Zegar i bateria

  • 6 Odpowiedzi
  • 1683 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Zegar i bateria
« dnia: Styczeń 06, 2008, 17:32:55 »
Witam,
Czy jest jakiś tick aby w WM6 nie byl wyświetlany ani zegar (czy też zegar i data/kombinacje) ani tez wskażnik naladowania baterii w titlebar?
Po różnych grzebaniach udaje mi się osiągnąć albo jedno albo drugie (jak wyłączę zegar to w jego miejsce jakby z spodu pojawia sie wskażnik beterii.


*

Offline horde

  • ******
  • 2638
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Lg 2x, SGS3
Odp: Zegar i bateria
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 06, 2008, 19:34:12 »
Wskaznik baterii usuniesz jak odinstalujesz Etenowski Battery Meter, natmiast zegar z data jak odhaczysz w settings/personal/today/items pole date.

Odp: Zegar i bateria
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 06, 2008, 21:01:14 »
System bez etenowskich wodotrysków - wiec wskaźnika etenowskiego niema tak i i daty/czasu w todayu. Ja pytam o wskaźnik oraz date/czas w gornym titlebarze anie todayu...

*

Offline horde

  • ******
  • 2638
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Lg 2x, SGS3
Odp: Zegar i bateria
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 06, 2008, 22:00:44 »
Ok, sorki rzeczywiscie odnosnie zegara pomylilem sie, opisywalem w Today'u, natomiast odnosnie wskaznika baterii dobrze napisalem, to jest etenowski Battery Meter, wiec nie wiem jakim cudem masz jesli nie masz nic z aplikacji etenowskich.

*

Offline snik

  • **
  • 148
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: X500+
Odp: Zegar i bateria
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 07, 2008, 08:54:53 »
moze mu wskakuje systemowa bateryjka taka jedno kolorowa (biala) a zegarek wylacza sie w rejestrze (forum eten-users) albo SKTools'em

Odp: Zegar i bateria
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 08, 2008, 15:16:50 »
Zagarek wylaczylem w rejestrze a bateria jest (wlasnie ta systemowa).

*

Offline horde

  • ******
  • 2638
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Lg 2x, SGS3
Odp: Zegar i bateria
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 08, 2008, 15:19:03 »
Zagarek wylaczylem w rejestrze a bateria jest (wlasnie ta systemowa).
Ta systemowa to jest wlasnie to co napisalem powyzej, ja po odinstalowaniu nie mam jej w ogole.