Ostrzegam przed zakupem ETENÓW !!!!

  • 266 Odpowiedzi
  • 98122 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline kamilo731

  • 23
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: E-Ten M800
Odp: Ostrzegam przed zakupem ETENÓW !!!!
« Odpowiedź #150 dnia: Lipiec 18, 2008, 12:51:40 »
Nie wiem jak w M700 ale w M800 nie występuje żadne z opisanych problemów. Może tylko w moim egzemplarzu, który właśnie siedzi przede mną, gra mp3(zresztą bardzo fajnie), odpala gry i się nie wiesza. A ja piszę i bawię się futerałem.

Odp: Ostrzegam przed zakupem ETENÓW !!!!
« Odpowiedź #151 dnia: Lipiec 23, 2008, 18:05:17 »
Moja historia...
x800 mam juz jakis czas ? chyba... aj no kilka miesiecy, kupilem nowke w sklpie internetowym.
Przyszla paczka. wszytsko gra telefon ładnie sie uruchamia mial zainstalowany soft 402. Wczesnij przed zakupem sciagnolem najnowszy i mam go do teraz, bez polskiego oczywiscie i z łatka na ekran dostkowy. Wszytsko działa bez zarzutu. Eten to telefon dla osob zainteresowanych tematem- majsterkowiczow.

Kilka tygodni temu bardzo sie spieszylem wychodzac z wanny, i tak siegajac po recznik utopilem x800 w pol metra wody  na przestrzeni okolo 5 sekeund, padlo slowo... Kur... szybko wyciagnolem baterie, poszedlem do sasiada po srubokrety a do matki po suszarka. Po godzinie telefon znow dziala bez zarzutu. Wczesniej odbil sie kilka razy od kostki brukowej.

Wystawiam mu pozytywna ocene :) Jednak dla osob decydujacych sie na ten telefon moge poradzic, to czego doswiadczam teraz... braku klawiatury, jak w normalnym telefonie do pisanie smsm jedną reka, na slepo... :)

Pozdrawiam wszytskich

*

Offline zen

  • *
  • 51
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: BA, M800 + own ROM, G1 + own ROM, SGS
Odp: Ostrzegam przed zakupem ETENÓW !!!!
« Odpowiedź #152 dnia: Lipiec 25, 2008, 11:47:38 »
Jednak dla osob decydujacych sie na ten telefon moge poradzic, to czego doswiadczam teraz... braku klawiatury, jak w normalnym telefonie do pisanie smsm jedną reka, na slepo... :)

Polecam PocketCM keyboard - wyśmienite rozwiązanie, w BA przestałem w ogóle używać klawiatury sprzętowej.

*

Offline Roger_Krakow

  • **
  • 153
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Diamond
Odp: Ostrzegam przed zakupem ETENÓW !!!!
« Odpowiedź #153 dnia: Lipiec 29, 2008, 00:18:38 »
Mam pytanie do posiadaczy m700:

Jesteście zadowoleni z połączeń telefonicznych, nie przerywa wam głosu, znajomi nie zglaszają wam, że źle was słychać ? Bo mi cały czas.
Może jestem w specyficznej sieci bo w PLAY ale : mam nokie 6270 i jest ok. Ze wszystkimi spokojnie moge się dogadać i jakość dźwięku jest w porządku zarówno u mnie jak i u rozmówcy. Ta nokia tez nie ma 3G więc jest w tym samym systemie co eten. Tylko do tego mam zastrzeżenie
i aż do tego. Pozostałe rzeczy działają ok, GPS, WiFi, system TB_TB. Kupiłem też Tak Tak a na próbę i podobnie było, więc chyba to nie problem sieci.

przyznam, ze ma podobnie znajomi ciagle narzekali na slaba jkosc dzwieku i ciche glos jak ze mna rozmawiali. Moj M700 to
niewypal zakupowy, przy okazji jak pad glosniczek od rozmow telefonicznych przeszedlem na zestaw BT i polepszylo sie troche.
Czekam tylko na okazje kupna czegos innego w miejsce tego niewypalu.

