sieć 4 G

  • 4 Odpowiedzi
  • 18112 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline kamerunczyk

  • *
  • 53
  • Płeć: Mężczyzna
  • Regulamin
  • Sprzęt: MDA Compact 4, htc magic, motorola milestone
sieć 4 G
« dnia: Marzec 10, 2012, 16:48:20 »
Witam. za Pare dni stane sie posiadaczemhtc evo 3D z play.Jak to jest z ta siecia 4g, pobiera ona duzo wiecej bateri niz 2g/3g ?

*

Offline revanmj

  • *****
  • 3203
  • Płeć: Mężczyzna
  • PW to nie support.
    • revanmj's home place
  • Sprzęt: Galaxy Nexus, Desire Z, iPad, iPod touch
Odp: sieć 4 G
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 10, 2012, 17:02:20 »
Przecież EVO 3D nie obsługuje 4G (w sensie LTE), więc nie zużywa więcej energii niż inny smartfon korzystający z HSDPA. Play zresztą też LTE nie ma. Reklamowane przez niego 4G to zwykły chwyt marketingowy ..
Galaxy Nexus: Shiny ROM 4.4.4
iPad Air: iOS 7.1 | iPod touch 4: iOS 6.1 JB
Lumia 520: Windows Phone 8.1 Update 1
Google+

*

Offline konrads6

  • **
  • 225
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Evo 3D
Odp: sieć 4 G
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 11, 2012, 10:08:58 »
Witam. za Pare dni stane sie posiadaczemhtc evo 3D z play.Jak to jest z ta siecia 4g, pobiera ona duzo wiecej bateri niz 2g/3g ?
ja mam karte play i powiem tak - wykupiłem pakiet 100MB i jak pojade na wieś to przy zasięgu pojawia mi sie literka "R" (ropaming?) i jestem w sieci orange przez co z internetu nie moge korzystać. Teraz się zastanawiam jak na wakacje pojade jak to załatwić, abym "był" w ich zasiegu bo chce sobie wczesniej pakiet wykupic

*

Offline kamerunczyk

  • *
  • 53
  • Płeć: Mężczyzna
  • Regulamin
  • Sprzęt: MDA Compact 4, htc magic, motorola milestone
Odp: sieć 4 G
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 11, 2012, 10:17:09 »
Ja Wlasnie zamowilem evo 3d w abonamencie w play za 95 zł . jest w tym pakiet  1 gb . zobaczymy jak u mnie bedzie dzialal net . mieszkam pare kilometrów od krakowa .

*

Offline Curtis22PL

  • **
  • 113
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: SG Note 4 + MS Lumia 950XL
Odp: sieć 4 G
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 26, 2012, 02:01:08 »
Witam. za Pare dni stane sie posiadaczemhtc evo 3D z play.Jak to jest z ta siecia 4g, pobiera ona duzo wiecej bateri niz 2g/3g ?
ja mam karte play i powiem tak - wykupiłem pakiet 100MB i jak pojade na wieś to przy zasięgu pojawia mi sie literka "R" (ropaming?) i jestem w sieci orange przez co z internetu nie moge korzystać. Teraz się zastanawiam jak na wakacje pojade jak to załatwić, abym "był" w ich zasiegu bo chce sobie wczesniej pakiet wykupic
po prostu musisz sobie ustawić ręczne wyszukiwanie sieci i wybrać Twoją sieć