Panel dotykowy

  • 2 Odpowiedzi
  • 15780 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline wwwojciech

  • *
  • 83
  • Love Regenersis !!!
Panel dotykowy
« dnia: Styczeń 06, 2015, 23:02:15 »
Witam serdecznie

Chciałbym wymienić LCD w HTC Evo 3D, czy ktoś z forumowiczów posiada takowy na sprzedaż?

Pozdrawiam
Wojciech

*

Offline WaFel1985

  • ****
  • 979
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: XIAOMI MI4S ;SGS3;2x6310i;SeLWW
Odp: Panel dotykowy
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 07, 2015, 16:51:43 »
Niestety nie posiadam ale akurat miałem dość dużo do czynienia z tym modelem. I 5razy na serwis był wysyłany. 3razy wymieniali mi digi aż w końcu zadzwoniłem do HTC i wymienili mi fona na nowy... Po miesiącu znowu cyrk z digi wiec powiedziałem dość. Poszedł w świat a samo HTC zrazilo mnie do siebie mimo iż miałem wcześniej parę ich modeli i działały bardzo dobrze. Evo wyleczylo mnie z HTC...

*

Offline wwwojciech

  • *
  • 83
  • Love Regenersis !!!
Odp: Panel dotykowy
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 07, 2015, 20:17:58 »
Dzięki za odpowiedź. Jakieś 5 lat temu pracowałem w serwisie w Jankach i naprawiłem HTC. Pierwsze urządzenia tej firmy bardzo wyróżniały się jakością wykonania (wtedy jeszcze miały nazwę MDA) nawet w porównaniu z Nokią. Niestety z czasem było coraz gorzej. Jednak firma nie zeszła z jakością poniżej samsunga czy innych. Nawet Sony, który jest bardzo drogi, nie robi takiego znowu solidnego sprzętu.
Ja osobiście używam Samsunga (Note 2) a jak ktoś mnie pyta co kupić (chyba się od tego nie uwolnię)to odpowiadam HTC albo Samsung. Obie firmy robią dobrą robotę ale żadna nie robi jakichś byków od czasu do czasu.
W czasach kiedy kontrola jakości urządzeń odbywa się już w rękach konsumenta warto kierować się jedną zasadą przy zakupie. Jak pojawi się nowy model to trzeba dać mu 3-6 miesięcy aby nie biegać z nim na serwis.
Niestety do gadżeciarzy to nie trafia :)

Pozdrawiam