Roger
--
Marcin Roger Pojałowski
tel. 509-872-935

*

Offline baciarek

  • ****
  • 687
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy S5
Odp: Ostrzegam przed zakupem ETENÓW !!!!
« Odpowiedź #154 dnia: Sierpień 19, 2008, 22:47:54 »
Wczoraj po półtora miesiącu nieobecności eten wrócił do mnie - niestety na krótko, sprawdziłem i odesłałem spowrotem - znowu miesiąc minimum w plecy. Ludzie - płace abonament a telefon jeździ w te i nazad .................... sam nie wiem co z tym robić.
Kobieta + 50ml = CHMOD 777

*

Offline Petros

  • ***
  • 274
  • Płeć: Mężczyzna
    • http://www.petros.loocky.pl
  • Sprzęt: Samsung i780 ^ WM6.1 ^ SPB MS3.5
Odp: Ostrzegam przed zakupem ETENÓW !!!!
« Odpowiedź #155 dnia: Sierpień 20, 2008, 00:13:01 »
Ja posiadam mojego Etena G500+ od września 2006 (23 miesiące) i ani razu mnie nie zawiódł! :E Działa szybko, nie zawiesza się :ok: Wykonywałem 2 razy Hard Reset z powodu wadliwych programów ściągniętych z internetu.
Posiadam oryginalny Rom
Obecnie mam zainstalowane 54 aplikacje (sprawdzone w setings->remove programs)
Po intensywnej eksplantacji przez 23 miesiące (30sms dziennie, PIM, muzyka, internet, kalkulatory naukowe, GPS) odpadły wszystkie gumowe zaślepki i paski a po trzecim upadku popsuł sie przycisk Camera.

Jedyne co mnie wkurza w firmie eten to, to że nigdzie nie mogę znaleźć oryginalnych słuchawek stereo lub działającego zamiennika
My phone is my PC.
(2004) Nokia 3310   ;   (2005) Motorola A925
(2006) Eten G500+  ;   (2010)Samsung i780

*

Offline oldzie

  • ***
  • 397
  • Sprzęt: HTC TyTN II WM6
Odp: Ostrzegam przed zakupem ETENÓW !!!!
« Odpowiedź #156 dnia: Sierpień 20, 2008, 15:39:30 »
Jak by ktoś myślał, że HTC jest lepsze to proszę http://www.autocentrum.pl/go/75____379632884__990347418__-42__0__0__.html
O wszystkim decyduje środowisko.
Dlatego anioły fruwające w niebie mają piękne skrzydła,
natomiast anioły chodzące po ziemi mają piękne nogi.

*

Offline sajlent

  • Redaktor
  • *****
  • 3714
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Poznań
  • Sprzęt: Mate 20 Pro
Odp: Ostrzegam przed zakupem ETENÓW !!!!
« Odpowiedź #157 dnia: Sierpień 20, 2008, 20:29:48 »
Jak by ktoś myślał, że HTC jest lepsze to proszę http://www.autocentrum.pl/go/75____379632884__990347418__-42__0__0__.html
I co w zwiazku z tym? Jeden post ma nas przekonac?

Poza tym klatwa Etena dopadla mnie ponownie.. Wysiadl mi glosnik w m800 i sprzet bedzie musial pojechac do serwisu.. To juz drugi wybryk wiec prawdopodobnie po naprawie pozbede sie go.. Teraz sie zastanawiam na co go zmienie ale to juz inny temat.

*

Offline oldzie

  • ***
  • 397
  • Sprzęt: HTC TyTN II WM6
Odp: Ostrzegam przed zakupem ETENÓW !!!!
« Odpowiedź #158 dnia: Sierpień 21, 2008, 20:09:21 »
nie, to jest dowód, że sprzęty się psują, nie tylko eteny. A że na forum etena jest najwięcej info o popsutych etenach? to chyba normalne ...
O wszystkim decyduje środowisko.
Dlatego anioły fruwające w niebie mają piękne skrzydła,
natomiast anioły chodzące po ziemi mają piękne nogi.

*

Offline sajlent

  • Redaktor
  • *****
  • 3714
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Poznań
  • Sprzęt: Mate 20 Pro
Odp: Ostrzegam przed zakupem ETENÓW !!!!
« Odpowiedź #159 dnia: Sierpień 21, 2008, 22:44:43 »
Ja mam Etena ok 2 miesiecy i mialem juz 2 egzemplarze. Oba sie zepsuly. Wczesniej mialem chyba z 10 urzadzen od HTC i zaden nie mial problemow sprzetowych. W takim wypadku raczej zrezygnuje z Etena gdyz nie chce sie martwic czy sprzet mi siadzie po miesiacu czy nie..

