Strona www ETEN polska

  • 13 Odpowiedzi
  • 2406 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline timi

  • *
  • 63
  • Sprzęt: Samsung Galaxy S
Strona www ETEN polska
« dnia: Wrzesień 28, 2007, 20:07:17 »
szukam Strone www ETEN Polska
Samsung Galaxy S

*

Offline radoskur

  • *****
  • 1921
    • http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=414522
Odp: Strona www ETEN polska
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 28, 2007, 20:50:21 »
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 28, 2007, 20:52:39 wysłana przez radoskur »

*

Offline skerdeJ

  • ****
  • 745
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Strona www ETEN polska
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 29, 2007, 12:34:50 »
http://www.unicom.pl/ to dystrybutor  polski
.

*

Offline radoskur

  • *****
  • 1921
    • http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=414522
Odp: Strona www ETEN polska
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 30, 2007, 20:03:20 »
Comes także jest oficjalnym dystrybutorem oraz jedynym który daje 2 lata gwarancji i realizuje ją w POLSCE (Unicom wysyła sprzęt za granicę oraz daje tylko 12 miesięcy gwarancji). Comes jest oficjalnyn dystrybutorem od początku wrzesnia tego roku

*

Offline oldzie

  • ***
  • 397
  • Sprzęt: HTC TyTN II WM6
Odp: Strona www ETEN polska
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 01, 2007, 11:31:26 »
O wszystkim decyduje środowisko.
Dlatego anioły fruwające w niebie mają piękne skrzydła,
natomiast anioły chodzące po ziemi mają piękne nogi.

*

Offline aigel

  • ***
  • 299
Odp: Strona www ETEN polska
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 01, 2007, 13:01:44 »
Comes także jest oficjalnym dystrybutorem oraz jedynym który daje 2 lata gwarancji i realizuje ją w POLSCE (Unicom wysyła sprzęt za granicę oraz daje tylko 12 miesięcy gwarancji). Comes jest oficjalnyn dystrybutorem od początku wrzesnia tego roku

a to nieprawda ..urządzenia ETEN w sieci Unicom mają 24 miesiące gwarancji .
i nieprawdą jest też ze istnieje serwis gwarancyjny ETEN w Polsce . Centralny serwisg gwarancyjny na Europę środkowo- wsch jest w Niemczech ..

aigel

*

Offline Banan2

  • **
  • 140
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: X500 + 2GB Sandisk
Odp: Strona www ETEN polska
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 01, 2007, 14:23:25 »
Cytuj
a to nieprawda ..urządzenia ETEN w sieci Unicom mają 24 miesiące gwarancji .

Witam !
Od kiedy tak jest ? W mojej karcie gwarancyjnej (sprzęt z Unicomu kupiony w sklepie Optimusa) jest 12 miesięcy. Cos sie zmieniło ?
Pozdrawiam

*

Offline radoskur

  • *****
  • 1921
    • http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=414522
Odp: Strona www ETEN polska
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 01, 2007, 17:33:06 »
Tak zmieniło się - bo MIP oraz Comes zaczęli dawać 24 mieś. Więc i Unicom od teraz także daje. Dla klientów końcowych na plus oczywiście. Co do tego serwisowania - to tak zostałem poinformowany na szkoleniu w Comesie (w końcu mają dobrze działający serwis ORIKA) być może mydlili oczy i faktycznie wysyłają za granicę tak jak unicom - ale ja tego nie wiem - jestem zwykłym sprzedającym a nie pracownikiem u dystrybutora. Tak jak wcześniej mówiłem dla klienta końcowego zaletą jest że w końcu 24 miesiące daje KAŻDY dystrybutor. Szkoda że żaden się nie pokwapi o załatwienie Polskiej lokalizacji dla użytkowników M700 i X500 z WM 6.0...

