grafika w wydaniu mini

  • 4 Odpowiedzi
  • 2639 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline Powhatan

  • ****
  • 771
  • Płeć: Mężczyzna
    • http://www.powhatan.republika.pl
  • Sprzęt: Mio P350, Loox n560 wyposażone w AM 3 i 5 oraz Garminy eTrex i GPSmap60CSx z GPMapą 2007.2
grafika w wydaniu mini
« dnia: Listopad 26, 2006, 22:04:59 »
O Pocketowej wersji CAD-a słyszałem i nawet ją widziałem, ale akurat ta bardzo specyficzna wersja profesjonalnej grafiki nie jest tym czego szukam. Mam za to inne pytanie. Czy spotkał się może ktoś z was z jakimś mobilnym programem zgodnym ze standardem Corela?
Jest to ostatnio znów moje podstawowe narzędzie pracy i marzy mi się czasem możliwość pogrzebania w jakimś rysunku na rybach lub na plaży.

Dodatkowo, to czy istnieje coś poza Paintem do drobnej obróbki zdjęć. Mam na myśli mały retusz lub kadrowanie zdjęć z aparatu przed oddaniem ich do FOTOJOKERA

*

Offline marko

  • **
  • 154
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Acer N50 Premium, Nokia N 85, G-Space RS238
grafika w wydaniu mini
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 26, 2006, 22:40:28 »
Do obrobki i retuszu jest Pocket Artist. To jakby odpowiednik Photoshopa na PPC. Ma bardzo duze mozliwosci. Wersje trial mozesz pobrac ze strony producenta.

*

Offline Powhatan

  • ****
  • 771
  • Płeć: Mężczyzna
    • http://www.powhatan.republika.pl
  • Sprzęt: Mio P350, Loox n560 wyposażone w AM 3 i 5 oraz Garminy eTrex i GPSmap60CSx z GPMapą 2007.2
grafika w wydaniu mini
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 27, 2006, 07:59:45 »
THX

polecany trial jest na 30 dni, a ja własnie wybywam na tydzień, tak że bedę miał czas i okazje potestować.

Czy w sprawie wektorówki Corela nic się nie da zrobić?

*

Offline Kapitan Pazur

  • *****
  • 11296
  • Sprzęt: iPhone 5, Xperia Z3 Compact
grafika w wydaniu mini
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 27, 2006, 08:53:34 »
Cytat: "Powhatan"
Czy w sprawie wektorówki Corela nic się nie da zrobić?

może to?

Re: grafika w wydaniu mini
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 27, 2007, 16:57:51 »
Cytat: "Powhatan"
O Pocketowej wersji CAD-a słyszałem i nawet ją widziałem,


Szukam czegoś do profesjonalnego szkicowania i wymiarowania, może byc za kasę (rysunek, wymiary itd).

Co możesz polecić?