*

Offline bikekowal

  • ******
  • 13104
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Ostrzegam przed zakupem ETENÓW !!!!
« Odpowiedź #160 dnia: Sierpień 22, 2008, 08:44:39 »
ja mam podobne doświadczenia z ETENami. Niestety wiele osób w mojej firmie kupiło te sprzęty - większość najchętniej wyrzuiłaby je do kosza. Psują się i niestety nic ise na to nie poradzi.
Bądźcie realistami, żądajcie niemożliwego...

*

Offline MaXyM

  • ***
  • 469
Odp: Ostrzegam przed zakupem ETENÓW !!!!
« Odpowiedź #161 dnia: Sierpień 22, 2008, 15:59:09 »
Hmm. To ja chyba mam jakis wyjatkowy egzemplarz: X500+. Mam go 9 miesiecy i nie ma zadnych problemow.
Ale nie uzywalem gniazda sluchawkowego - bo nie potrzebowalem
HTC HD | radio: 1.17.25.09 | OS: Energy 23569 Titanium 14.Jul1010 | spb MobileShell

*

Offline dassystem

  • **
  • 111
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Eten X800 -> HTC Touch Diamond -> Omnia HD i8910 -> HTC Magic |32A|
Odp: Ostrzegam przed zakupem ETENÓW !!!!
« Odpowiedź #162 dnia: Sierpień 22, 2008, 16:37:18 »
Mój boski (cmok!) etenik X800 już drugi tydzień leży w naprawie (kamera VGA padła).
Szkoda że nie ma opcji "zwrot gotówki" bo chętnie bym skorzystał...

*

Offline pynki

  • *
  • 87
  • Płeć: Mężczyzna
    • jama "sosny"
  • Sprzęt: SAMSUNG NOTE IV
Odp: Ostrzegam przed zakupem ETENÓW !!!!
« Odpowiedź #163 dnia: Sierpień 22, 2008, 19:34:56 »
A ja powiem tak...jak się ma pecha to i w drewnianym kościele dostanie cegłówką w łeb :D mam ETENA  X500+ katuję go już rok czasu,w tym czasie odbył mnóstwo wycieczek rowerowych w extremalnych warunkach jako odtwarzacz MP3.W moim etenie wymieniałem w tym czasie chyba z 30 razy ROM ot tak sobie z nudów,ukłony  w stronę LORBASa za całkiem fajny romik.Jedyne co mnie doprowadza do szału w tym telefonie to zbyt słaby procek/szkoda/ i wyciekająca pamięć ale to jest chyba choroba wszystkich ETENÓW.Poprzedniego miałem M700 i też działał dobrze.Więc albo jest to szczęście albo zbyt słaba znajomość sprzętu ot i wszystko.Wiem jedno że następny też będzie ETEN.Pozdro
masz za swoje brzydki kablu..."z pamiętnika żelaznego karła"

*

Offline sajlent

  • Redaktor
  • *****
  • 3714
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Poznań
  • Sprzęt: Mate 20 Pro
Odp: Ostrzegam przed zakupem ETENÓW !!!!
« Odpowiedź #164 dnia: Sierpień 22, 2008, 20:18:10 »
To ja chyba szczescia (do Etenow) nie mam.. Dobrze, ze do HTC mam szczescie ;)

*

Offline MaXyM

  • ***
  • 469
Odp: Ostrzegam przed zakupem ETENÓW !!!!
« Odpowiedź #165 dnia: Sierpień 23, 2008, 01:48:32 »
wyciekająca pamięć ale to jest chyba choroba wszystkich ETENÓW

Wyciekajaca pamiec to nie choroba Etenow tylko WM. A tak na prawde to ona nie wycieka tylko OS keszuje otwarte dll'e po zamknieciu programow ktore z nich korzystaja. Tyle ze WM od Lorbasa rozwiazuje ten problem uruchamiajac co jakis czas programik ktory czysci pamiec.
HTC HD | radio: 1.17.25.09 | OS: Energy 23569 Titanium 14.Jul1010 | spb MobileShell

*

Offline TanSid

  • *
  • 66
  • Sprzęt: HTC HD2
Odp: Ostrzegam przed zakupem ETENÓW !!!!
« Odpowiedź #166 dnia: Sierpień 23, 2008, 09:10:34 »
Strasznie problematyczny ten sprzet, a szkoda, wygladaja ladnie, specyfikacja sprzetowa tez dobra, ale widac to nie przeklada sie na finalny produkt.

