Problem z głosem na PDA po instalacji gotowanego romu

  • 2 Odpowiedzi
  • 18152 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline kafar55

  • **
  • 187
  • Sprzęt: Samsung Galaxy S 8GB
Problem z głosem na PDA po instalacji gotowanego romu
« dnia: Październik 01, 2011, 18:33:01 »
Witam.
Mam problem ostatnio zacząłem testować różne romy (od rugala,panota) po instalacji romu od panota (wm6.1) i zainstalowaniu nowych sterowników dźwięku znikł mi dźwięk z głośnika, tzn. jak odpalam np. WMP to głos mam na słuchawce (tej od rozmowy telefonicznej) a głos na słuchawkach jest OK.
Czy miał ktoś podobny problem? Próbowałem wszystkiego (zmiany romu na oryginalnego, grzebania ze sterownikami, w ustawieniach) i nic nie ma głosu dalej :/. Kiedyś czytałem że eteny mają funkcję że przy rozmowie przez Skype'a można przełączyć głos z głośnika na słuchawke i rozmawiać przez skype'a jak przez telefon, czy możliwe aby było tak ale bez skypa?
Pozdrawiam i licze na was.
Ps. Dodam że eten przez ten czas nie upadł na ziemie ani nie był żucany czy coś...

Połączone: Październik 01, 2011, 22:07:23
Witam.
Dodam ze glosnik napewno dziala (po wlaczeniu trybu glosnomowiacego-dziala)a wiec to na pewno wina softu. Czy sa caby z oryginalnymi steami czy cos?
Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Październik 01, 2011, 22:07:23 wysłana przez kafar55 »
Hp Ipaq h1940 -> E-ten Glofish X500 -> HTC Kaiser -> HTC Touch Diamond -> HTC Rhodium -> SE Ck13i -> iPhone 3G 16GB -> Nokia 5530 -> HTC HD2 -> SE Neo V -> HTC Mozart -> HTC HD2 -> Nokia n8 -> Samsung Galaxy S -> ZTE Grand X In -> HTC Desire -> S Galaxy S

*

Offline Kielich

  • ROM Maker
  • *****
  • 487
  • Płeć: Mężczyzna
    • o mnie
  • Sprzęt: HTC Touch HD
Odp: Problem z głosem na PDA po instalacji gotowanego romu
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 02, 2011, 08:23:16 »
Podpowiem tylko tyle, wszystko jest w FAQ
a tu mała podpowiedź...

http://pdaclub.pl/forum/eten-i-acer-z-gsm/faq-wspolne-eten-i-acer-wszystkie-modele/

oczywiście jeśli te podpowiedzi nic nie pomogą, to pisz... postaramy się pomóc... ale skoro używasz słuchawek, to sprawa jest raczej oczywista, że to gniazdo padło...
« Ostatnia zmiana: Październik 02, 2011, 08:24:48 wysłana przez Kielich »
Niemożliwe rzeczy załatwiam od ręki, na cuda trzeba trochę zaczekać...

*

Offline kafar55

  • **
  • 187
  • Sprzęt: Samsung Galaxy S 8GB
Odp: Problem z głosem na PDA po instalacji gotowanego romu
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 02, 2011, 13:10:47 »
Kielich na Ciebie zawsze można liczyć!!! Dzięki!!
Tyle razy czytałem te FaQ i jakoś nie zauważałem tego  :E
Podrapałem trochę pineską w środeczku i działa  :proud:
A teraz trza będzie zamawiać słuchaweczki bluetooth  :-|
Pozdrawiam i dziękuję.
Hp Ipaq h1940 -> E-ten Glofish X500 -> HTC Kaiser -> HTC Touch Diamond -> HTC Rhodium -> SE Ck13i -> iPhone 3G 16GB -> Nokia 5530 -> HTC HD2 -> SE Neo V -> HTC Mozart -> HTC HD2 -> Nokia n8 -> Samsung Galaxy S -> ZTE Grand X In -> HTC Desire -> S Galaxy S