Pochwal się swoim Today - rlToday

  • 3 Odpowiedzi
  • 1647 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline vroobel

  • **
  • 122
  • Płeć: Mężczyzna
  • ETEN X500+, WM6, AM 4.5.3
    • digiHOUSE
Pochwal się swoim Today - rlToday
« dnia: Grudzień 11, 2007, 11:10:23 »
Znalazłem w sieci ( http://rotlaus-software.de/forum/viewforum.php?id=5 ) miejsce, gdzie uzytkownicy moga pochwalić się swoim Today skomponowanym w rlToday własnoręcznie i od zera lub przez wykorzystanie pozbieranych komponentów.
Zaciekawiło mnie to, uważam, że temat wart jest założenia nowego wątku.
A więc chwalcie się swoim Today! (...o ile moderator mi nie wywali tego wątku...) ;)


Jeszcze jedno... Właściwie można umieścić ten wątek w dziale ogólnie poświęconym PDA i WM, ale mnie chodzi raczej o "dostrajanie", o uwagi, co podkręcić, co wywalić, żeby te wszystkie wodotryski nie zajmowały za dużo pamięci itp. Właśnie dlatego zależy mi na wymianie informacji o zestawie ETEN (z jego wszelkimi niedogodnościami) + Today

Podając przykłady (zrzuty) wrzucajcie również pliki konfiguracji, żeby zainteresowani mogli sobie porównać to i owo, a nawet wykorzystać czyjeś osiągnięcia, jeśli są ciekawe i warte wykorzystania.


Dając przykład:

« Ostatnia zmiana: Grudzień 11, 2007, 11:26:55 wysłana przez vroobel »
Regulamin!
Doświadczenie to wiedza, którą się zdobywa zaraz potem, jak się jej potrzebuje...

*

Offline annkor

  • **
  • 234
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: MDACIV; AM z licencją;
Odp: Pochwal się swoim Today - rlToday
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 11, 2007, 11:46:06 »
Taki wątek już jest i to całkiem nieźle rozwinięty:
http://pdaclub.pl/forum/index.php?topic=26708.0
 :ok:
"Nie mów co wiesz, lecz wiedz co mówisz"

*

Offline vroobel

  • **
  • 122
  • Płeć: Mężczyzna
  • ETEN X500+, WM6, AM 4.5.3
    • digiHOUSE
Odp: Pochwal się swoim Today - rlToday
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 11, 2007, 12:02:04 »
No tego sie można domyślać, ze jest, ale mnie chodzi własnie o ETEN'a! ;>

Umówmy się tak: jeśli ktoś będzie miał cenną wskazówkę, to niech ją tu umieści, OK?

Zacznę od siebie. Bawiąc się "analogowym" zegarkiem szukałem grubszych niż domyślne wskazówek, żeby było je widać z daleka, np. prowadząc samochód, a gdy PDA jest w uchwycie. Dokładanie własnych wskazówek powoduje znaczne zużycie pamięci. Wystarczył usunąć definicje sekundnika (po czym pojawił się domyślny, cienki), co spowodowało zmniejszenie zużycia aż o 2MB! Czy to nie za wiele, jak na ETEN'a?

I o takie informacje właśnie mi chodzi. Ale nie tylko w temacie rlToday, tylko ogólnie, w temacie wszystkich "wodotrysków" Today...
Regulamin!
Doświadczenie to wiedza, którą się zdobywa zaraz potem, jak się jej potrzebuje...

*

Offline januszjur

  • *****
  • 1216
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC HD2/Toshiba TG01/Kaiser/HTC....
Odp: Pochwal się swoim Today - rlToday
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 17, 2007, 08:02:14 »
zobaczcie sobie temat ... http://pdaclub.pl/forum/index.php?topic=80025.0
tam są skiny do tematu rlTodaya...