*

Offline kaliadam

  • **
  • 134
  • Płeć: Kobieta
  • Sprzęt: X800 microSD 4GB
Odp: Ostrzegam przed zakupem ETENÓW !!!!
« Odpowiedź #167 dnia: Sierpień 27, 2008, 17:37:37 »
Jeśli chodzi o urządzenie X800 to muszę powiedzieć że jest ono zawodne i niemożna na nim polegać. Nigdy nie wiadomo czy nagle nam się nie wyłączy lub nie zawiesi. Jeszcze z ROM-ami od Panota jakoś da się go używać.
Ogólnie to nie polecam i więcej nie będę kupować nic co od firmy GLOFISH czy ETEN pochodzi :|

*

Offline re_

  • *****
  • 4165
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Galaxy S2, Galaxy Tab 10,1", i5800, Nokia E6
Odp: Ostrzegam przed zakupem ETENÓW !!!!
« Odpowiedź #168 dnia: Sierpień 27, 2008, 21:46:27 »
nie, to jest dowód, że sprzęty się psują, nie tylko eteny. A że na forum etena jest najwięcej info o popsutych etenach? to chyba normalne ...

znajdz mi 10 osob na tym forum z nowymi htc ktorzy nie maja sprzetu przez kilka tygodni/miesiecy bo jest naprawiany ktorys tam raz.
wszystko sie psuje ale to zalezy JAK sie psuje i ile jest naprawiane, bo zeby tak masowo HTC przyjezdzaly z serwisu i  od razu tam wracaly to nie slyszalem.

*

Offline loos

  • **
  • 175
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: glofiish M800
Odp: Ostrzegam przed zakupem ETENÓW !!!!
« Odpowiedź #169 dnia: Sierpień 27, 2008, 22:02:05 »
jak byłem dzisiaj w ORIKA we Wrocławiu oddać m800 do wymiany wyświetlacza  ( kupa kasy ... ) to pani mówiła że bardzo mało mają akurat tego modelu.

 

*

Offline baciarek

  • ****
  • 687
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy S5
Odp: Ostrzegam przed zakupem ETENÓW !!!!
« Odpowiedź #170 dnia: Sierpień 28, 2008, 23:27:53 »
Witam ponownie.

Jak wyżej pisałem, że po 1,5 miesiąca pobytu w serwisie nie naprawili (nie wymienili ekranu z powodu na pomarańczowo wyświetlającej się plamki).
Nie odebrałem telefonu z adnotacją, że jeden z problemów nie został rozwiązany. Po 3 dniach dzwoni Pan serwisant (dodam, że kupowałem PDA u siebie nie UNICOMIE ale UNICOM był dystrybutorem sprzętu sprzedanego u mnie w mieście), z pytaniem w jakim rejonie ekranu żekoma plamka się znajduje no to wyjaśniłem, że dolna prawa ćwiartka ekranu (chyba jeden z najmniej używanych obszarów ekranu).
Znowu po 4 dniach dzwoni Pan serwisant, że nie znalazł plamki i żebym sobie odebrał PDA.
Wkurzyłem się i dzwonie do kierownika, żeby sprawdził w ten sposób : włącza Pan PDA bez karty sim i po uruchomieniu pojawi się plansza z klawiszami numerycznymi modułu telefonu i na klawiszu ENTER występuje owa plamka, dodałem, że plamki z barwami sprawdza się przy różnych ustawieniach barw na ekranie, żeby stwierdzić czy jest ok czy nie i żeby doszkolił sobie pracowników. Plamka jak wyżej napisałem wyświetlała się na zbliżony kolor pomarańczowy a Pan dokształcony szukał jej na stadartowej tapecie Glofiish, która jest jaka ?? Pomarańczowa !! I biedak nie znalazł.

Teraz cisza, myślę, że wysłali w końcu po tygodniu szukania wady ekranu (wcześniej uzgadniałem opcję postępowania gwarancyjnego z Panem kierownikiem serwisu w UNICOM'ie był skłonny w obliczu tylu napraw przychylić się do moich propozycji).
Sądze, że to kolejne moje 1,5 miesiąca do tyłu bez telefonu, za który sypnąłem bagatela 1,5 tyś. PLN.

Jak czytam dosłownie kilku użytkowników, którzy nie mają z tym sprzętem problemów i nie mogą zrozumieć, że wielokrotnie większa ilość użytkowników ma z tym szajsem permanentne problemy od dłuższego czasu to mnie lekko szlag trafia.

