego oznaczenia w książce i po tym wiedział iż czujnik temperatury nie działa.
« Ostatnia zmiana: Luty 09, 2010, 05:16:20 wysłana przez studentk »

*

Offline andy_bez_wandy

  • ******
  • 4056
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Soft do serwisowania pralki Ariston
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 09, 2010, 04:32:25 »
Takie oprogramowanie ogolnie nie jest dostepne i zwykle dostarczane lub sprzedawane autoryzowanym serwisa. Dotyczy to wielu urzadzen, wiec jak nie masz jakiegos znajomego serwisanta to mozna zapomniec aby cos takiego dorwac. Nie wspominajac o tym ze soft zapewne posiada jakies zabezpieczenie :)

ja nic nie mowilem ze zalatwie a ze ew sie dowiem co to jest ... to raz
a dwa jest ogolniedostepene ... wystarczy byc serwisem  :E

*

Offline tplewa

  • ****
  • 688
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Touch HD
Odp: Soft do serwisowania pralki Ariston
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 09, 2010, 09:52:27 »
Takie oprogramowanie ogolnie nie jest dostepne i zwykle dostarczane lub sprzedawane autoryzowanym serwisa. Dotyczy to wielu urzadzen, wiec jak nie masz jakiegos znajomego serwisanta to mozna zapomniec aby cos takiego dorwac. Nie wspominajac o tym ze soft zapewne posiada jakies zabezpieczenie :)

ja nic nie mowilem ze zalatwie a ze ew sie dowiem co to jest ... to raz
a dwa jest ogolniedostepene ... wystarczy byc serwisem  :E

no zapytac mozna :) choc to juz nie te czasy ze za flaszke mozna bylo zalatwic niemal wszystko  :E Choc moze i by sie udalo, jak nastepnym razem pojawi sie serwisant wez go upij i jak sobie przysnie kopiowanko oprogramowania  :E

"Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe."