FOTKA DZWONIąCEGO

  • 36 Odpowiedzi
  • 9105 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline Sirrah

  • **
  • 163
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Galaxy Nexus, Nexus 7
Odp: FOTKA DZWONIąCEGO
« Odpowiedź #30 dnia: Październik 04, 2008, 19:11:49 »
PocketCM dziala, ale s2v tez zobacze :)
Phone: Galaxy Nexus (GSM)
ROM: AOKP JB-MR1 Build 3

*

Offline ccoopp

  • **
  • 135
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: FOTKA DZWONIąCEGO
« Odpowiedź #31 dnia: Październik 05, 2008, 09:25:46 »
Wgrałem s2v. No i co on robi ? Wyczytałem, że można sobie ustawić tapetę, ale do tego nie potrzebuję s2v.

Może ktoś opisać krok po kroku, jak dodać zdjęcia do kontaktów z poziomu tego programu ? Czy jest może polska wersja ?
LG G2
SAMSUNG GALAXY S III; SAMSUNG GALAXY S II; HTC HD II; SAMSUNG OMNIA II; SAMSUNG i900 OMNIA
LARK FREE BIRD 35.8; ACER n35

*

Offline Sirrah

  • **
  • 163
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Galaxy Nexus, Nexus 7
Odp: FOTKA DZWONIąCEGO
« Odpowiedź #32 dnia: Październik 05, 2008, 14:53:21 »
Zainstaluj sobie S2V i z jego poziomu dodawaj fotki i bedzie  ok   http://www.maxprograms.pl/plik,2096.html

Dzięki za linka. Ten program o wiele bardziej mi się podoba od PocketCM.

ccoopp: włączasz program, wybierasz zdjęcie (zdjęcia przegląda się jak w iphone - przesuwasz palcem po ekranie aby przejść do następnego zdjęcia), jak już wybierzesz zdjęcie to kliknij w ekran i przytrzymaj aż pojawią się na dole 3 przyciski. Wybierasz środkowy (ten z kropkami), a następnie Assign to Contact. Dalej chyba nie muszę tłumaczyć...
Phone: Galaxy Nexus (GSM)
ROM: AOKP JB-MR1 Build 3

*

Offline ccoopp

  • **
  • 135
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: FOTKA DZWONIąCEGO
« Odpowiedź #33 dnia: Październik 05, 2008, 15:33:48 »
No nie wiem, jak to się robi w iphone, bo mam OMNIE, i nie mogę przez ten programik otworzyć pliku, w którym mam umieszczone zdjęcia do kontaktów.
LG G2
SAMSUNG GALAXY S III; SAMSUNG GALAXY S II; HTC HD II; SAMSUNG OMNIA II; SAMSUNG i900 OMNIA
LARK FREE BIRD 35.8; ACER n35

Odp: FOTKA DZWONIąCEGO
« Odpowiedź #34 dnia: Październik 05, 2008, 18:16:35 »
No nie wiem, jak to się robi w iphone, bo mam OMNIE, i nie mogę przez ten programik otworzyć pliku, w którym mam umieszczone zdjęcia do kontaktów.

a s2u2 masz zainstalowany? s2v wspomaga tą aplikacje więc jesli nie masz może stąd problemy. U mnie na Omni działało bez zarzutu, zresztą na Diamondzie i Raphaelu również. Jak będziesz szukał katalogu ze zdjęciami trzeba kliknac na strzalke przy nazwie katalogu i wtedy sie rozwinie a dalej to już ci kolega we wczesniejszym watku wyjasniał

*

Offline ccoopp

  • **
  • 135
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: FOTKA DZWONIąCEGO
« Odpowiedź #35 dnia: Październik 05, 2008, 18:19:24 »
Dzięki.
Wcześniej odinstalowałem S2U2 i może a właściwie na pewno to było problemem. Spróbuję zainstalować ponownie.

Pozdrawiam
LG G2
SAMSUNG GALAXY S III; SAMSUNG GALAXY S II; HTC HD II; SAMSUNG OMNIA II; SAMSUNG i900 OMNIA
LARK FREE BIRD 35.8; ACER n35

Odp: FOTKA DZWONIąCEGO
« Odpowiedź #36 dnia: Październik 05, 2008, 18:32:32 »
Dzięki.
Wcześniej odinstalowałem S2U2 i może a właściwie na pewno to było problemem. Spróbuję zainstalować ponownie.

Pozdrawiam

nie zapomnij w ustawieniach s2u2 ustawic wyswietlania kontaktu na cały ekran