Co mi z tego, że naprawią mi ekran, płytę główną wymieniali 3 razy a ogólnie raz już wymienili cały telefon, jak przyjedzie w końcu bez żadnych wad to jak wsadze słuchawki to już nie usłyszę więcej wydobywającego się z niego dźwięku. Co mam wziąść lutownice i jechać bez specjalnego sprzętu i umiejętności nowe zwoje kabelków ? Ludzie chyba jesteście nie poważni.
Ogólnie jestem bez sprzętu od okolic lutego więc niech to dla was będzie wielką przestrogą. Wady HTC to jest pikuś przy tej niedorubie.


I ogólnie mnie strach ogarnia, że x800 jest niewiele lepszy czy m800 tak samo - pewnie w końcu wymienią mi na nowy znowu zabawa się zacznie od nowa.

Co do kwesti użytkowania to chciałem zaznaczyć, że bardzo lubie sprzęt elektroniczny i staram się dbać o niego i szanować, go - więc nie ma tu mowy o brutalnym traktowaniu lecz przeciwnie, żadnego PDA czy telefonu nie traktowałem tak delikatnie ja tego badziewia.

Pozdrawiam
Kobieta + 50ml = CHMOD 777

*

Offline banny

  • 37
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Eten X650
Odp: Ostrzegam przed zakupem ETENÓW !!!!
« Odpowiedź #171 dnia: Sierpień 28, 2008, 23:52:54 »
Haha, no tak...

Powiem szczerze, ze powyzszy watek wywoluje u mnie dwa stany emocjonalne:

Po pierwsze, czuje sie wielkim szczesciarzem, ze moj ETEN dziala od nowosci bez problemow.
(dziekuje Wam za to blogie samopoczucie!)

Po drugie, dzieki Wam codzienne wlaczajac ETENa doswiadczam rodzaju niepewnosci, czy urzadzenie
zadziala, bo to niemozliwe, aby nic sie nie zepsulo, skoro tylu ludziom cos szwankuje...
(dziekuje Wam po raz drugi, bo odrobina obawy i niepewnosci powoduje, ze zycie czlowieka
nie jest nudne!)

A czas mija.... Na razie dwa miesiace. To za krotko, abym mial sie za farciarza, ale nadzieja
zaczyna kielkowac!   B)
------------------------
Pozdrawiam
Banny

*

Offline Mondy

  • ***
  • 289
  • Płeć: Mężczyzna
  • ROM od Lorbas'a v.2.2 MobilShell
  • Sprzęt: Eten X500+ otaz HTC740 Rose
Odp: Ostrzegam przed zakupem ETENÓW !!!!
« Odpowiedź #172 dnia: Sierpień 29, 2008, 08:59:14 »
Wyniki mówią same za siebie. Ponad 100 osób to dość duża próba IMHO. Wysle to gdzie sie da  :evil:

Dziękuje wszytkim za oddane głosy.


*

Offline zen

  • *
  • 51
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: BA, M800 + own ROM, G1 + own ROM, SGS
Odp: Ostrzegam przed zakupem ETENÓW !!!!
« Odpowiedź #173 dnia: Sierpień 29, 2008, 10:23:46 »
Haha, no tak...

Powiem szczerze, ze powyzszy watek wywoluje u mnie dwa stany emocjonalne:

Po pierwsze, czuje sie wielkim szczesciarzem, ze moj ETEN dziala od nowosci bez problemow.
(dziekuje Wam za to blogie samopoczucie!)

Po drugie, dzieki Wam codzienne wlaczajac ETENa doswiadczam rodzaju niepewnosci, czy urzadzenie
zadziala, bo to niemozliwe, aby nic sie nie zepsulo, skoro tylu ludziom cos szwankuje...
(dziekuje Wam po raz drugi, bo odrobina obawy i niepewnosci powoduje, ze zycie czlowieka
nie jest nudne!)

A czas mija.... Na razie dwa miesiace. To za krotko, abym mial sie za farciarza, ale nadzieja
zaczyna kielkowac!   B)


Szczerze powiedziawszy mam podobne odczucia. Dobrze podsumowane.

