Aplikacje dla PocketPC

  • 8 Odpowiedzi
  • 4402 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Aplikacje dla PocketPC
« dnia: Wrzesień 24, 2006, 22:31:38 »
Witam serdecznie. Czytałem pare postów na temat aplikacji dla handlowców/sprzedawców na pda. Może to nie ładnie ale też sie pochwale ( a co... ;) )  Posiadam w swoim dorobku kilka aplikacji na PDA, a o to ich podstawowa funkcjonalność:
- obsługa zamówień
- obsługa trasówek
- obsługa cenników
- obsługa sprzedazy (f.vat/WZ)
- obsługa promocji
- obsługa tzw targetów
- obsługa zadań do/od handlowca
- obsługa płatności i raportów kasowych
- ewidencja przebiegu pojadu
- ewidencja kosztów
- współpraca z czytnikami kodów kreskwoych (np na SD)
- wymiana danych z DOWOLNYM systemem sprzedaży za pomocą telefonu komórkowego bądź USB, WiFi itp.
- wydruk bluetooth,IrDA,LAN na dowolnej drukarce mającej wcześniej wymieniony port
- zestaw analiz i zestawień
Aplikacja działa w oparciu o SQLCE. Obecnie pracuje  z systemami:
- subiekt gt
- simple busines Btrieve
- simple busines MSSQL
- GM Abakus
- GM Omnis (dbf)
- GM Omnis (Oracle)
- FPP C/S
- inne apliakcje autorskie
w sumie ok 150 licencji
Aplikacja jest na tyle prosta w modyfikacji, że praktycznie każde wdrożenie jest indywidualne pod kontem potrzeb.
Zainteresowanych zapraszam na www.systemy-mobilne.pl
gg 1145439   :proud:

Aplikacje dla PocketPC
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 03, 2006, 17:01:53 »
przepraszam za zdublowanie wątku ale w dziale dla ipaq temat raczej zniknie...

skompletowalem zestaw, mam juz czytnik SPS3000 firmy symbol, wlasnie kupiłem Ipaq 3850 i czekam na przesyłeczke, chętnie zlece komuś napisanie prostej aplikacji do inwentaryzacji.
Na codzien używam uzywam w firmie softu firmy Symplex, o nazwie Smalll Biznes. Sofcik posiada bardzo fajna mozliwosc importowania danych z tzw "Uniwersalnego" kolektora danych, format pliku jest banalny.
SDTV team

Aplikacje dla PocketPC
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 04, 2006, 12:02:50 »
Ja mam Ipaq 3970 i SPS 3000 i miałem taki sam problem z oprogramowaniem. Do min.  Small Buisnesu jest program Inwentaryzator http://bah.pl/index.php?page=inwent.
Kupiłem go do renamentów właśnie i współpracuje . Koszty nie powalają na ziemię i jest faktura. Możesz poprosić o wersję demo i popróbować.

Aplikacje dla PocketPC
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 04, 2006, 13:36:33 »
piekne dzieki, jak tylko ipaq dojdzie zaraz  potestuje
SDTV team

Aplikacje dla PocketPC
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 04, 2006, 23:32:57 »
zbyros: podpowiedz jak sie skanuje w tym sofciku co podlinkowales?
Ipaq doszedl poczta, zapiąłem plecki Symbola, zainstalowawszy uprzednio stery do nich. W pockecie pojawil sie foldewr Scanner z kilkoma aplikacjami.  uruchomiwszy ScanSamp2 moge przetestowac czy skanuje poprawnie, Tak też sie dzieje .
Niestety  p[o zainstalowaniu i uruchomieniu aplikacji Inwentaryzator nie bardzo wiem jak skonfigurowac  w nim  czytnik i jak uruchomic opcje odczytu kodu kreskowego z  dowolnego przedmiotu
SDTV team

Aplikacje dla PocketPC
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 06, 2006, 12:14:18 »
W sumie nic się nie ustawia jak pamiętam. Tylko w Small Buisnesie ustawiasz parametry wymiany danych i w palmtopie . Skaner powinien chodzić od razu. Piszę to z "pamięci " bo dawno nie używałem skanera. Podłączę dzisiaj potrenuję i Ci napiszę .

Aplikacje dla PocketPC
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 06, 2006, 12:59:56 »
będe zobowiązany, bo jakoś nie bardzo umiem odpalic scaner  w tej aplikacji, przypisales jakis guzik sprzetowy  do uruchomienia scanowania?
ewentualne uwagi kierowac mozesz na gg 1877429
SDTV team

Aplikacje dla PocketPC
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 07, 2006, 10:55:27 »
WITAM,
 mam juz znaczący postęp :))
mam juz poprawnie  skonfigurowany czytnik kodów kreskowych, baza towarowa wyexportowana ale nie do końca bo brak cen zakupu i sprzedazy oraz grup towarowych.
Z tego co idze to Small Biznes  zmienil nazewnictwo niektórych kolumn,  podmienilem to w konfigu SB.ini dla  Administratora Inewntaryzatora, niestety   bez sukcesu, cven dalej niet
SDTV team

Aplikacje dla PocketPC
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 13, 2006, 13:22:40 »
Panowie z http://bah.pl/ są rewelacyjni , dzięki  ich uprzejmości korzystam z wersji trial oprogramu inwentaryzator.  
W trakcie testów  miałem kilka problemów związanych z faktem iz  SmamBizness w nowej wersji nieco sie zmienil, oraz z faktu  użytkowania kiedys  Borland Database Engine.
Wszyskie  problemy usunięto, a kontakt mailowy jest świetny
Gorąco polecam tą  Firme
Taki support to marzenie
SDTV team