htc evo 3d -zatrzymuję się na logo htc ||

  • 1 Odpowiedzi
  • 17674 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

htc evo 3d -zatrzymuję się na logo htc ||
« dnia: Październik 11, 2012, 09:54:56 »
Witam,
Mam problem z moim htc evo 3d. Zacznę od początku miałem w nim problem z wifi , nie chciało się załączyć. Taki telefon kupiłem na allegro w wersji ICS i niestety bez gwarancji. Telefon pochodził z Playa. Postanowiłem więc zmienić mu rom z nadzieją że na innym wifi zacznie działać.. Więc go odblokowałem za pomocą metody htc dev zrobiłęm roota a nie zrobiłem niestety s-off ;/ i próbowałem wgrać za pomocą recovery rom "LeeDrOiD_3D_V5.4-Final-GB" . Po wgraniu telefon zaczął się wieszać przy uruchamianiu na logo htc. Później nie wiem co mi strzeliło do głowy spróbowałem wgrac ARDH z ICS gdzie rom wgrałem przez recovery a boot.img za pomocą narzędzia fasboot i tutaj to samo wiesza się na logo htc i dodatkowo nie mogę wejść w menu (gdy klikam przycisk głośnosci dolny i przycisk włączania ) w recovery aby coś np spróbować wgrać.). Próbowałem tez wgrać ROM oryginalny od htc ten co miałem ruu 3.28.... za pomocą kompa  i wyskakuje błąd 155. Mam nadzieję żę w miare jasno to opisałem . Nie wiem co teraz z nim zrobić a strasznie mnie denerwował przez te niedziałające wifi Sad Proszę o pomoc.
Ewentualnie jest ktoś w stanie wyciągnąć mi plik pg86img.zip z tego romu ruu
RUU_SHOOTER_U_ICS_35_S_HTC_Europe_3.28.401.1_Radio_11.77.3504.00U_11.25.3504.06_M_release_262714_signed

Pozdrawiam heman
« Ostatnia zmiana: Październik 11, 2012, 10:43:07 wysłana przez heman »

*

Offline PiotrDyrcz

  • **
  • 153
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Diamond,SE X1,HTC HD,HTC HD2, HTC EVO 3D
Odp: htc evo 3d -zatrzymuję się na logo htc ||
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 26, 2012, 12:41:06 »
po pierwsze musisz wgrać na nowo recovery