*

Offline peters

  • **
  • 148
Odp: Ostrzegam przed zakupem ETENÓW !!!!
« Odpowiedź #174 dnia: Wrzesień 01, 2008, 08:24:50 »
Ja posiadam M700 juz prawi 2 lata...Z czego 6 tygodni spedzil w serwisie.Po ponad 3 tyg przyszedl z serwisu nie naprawiony i wyladowal tam ponownie. banny i zen...Zycze wam szczescia dalej.Ja tego syfu ponownie nie kupie.
Pozdrawiam

*

Offline oldzie

  • ***
  • 397
  • Sprzęt: HTC TyTN II WM6
Odp: Ostrzegam przed zakupem ETENÓW !!!!
« Odpowiedź #175 dnia: Wrzesień 01, 2008, 08:49:20 »
Mam pytanie do posiadaczy m700:

Jesteście zadowoleni z połączeń telefonicznych, nie przerywa wam głosu, znajomi nie zglaszają wam, że źle was słychać ? Bo mi cały czas.
Może jestem w specyficznej sieci bo w PLAY ale : mam nokie 6270 i jest ok. Ze wszystkimi spokojnie moge się dogadać i jakość dźwięku jest w porządku zarówno u mnie jak i u rozmówcy. Ta nokia tez nie ma 3G więc jest w tym samym systemie co eten. Tylko do tego mam zastrzeżenie
i aż do tego. Pozostałe rzeczy działają ok, GPS, WiFi, system TB_TB. Kupiłem też Tak Tak a na próbę i podobnie było, więc chyba to nie problem sieci.

Ja mam M700 w Play z oryginalnym ROM-em od Etena i nie mam takich problemów. Jedyna niedogodność, związana bardziej z WM a nie Etenem, to fakt, że przy odbieraniu połączeń przez około sekundy nikt mnie nie słyszy. Ale to jest błąd WM i nie znalazłem dobrego rozwiązania na poprawienie tego buga.
O wszystkim decyduje środowisko.
Dlatego anioły fruwające w niebie mają piękne skrzydła,
natomiast anioły chodzące po ziemi mają piękne nogi.

*

Offline dassystem

  • **
  • 111
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Eten X800 -> HTC Touch Diamond -> Omnia HD i8910 -> HTC Magic |32A|
Odp: Ostrzegam przed zakupem ETENÓW !!!!
« Odpowiedź #176 dnia: Wrzesień 12, 2008, 12:50:21 »
Ankiety jakoś do mnie nie przemawiają bo wiadomo że mogą być nieprecyzyjne, za to bardzo precyzyjne są opinie ludzi którzy wyłożyli kupę kasy na sprzęt który więcej czasu spędza w serwisie niż w naszej kieszeni.
Prawda jest taka, że jak zaczynamy przygodę z PDA od Etena, to na pewno szybko ją z nim zakończymy i przejdziemy na coś konkretniejszego (np. HTC).

*

Offline banny

  • 37
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Eten X650
Odp: Ostrzegam przed zakupem ETENÓW !!!!
« Odpowiedź #177 dnia: Wrzesień 12, 2008, 13:30:59 »
Modele Etena sa tansze niz odpowiedniki z HTC. Gdyby byly rownie niezawodne i dopracowane jak HTC, to HTC zapewne poszlaby z torbami...
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 12, 2008, 13:39:34 wysłana przez banny »
------------------------
Pozdrawiam
Banny

*

Offline peters

  • **
  • 148
Odp: Ostrzegam przed zakupem ETENÓW !!!!
« Odpowiedź #178 dnia: Wrzesień 12, 2008, 14:23:24 »
Za swojego M700 dalem grubo ponad 2k... Jakbym wiedzial to co wiem teraz bralbym HTC TYTN II. Warto zaplacic wiecej za spokoj i jakosc.
Jak badziew padnie to nastepny bedzie HTC, a tego nawet nie bedzie oplacalo sie naprawiac.

*

Offline kocureq

  • *****
  • 1216
  • Płeć: Mężczyzna
    • Yet Another Tech Blog
  • Sprzęt: Samsung Galaxy Note, Galaxy S4
Odp: Ostrzegam przed zakupem ETENÓW !!!!
« Odpowiedź #179 dnia: Wrzesień 14, 2008, 18:19:26 »
Jak wyszedł M700, to nie było TyTN II. Kaiser wyszedł kilka miesięcy później i kosztował 800 zł więcej - to nie jest to samo. To nie jest nawet PRAWIE to samo.
Palm m505 -> Treo 650 -> Eten M700 -> HTC Touch Pro -> HTC HD2 -> Samsung Galaxy Note -> Samsung Galaxy S4