*

Offline aigel

  • ***
  • 299
Odp: Strona www ETEN polska
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 02, 2007, 10:08:38 »
Tak zmieniło się - bo MIP oraz Comes zaczęli dawać 24 mieś. Więc i Unicom od teraz także daje. Dla klientów końcowych na plus oczywiście. Co do tego serwisowania - to tak zostałem poinformowany na szkoleniu w Comesie (w końcu mają dobrze działający serwis ORIKA) być może mydlili oczy i faktycznie wysyłają za granicę tak jak unicom - ale ja tego nie wiem - jestem zwykłym sprzedającym a nie pracownikiem u dystrybutora. Tak jak wcześniej mówiłem dla klienta końcowego zaletą jest że w końcu 24 miesiące daje KAŻDY dystrybutor. Szkoda że żaden się nie pokwapi o załatwienie Polskiej lokalizacji dla użytkowników M700 i X500 z WM 6.0...

oj znów sie mylisz... zaczynam podejrzewać ze robisz to celowo...
Sprzet jest nagwarancji producenta - ETEN Corp. i to Eten Corp ustala długość okresu gwarancji .. a nie dystrybutor ... Wskutek neaegań i przedstawienie sytuacji na ryku PL przez  Unicom -  ETEN wydłużył gwarancję do 24 miesięcy na sprzęt , co niezwłocznie - od sierpnia 2007 zrobił również Unicom - dystrybutor Eten w Polsce .

aigel





*

Offline radoskur

  • *****
  • 1921
    • http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=414522
Odp: Strona www ETEN polska
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 03, 2007, 12:07:06 »
Jasne Ty wiesz najlepiej więc niech Ci będzie że to ETEN dał 24 miesące... (moim zdaniem to dystrybutor po częsci jest odpowiedzialny za gwarancje i także ma wpływ na ustalenie jej trwania) Szkoda że w sierpniu kupiłem kilka X500 od MIP z waszą kartą gwarancyjną gdzie nadal jest 12 miesięcy - pewnie to było małe niedopatzranie z waszej strony... Myśle że dalsza dyskusja jest bezcelowa tak samo jak pisanie o tym że nie ma serwisu ETENa w Polsce. Owszem nie ma - ale są serwisy autoryzowane które serwisują elektronikę dla róznych firm tak jak np. ORIKA comesu (ASUS, Mio, Aristo, Eten). Pozdrawiam.


*

Offline aigel

  • ***
  • 299
Odp: Strona www ETEN polska
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 03, 2007, 12:16:47 »
Jasne Ty wiesz najlepiej więc niech Ci będzie że to ETEN dał 24 miesące... (moim zdaniem to dystrybutor po częsci jest odpowiedzialny za gwarancje i także ma wpływ na ustalenie jej trwania) Szkoda że w sierpniu kupiłem kilka X500 od MIP z waszą kartą gwarancyjną gdzie nadal jest 12 miesięcy - pewnie to było małe niedopatzranie z waszej strony... Myśle że dalsza dyskusja jest bezcelowa tak samo jak pisanie o tym że nie ma serwisu ETENa w Polsce. Owszem nie ma - ale są serwisy autoryzowane które serwisują elektronikę dla róznych firm tak jak np. ORIKA comesu (ASUS, Mio, Aristo, Eten). Pozdrawiam.



 w jednym masz rację EOT

aigel

Odp: Strona www ETEN polska
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 03, 2007, 12:34:20 »
Witam.
Ostatnio moj znajomy oddawal M700 do Oriki bo przestala mu dzialac klawiatura i naprawiony sprzet byl do odbioru za dwa dni. Poza tym byla naklejona plomba na srubce (softu chyba w ogole nie ruszali). Chyba jednak Orika naprawia Eteny na miejscu bo z wysylka do niemiec nie ma szans zeby zdazyli chyba, ze Eten ma najszybsze centrum serwisowe na swiecie u Niemcow...  :P

Pozdrawiam

*

Offline Kapat

  • ***
  • 288
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC KAISER,Asus P527,Eten M700,MDA Compact I
Odp: Strona www ETEN polska
« Odpowiedź #12 dnia: Październik 04, 2007, 07:18:36 »
moze  tak byc :D

ja w unicomie juz  2 tydzien  czekam na swoje dziecko ;/

*

Offline radoskur

  • *****
  • 1921
    • http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=414522
Odp: Strona www ETEN polska
« Odpowiedź #13 dnia: Październik 04, 2007, 13:48:17 »
Generalnie wkurza mnie jedno u każdego dystrybutora czy sub-dystrybutora Etena: DLACZEGO NADAL NIE MA POLSKIEJ LOKALIZACJI DLA WM 6 DO X500 oraz M700? Pewnie winę zwalą na producenta...